Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.09.2014, 10:32   #1 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 9 Eylül 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Eylül 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün bencilce davranışlar sergileyerek insanların tepkileri ile karşılaşabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Sırf birileri canınızı sıktı diye kendinizi olduğunuzdan farklı yansıtabilecek davranışlar içine girmemelisiniz. Yakın çevreniz üzerinde hayal kırıklığı yaratabilirsiniz. İş hayatınızda şans size gülmüşken akıllı davranmalı ve kaprisli davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise cazibeniz ve yüksek enerjinizle karşı cinsin hayranlığını kazanacağınız keyifli bir gündesiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise yakın çevreniz ve kan bağınız olan akrabalarınızın istek ve talepleri haklı olduğunuz bir konuda geri adım atmanız istenebilir ve kendinizi suçlu hissetmeniz için bir takım baskılar söz konusu olabilir. Oyuna gelmeyin ve sezgilerinize güvenerek hareket edin.
Günün Olumlaması: Eksik yönlerimi bilgiyle geliştiriyor tüm yeni öğretileri kolayca öğrenerek yaşamımda başarı ile uyguluyorum. Şans benden yana dilek ve isteklerim kolaylıkla gerçekleşiyor. Şimdi ruhumdan gelen sese kulak vererek farkına varamadığım yönlerimi keşfediyor içimde var olan güzellikleri kabul ediyor ve tüm çevreme yansıtıyorum.
Günün Rengi: Sarı
Günün Kristali: Opal

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla