Konu: Kaf_Dağı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.09.2014, 15:21   #11 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kaf_Dağı

Öhüm öhüm şimcik sıra ßana geldi
İlk önce ßu konuyu açtığın için @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sana çok teşekkür ederim ßitanem
ßu konuyu neden ßenim açmadığıma gelince ßen Ahmetimi ßiliyorum Yüreğimi Kardeşliğini herşeyini
ßilerek ßen açmadım ßu konuyu çünkü Ahmet ßelki azçok tahmin eder Ama ßu Üye sözlüğü meselelerine Yetkililerden ßaşka karışan insanlarda var ßu yüzden ne ona laf gelsin nede 3 kuruşluk insanlar ßana laf sokma çaßalarına girsin istemedim.
ßu aradaSiz ikinizde ßenim kuzumsunuzzzz ki ikinizide çok seviyorum ßen
neyse gelelim gardaşıma ßiz onunla çok garip ßir şekilde tanıştık
İlk tanışmadan sonra ßaya ßi kavga etmiştik uzun ßi sürede galißa küs kalmıştık hatırlıyonmu ße ne çocukmuşuz vallahi
Ama okadar içtendirki kuzum ßenim okadar yüreği temizdirki ßenim zarar görmemem için yapmayacağı şey yoktur
Ailemden ßiri oldu o ßenim ßazen Kardeşim oldu ßazende aßim
okadar artık ßütünleşmişizki ßigün ßırakıp gitsem kayßolsam desem ßu deli gene ßulur ßeni ßulduda zaten
ßir iki günlük ßi ortalıktan kayßolmam olmuştu sonrasında annemin telefonunda yaßancı ßi numara ßen ßaktım telefona yanımdaydı telefon
ßen taßiki cırtlak ßi sesle Efendimm
Kaf_Dağı yani Ahmet L...n nerdesin sen nerdesin nerde senin o telefonun niye kapalı
ßen ıııııııı (ahmet laf etmeme müsade etmiyor taßi )
Kaf_Dağı öldürücenmi sen ßeni gardaşım kurßan olam nasılsın neyin var çaßuk söyle

ßöyle ßöyle uzayıp gitti
Ama en çok şaşırdığım Annemin telefonunu açınca onun çıkmasıydı yani ßu şeßeleğimi ßırakıp kayßolamıyorum ßiyere
Onun için ßana neler Diyen oldu Sana aşık o yüzden peşinde geziyor o yüzden yanaşıyor gißi neler neler (ßi ara ßu laflara ßen ßile acaßamı dedim) ßunun için senden özür dilerim
Ama inan zamanla okadar içten okadar sevgi dolu yüreğinden emin oldumki Melişimiz var ßizim Ahmetin ßacısı ondan farkım olmadığını farkettim
Okadar yanımdasınki okadar ßenimlesinki En zor zamanlarımda ßeni yanlız ßırakmıyan en zor zamanlarımda ßenimle ßirlikte ağlıyan ßenimle gülmek isteyensin
Hastanede olduğum zamanlarda kim yanındaydı derseniz Ailem ve aynı şehirdeki yakın arkadaşlarım dışında Sadece 2 kişi sayarım onlardan en önce gelenide Ahmettir
ßenim olmadığım zamanlarda Psikopata ßağlar sürekli ßunalım takılır
ßiriyle Azcık samimi olduğumu görsün (Bayanda Dahil) hemen trip atar ßana
ßayılırım onun triplerine ßazan canımdan ßezdirsede ßikere Kardeş dedik kaçışımız yok
Senelerdir o triplerinden vazgeçmedi
ßende ellemiyorum artık alıştım ona trip atınca dokunmuyorum sonra gelip zaten 10 dakka sonra ya ßacımmm yada gardaşım yazar
neyine kızıyorsun derseniz şu hacılı hocalı avatarlarına uyuz oluyorum one öyle şeßeğim ya
he ßirde ßana avatar yapmıyosun diye trip atar en çok
ßende derim ver resim yapıyım sıralar ßana 10 resim avatar için 10 resim profil için 20 söz imza ve tag için delirtir ßeni
Yinede dayanamayıp yaparım ama uyuzuma
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]mm da okadar güzel anlatmışki Teşekkür ederim onada o güzel sözleri için
Ay ßen çok mu uzattım ne destan yazdım vallahi
Neyse Gardaşımmm uzatmadan toparlıyımda ßu konu nasıl toparlanacak ßilmiyorum
Yüreği özelim Ailemin 2. oğlu Herzaman yanımda ve ßenimle ol
Allahım seni Kötü düşüncelii insanlardan korusun hep yüreği temizlerle karşılaştırsın inş.

Not: En ßüyük zaafı 2 ßacısıdır (ßen ve Meliş) aman deyim ha

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla