Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.10.2014, 16:04   #26506 (permalink)
Orhan-38
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

Saat gece yarısını çoktan geçti ve yine benim elimde kağıt.. kalem var.. Karşımda duran resmin ilham oluyor bana..Yüreğim başlıyor feryatlara sensizliği haykırıyor, yalnızlığa ağlıyor dur deli yüreğim sabret diyorum, gözlerim eşlik ediyor bomboş odayı görünce yüreğime.. Bir ateş,bir kıvılcım misali yanıyor ağır ağır benden bile vazgeçtiler seni görünce sensizliğe isyan ettiler dayanmak zor biliyorum ama anlatamıyorum.. Ellerim titriyor yazmam diyor, gözlerim gözlerini arıyor, o tatlı gülümsemeni arıyor.. Gözlerim kapıda belki gelirsin diye bir ümitle bekliyor.. O çok sevdiğin bakmaya kıyamadığın kara gözlerin sensizliğe, düne,bugüne,yarınlara ağlıyor.. Aklımda sen ve sensizliğin düşüncesi hatıralar yokluyor beynimi.. Düşünüyorum sensizlik hep böylemi olacak diye, kulağımda halen sesin çınlıyor, hayalin karşımdan hiç gitmiyor artık zaman benim için işlemiyor.. Sevmek mi zor yoksa Sevilmek mi? Beklemek mi zor yoksa Bekletilmek mi? Ayrılık mı zor yoksa Sensizlik mi? anlayamıyorum bu kadar yıl sensizliğe nasıl dayanmışım, yüreğime nasıl söz geçirmişim.. O kadar çabuk mu unutmuşlar sensiz geçen günleri nasıl unutulur bir de bana sor..

Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır