Konu: Exodus
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.08.2014, 01:02   #19 (permalink)
Exodus

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Exodus

Alıntı:
BuYuCu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Sana Ne Desem Boş . ßeLkı Uzun Yazsam Inan AnLatılmazsın Ancak Şu Var Onca Zamandır SanaLdayımAma Senin DostLuğun Ve Samımıyetın ßambaska Bunu Gerek IkıLı SohbetLerimizde Gerekse Forum (sadece Burası ) üzerindekı DurusunLa Inan Kendını ßeLLi Ediyorsun.

Ikımızın Ortak NoktaLari Pek oLmazsada Sadece Tek Noktamız aLkoL Ama Senin Samımı DavranısLarın Bende Kocaman Yer Edindi. KimLeri Tanımadım Bu aLemde Laf Taşiyanmı Dersin ßir Kız İçin Kardeş DedıkLerine Küfür Edenmı Dersin Veya Düşüncesizce Laf SöyLeyıp ßirde Pişmiç KeLLeGibi ßirsey oLmamıs Gibi Üstde Çıkmaya Çalısanmı Dersin. Ama Sen bunLari Hem Yasayıp Gördüğün İçin SenınLe Kafa Yapımız Uyuyor

Neyse Dostum FazLa Yazmaya Gerek Yok Sen ßenı biLiyorumSende ßeni BiLiyorsun . Umarım DostLuğumuz Ebedi Sürer. Rabbim Seni SevdikLerine Ve SevenLerine ßağişLasin.

SeviLiyorsun Kardeşim

Not: Sakın YanLış AnLaşiLmasin @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] iLe SevgiLi DeğiLiz. Gerci Bana Soran oLmadı Ama
Eyw paşa bu forumda iletişim kurduğum tek hemcinsim sensin şuanda sanırım bir ortak noktamız daha var karşıcins
Güzel yorumun için ayrıca teşekkür ederim paşa hakkımda yazılanlara tek alıntı yaptığım post bu oldu

Exodus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla