Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.09.2014, 00:31   #5 (permalink)
TuNa_HaN
Kötü iNSANLARI Tanıma Senesi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Uyur Uyanık Yazılarım ( sende deneme ben diyim muhabbet )

biten herşeyin bir nedeni var galiba..başlayan herşeyin bir nedeni olması gibi..
hava hem kapalı hem sıcak üstelik bu gün doğum günüm bile değil
eğer bir eşya olmak zorunda kalsaydım ZIMBA TELİ olmak isterdim.. bir el gelip o sayfayı parçalamadan ayrılmasınlar diye.. hem madem birleşti bir şeyler o zaman ayrılıklar niye.
hava hem kapalı hem sıcak hatta bu gün doğum günüm bile değil

kültablam isyanda.. sanırım erinmemem ve kalkıp odamdan çıkmam mutfaga yürüyüp çöp kovasına poşet geçirip içine dökmem lazım. lanet olsun herşey bu kadar zor olmak zorunda mı.. ekmeği yutmak için bile yutkunmuyormuyuz..sanırım yarında işe geç kalacağım aklım uyuyor kalbimin uykusu yok gözlerimin tekiyle bu eski laptopa bakıp yine zırvalıyorum işte.. ne kadar sıkıcı bir gün hava kapalı hemde sıcak üstelik bu gün doğum günüm bile değil..söyleniyorum kendime..bakma artık o lanet telefon bu saatte artık hiç çalmayacak

hiç sevmediğim bir müzik çalıyor şimdi winampa sevdiğim şarkıları atmakla kim uğraşacak canım çay çekiyor kalkıp demlesem o tek şekeri bardakda kim karıştıracak hem havada kapalı üstelik sıcak lanet olsun bugün gerçekden özel bir gün değil ve telefonda kapanmış kim şarzla uğraşacak boşver nasılsa o melodi bir daha hiç çalmayacak..

'' bağlılık..biat .. itaat etmek..bu üç zor fili gerçekleştirmenin en şaşalı yolu dervişin mürşidine sunduğu bir zarfdır.. bir kalem bir kağıt bir de silgi..kağıt ömür demek kalem ile silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek ben hiç azametinin karşısında acziyetimin bilincindeyim sen ne yazarsan güzel sen ne silersen güzel demek istediğin gibi yaşat istediğin gibi öldür demek ''