Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.08.2014, 23:15   #15 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sevgiliye yıldönümü mesajları, Eşlere Yıldönümü Mesajları 2014, Sevgiliye Yıldönümü Sözleri 2

Sevgiliye Yazılacak En Güzel Sevgi Ve Aşk Yıldönümü Sözleri En güzel sevgi ve aşk mesajları ve yıldönümü kutlamaları. Sevdiğiniz ile bir ömür geçirirken her yıl beraberliğinizin mutluluğunu ifade etiğiniz güzel veciz sözler. Sevgiliye yazılacak yıldönümü mesajları. Sana olan sevgimi sağır bir ressam kristal bir yüzeye düşen gül yaprağının çıkardığı sesi çizdiği zaman bitecek nice senelere sevgilim. Bende seni belki sevmek için değil sevgilim sevmenin asıl nasıl olduğunu göresin diye seni sevdim sen benim kaderimsin aşkım yıldönümümüz kutlu olsun. Bir insanın amaçları olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın sevgisi olmalı sevgiyle açan güller gibi bir insanın bir eşi olmalı oda senin gibi sevgilim nice yıllara. Sevgimi yıllara vurdum ne kadar uzun sürdüler, seni sevdim yıllar yetmedi aşkım bitmeyecek sevgilim. Cama vuran her yağmur damlasında bir tek sen varsın ve ne istiyorum biliyor musun sevgilim artık her gün yağmur yağsın. Eğer beni bu sokak da bu mahalle de bu semtlerde bulamazsan aşkım bil ki ben, kalbinin götürdüğü yerdeyim. Sevmek suç ise eğer ben yıllardır suç işliyorum sevgilim seni seviyorum. Önüme düşer gibi hayatıma düştün beni divane eyledin suçum neydi sevgilim beni bu kadar kendine aşık ve sevdalı ettin. Seni her gün özlüyorum yıllar geçiyor yanımdasın özlemim bitmiyor sevgilim. İnsanlar hep maddenin peşinden koşuyorlar ama birde kendilerinin peşinden koşanlara bakmıyorlar sevgilim bir ara arkana bakar mısın. Seni ne kadar sevdiği anlatabilmem için hayat hikayemi yazmalıyım çünkü benim hayat hikayem sensin sevgilim.