Konu: YeşiL6
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.08.2014, 18:20   #19 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: YeşiL-6

Alıntı:
Ninova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendisinin sozlugu vardi ki
Banada 2. Sozluk
Kendisinin hatalari affoldu olayli gidip geri dondugunde yetkisini alabildi ama ben bunu yapamadim kendini sevdirmeyi ve kabul ettirmeyi bilen biri .
Kendisine her sitede rastlarsiniz ya purelove6 yada yesil-6 dir
Uyuzdur kendisi bunu kendide kabul eder ve banada uyuz der halbuki o coktan beni solladi benden iyi ps calismalari mevcut.
simdiye dek dogrulari dedim son dogruda ikimizde birbirimizi %0 severiz
iyi forumlar diliyorum
Sanada 2yi AçaLım uyuz herzaman diyorum herkes hata yapar insanız sonuçta önemli olan derç çıkarmak.sende bunu yapabilirsin emin ol.her sitede üyeliğim olduğu kesindir hatta herşeyde benim nickim vardır çünkü girdiğim her foruma veya sayfaya üye olmak huyumdur.Ama forumlara takılma derseniz Forumaşkının Yeri Ayrı.
Uyuzluğumuza Gelince Sende Uyuzzsun bende uyuzum kabul ediyorum sana yardımcı olurum Ps yapmada Nede oLsa Bilgi Paylaştıkça GüzeLdir.
Son Doğruya Gelince Emin oL Hala Yüzde 72 Civarında Seviliyorsun Benim Tarafımdan Benim İçin Biten İnsanın Değeri %0 dır sende öyle bir durum yok ama sen benim için ne düşünürsün bilemem
Baya Konuştum Sanırım

Alıntı:
Behice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üyeler arasında güzel bir iletişime sahip, saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde kendine has bir muhabbete sahip. Konuştuğunuz zaman sıcaklığını ve güvenini hissedebiliyorsunuz. Unutkanlığı vardır, bu da sanırım yaşlılık belirtileri

Yüreği, niyeti, zikri, fikri iyi biridir. İyi ki varsın ..
GüzeL KalpLi Behice Çok Tşk Ederim Yorumun İçin busaydıklarının aynısı senin içinde geçerli ki

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla