Konu: Cengaver
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.10.2014, 10:49   #20 (permalink)
Cengaver
“ Kûn Fe Yekûn “

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Cengaver

Alıntı:
papatyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

İlk tanıştığımızda üslup konusunda bayağa takmıştım , laubali birisi olduğunu düşünmüştüm.. Bu düşüncemi kendisiyle paylaşınca hiç kızmadı çok saygılı ve anlayışlı karşıladı.. Yanlış düşünmüşüm çünkü tanımıyordum.. Zamanla tanıyınca düşüncelerim netleşti..Hemşeriymişiz en başta bu güzel çünkü insan hemşerisini görünce akrabasını görmüş gibi seviniyor

Hemşerim çok iyi bir insan, iyi huylu, dürüst, iyi niyetli her durumda güzel düşünür , olumsuz düşünmeyi sevmez..Kalp kırmaktan çok korkar bu yüzden kırılan kendisi olur ama kırgınlıkları da uzun sürmez kin tutamaz çünkü Dilinden duası eksik olmaz , dili dualı maşallah bana da dua eder

Samimidir, sıcakkanlıdır..Aynı zamanda kibar bir beyefendidir..Nerede nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir, sınırları aşmaz arada hep bir mesafe olur , mesafeyi sürekli korur hep de böyle olsun inşallah

Mütevazidir, alçakgönüllüdür ..Çok sabırlıdır ve iyi bir dinleyicidir.. Bir şey paylaşmak istesen işim var demez, işi de olsa vakit ayırır , sonuna kadar sıkılmadan dinler , tavsiye verir .. Böyle de devam eder inşallah Güvenilirdir..Normalde forumlarda tanıdığım insanlarla güven konusunda sıkıntı yaşarım hep ama hemşerimde o sıkıntıyı yaşamadım o güveni en başından sağladı ..Güvenilir biridir, kendisiyle ne paylaşılırsa onda kalır ..

Duygusal biridir , duygusal insanlar güzel şiir yazarlar iyi bir şair adayıdır Sıkıntısını üzüntüsünü içinde yaşar ..
Geç tanıdım ama iyi tanıdım ..Tertemiz bir kalbi ve kocaman yüreği var ..Öyle kocaman ki kendisini kıranlar ,üzenler olsa bile yine aynı samimiyetinden bir şey eksiltmez ..Kendisine, arkadaşlarına ettiği dilinden hiç eksik etmediği güzel duaları var ..Dualarımız olmasa neye yararız ki ? Hiçte eksik olmaz inşallah..

İnsanları kardeş yapan aradaki kan bağı değil, içindeki niyettir..Hemşerim forumda arkadaştan öte kardeş benim için, kardeşiz biz

Allah hakkınızda her şeyin en hayırlısını, en güzelini ve en iyisini nasip etsin..

Gönlünüzden geçen hayırlı tüm dualarınızı kabul etsin kardeşim ..

İlk tanıştığımız da dedim düşüncelerimiz farklı ama insan için en önemli şey zaman, zamanla tanıdıkça düşüncelerim değişti, şimdi onunla her konuda tartışa bildiğim, sorunları paylaştığım iyi bir insan
Kötü bir olay da olsa konuşarak kötüyü iyi yaparız kendisi ile

Vallahi kardeşim hangi güzel sözüne cevap vereyim, o kadar utandırma beni
Kalbi güzel olan çevresini de güzel görürmüş, hiç şüphem yok, çünkü sen de öyle iyi birisin
İnsan kendisine kardeş arasa, senin gibi biri olur, bu benim için kesin

Muhabbeti güzel birisin, sen de iyi bir dinleyicisin, zaten sen öyle olmasaydın bu kadar güzel bir kardeşliğimiz olmazdı

Rabbim yüzümüzden gülücükleri eksik etmesin.
Güzel düşüncelerin için tek tek teşekkür ederim
Herşeyin hayırlısı bulsun bizleri kardeşim.
Kardeşliğimiz de hayırlı olur

" Aşık "
Olmak Yok....
Cengaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla