Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.08.2014, 23:23   #2 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sevgiliye Yıl Dönümü Mektupları, Sevgilinize Yıl Dönümü Mektupları, Yıl Dönümü Mektup Sözleri

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım! Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Seni Seviyorum! Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum. Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum. Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.