Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.06.2014, 12:18   #180 (permalink)
Lev
Sıkılmış bir yumrukla tokalaşamazsınız...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ - Aydilek iyi insan. Ama girmyior foruma vefasız
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Çok süper biri. İş bulma olayımı benden çok önemsiyor. Motorsikleti alınca bi 300'ü göstericem ona
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Pek tanımıyorum ama iyi biri gibi. Konularına falan yazıyorum
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ - Kankaların kankası. Adamın hası bu arkadaş. Bursaya gelince beraber keşfedicez Bursayı
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - İşte bir diğer kankam. Hikayesinin 2. bölümünü merakla meklemekteyim hala
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Tanımıyorum adminlerden sanırım.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Benim falıma baktı. İyi insan tabii
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Benim gibi yabancı dizi müptelası. İyidir iyi.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Sabahtan beri tutturmuş dizi bölümüne konu açtırmaya çalışıyor bana. Açmirem ula açmireeem.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Çok güzel bir insan. Sigara çay keyfi yapmayı çok seviyor. Akşamları iyi akşamlar mesajı atmadan çıkmıyor. C'leri Ç diye yazmasına bayılıyorum

Lev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla