Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.09.2014, 10:28   #1 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 9 Eylül 2014 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Eylül 2014 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü kendinizi oldukça huzurlu dinamik ve mücadeleye hazır bir ruh hali içinde olacağınızı müjdelemekte. Kararlarınız netleşecek işinizle ilgili konularda haklarınıza sahip çıkarak hareket etmenin getirdiği avantajlarla karşılaşacaksınız. İşinizle ilgili beklediğiniz teklif ve haberler ilerleyen günlerle gelecek maddi olarak ta rahatlamaya başlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise gizliliğe önem vermeli eş ya da sevgilinizle paylaşımlarınıza başkalarının şahit olmamasına özen göstermelisiniz. Aranızda kalması gerekenler dışarıya yansırsa ilişkiniz ciddi anlamda ikinizin de isteği dışında yara alabilir dikkatli olmalısınız. Beraberliği olmayan Başak’lar bu süreçte duygusal beraberlikler hayal kırıklıklarına sebep olabilir. İş eğitim ve kariyerinize odaklanmanız sizin faydanıza olacaktır.
Günün Olumlaması: Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum. Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum. Haklarımı geri alıyor kendimle barışıyor ve tüm gücümle mücadele ediyorum.
Günün Rengi: Beyaz
Günün Kristali: Pirit

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla