Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.06.2014, 03:30   #1 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yank Birgün Geri Döneceksin

Birgün Geri Döneceksin
Dolasıyorum tüm sokakları bir avare gibi..Attıgım her adımda senin izlerin var..Günesten yanıp gölgelere kacsam yine senin nefesin var.Meger sen
nefesimdesin..Gökyüzüne cevirsem yüzümü yıldız olup parlıyorsun geceme..Günün ilk
ısıklarına karısıp ilk benim gözbebeklerime sacıyorsun umutlarını…Belki de icime
cektim her nefesimde seni biliyor , senin sevgini kana kana iciyorum.Sensizlikteyim
biliyorsun.Belki sensizlik degil bu…Geleceksin biliyorum.Suskun sanma
yüregimi..Gelisinle konusacak tüm dillerim..Gelmezsen tüm siirlerim öksüz, gecelerim
yıldızsız ve bu yüregim hayatın en güzel anında yetim kalacak..Geleceksin
biliyorum.Döneceksin inanıyorum..Seni böyle daha cok seviyorum..Sevmek herseye
ragmen sevebilmek..Beklerken bile atesinde yanıp sevginde küllenmek…Ardıma bakıp
hayallerinde bile mutlulukları yasıyorum…Demli bir cay tadında balkonu oturmus
sehre dalmıs gözlerimde sen varsın…kalabakların arasında sen misin diye
ayaklanıyorum bir an..Sana benzeyen birisini görsem tüm bedenim sevince boguluyor
bir cocuk gibi…Yine yoksun…Bıkmadan usanmadan bekleyecegim seni..Balkonumda
yetistirdigim tüm ciceklere senin gelme umudunu verdim…Her cicege senin sevgini
anlattım..Sanki onlarla konusunca seninle konusuyormus gibiyim..Onlar dinliyorlar
ben ise sair gibi konusuyorum..Bıkmıyorlar..Gelecek diyorum…Bir gün dönecek diye
mırıldanıyorum onlara…Kokularında sanki varsın…Onları kokladıkca onları sevdikce
sen biliyorum..Her yapragına kıyamıyorum..Onlar kuru yaprağa dönmeden sen yüregime
geliver…Sen bana bir adım attıgında ben sana kosacagım delicesine…Ayaklarımda
yalnızlık zincirlerini kırarak bir an önce kavusmak icin delice kosacagım…Nefesim
daralacak sana kosarken…Olsun sana kavusacagım bu sevinc yeter bana…
Gecenin karanlıgında yıldızları izliyor gözlerim..Her yıldızda senin sevdanı
hatırlıyorum ..Bazen de yıldızlara benim sevdigimin gözbebekleri sizlerden daha
güzeldir diye sesleniyorum.Hak verircesine gülümsüyorlar bana..Yıldız kayarsa
geceden dünyaya senin icin bir dilek tutuyorum…Saatlerin farkında degilim..Her bir
saatte hasretinde daha cok seviyorum…Bir sigara daha yakıyorum…Yaktıkca bende
yanıyorum..Haykırmak geliyor icimden tüm dünyaya seni sevdigimi…Bazen gülümsüyorum
yıldızlara..Belki en parlak bir yıldız olursun geceme …Doyamadım sana…Gelecektin
biliyorum..Döneceksin bu yüregime…Sende beni seviyorsun…Hayallerimde bile seni
düsünürken senin hasretin düsüyor ruhuma..İşte o zaman yazın tam ortasında üsüyor
tüm bedenim…Aydınlık geceme karanlık cöküyor..Olmaz diyorum..İsyan etmek
istiyorum…Tüm dünyaya gelmeyecek dese de ben gelecek diye söyleniyorum…Seviyorum
onu..Candan öte seviyorum belki de…Karakıslarıma baharı getiren gözbebegim dönecek
bir gün hic gitmemesine…Sevdim seni masumane…Alınyazım biliyorum seni mühürlü
kaderime…Gözlerini y ıldız biliyorum karanlık gecelerime…Tüm umutlarımı
biriktirip senin gelmene verdim..Gözyaslarımı bırakıp gülüşlerimde seviyorum seni..
Her aksam günesin batısında yine yalnızlıgına bir sayfa daha ekledim..Ama pes etmek

yok..İcimdeki okyanus misali kalbimde bir damla sevgin kalana kadar bekleyecegim
seni…Dönecektin ait oldugun canından can bildigin bu yüregime ..Gelecektin bir
gün..Belki bir sabah süpriz yapıp en sevdigim ciceklerle gelecektin..Belki de dogum
günüm olan 29 Agustos ‘ da en büyük hediye olan kendinle yüreginle
gelecektin…Merak etme bu sevdam bitmeyecek..Seni seviyorum ve bir gün döneceksin
biliyorum…

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla