Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.11.2014, 16:50   #259 (permalink)
LifeisBeauty

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Forum oyunları delisi, fenerli üye parçası.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: forumda ilk ben fark etmiştim onu, sessiz sakindir ama tam bir delidir. Üzüyorlar ceylanımı pıçaklayacağım hepsini yakında.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: gereksiz.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Bu aralar beni ihmal ediyor, gözümden kaçtığını sanma. Koca buldun bizi unuttun.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: nankör, yaranılmaz buna, arada işe yarıyormuşum da bilmem ne de.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: oy göynümün sultanı, pek tatlıdır. Bana olan sevgisinden eniştesine yapmadığını bırakmadı ama yapacaklarımdan korksun.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Yunus sen napıyorsun benim profilde? Sen ne iş? Sohbeti iyidir, komiktir, konuşurken gülmeden duramazsın.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: bana laf eder, kendisi benden fazla tripli. Ama çok tatlıdır, temiz kalplidir, iyiki varsın lan tripli.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: yeni enişteciğüm, tam bir çirkin hiç sevmem. @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen nereden buldun bunu? Şartlarımı yerine getirmezseniz, daha fena şeyler yazarım.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: tanımıyorum. Oy canımın içisi, oy mis kokulum, oy deli yarim. Seni en çok ben severim. Benim o diyosam benim o ! Herkes bilsin.

Sonra hayat bize öyle birini gönderir ki
önceden kaybettiğimiz her şey için mutlu oluruz.
LifeisBeauty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla