Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.09.2014, 00:41   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Mutsuzluk Sözleri, Hüzün Dolu Sözler, Kısa Mutsuzluk Sözleri, 2014 Hüzünlü Sözler

Mutsuzluk Sözleri, Hüzün Dolu Sözler, Kısa Mutsuzluk Sözleri, 2014 Hüzünlü Sözler

Mutsuzluk Sözleri, Hüzün Dolu Sözler, Kısa Mutsuzluk Sözleri, 2014 Hüzünlü Sözler, en yeni hüzünlü sözler, en duygusal hüzün dolu sözler, hüzün sözleri, mutsuzluk üzerine sözler, mutsuzluk sözleri, en kısa sözler

Bir anlık değil, Bir yıllık değil, Bir ömür boyu yanında olmak istedim. Sen beni bir saniyede yok ettin helal olsun sana vicdansız sevgili mutsuz ettin beni.

Aslında insanı en cok acitan sey; Hayal kirikları degil. Yasanmasi mumkünken, yaşayamadığı mutluluklardır…….

Mutluyken gormezden geldigin seyler mutsuzken kalbini kırar. cünku unutma, İnsan hatalarını mutluyken değil, mutsuzken anlar……

sansın veya paran yoksa: mutluluk sadece tırnaklarinla kazıyıp ulaşabilecegini sandıgın bir seraptan ibarettir.

Senle askimiz bir film gibiydi! Tam mutlu olduk derken, yonetmenden bir ses geldi; Kestik!

Mutluluk mu? En son fotoğrafcı gul demisti ve flas patladıgında oyun bitmisti…..

Aşkın En Acımasız Yanı: Agzından cıkmaya Cesareti Olmayan Sozlerin, Yurekte Firtinalar Koparmasıdır…..

Hayat canımı yakıyor anne… Şu insanlara bir şey söyle! Bir avuç gülusüm var ona da goz dikiyorlar…!!!

Mutlulugu sat bana cocuk. Ne kadar seker istersen alırım sana……