Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.01.2015, 11:46   #957 (permalink)
HANDAN
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: HANDAN | Photoshop Çalışmaları

Alıntı:
MineL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] arada banada içinden gelse ya.

Canım benım ne demek seve seve ya bazen tereddüt edıyorum hanı yapıcam acaba dusunulurmu yaptı ılla kullanmaya zorlar gıbı halbukı alakası yok ben ıcımden geliyor yapıyorum ama farklı algı olsun ıstemıyorum yanı kimseye al kullan demem yaparım beğenen zaten kullanır mecbur hissetmesinler kendılerını zamanına perıye bır avatar yaptım içimden geldi kalktı bana zaten ben istemiyorum avatar değişmeyi pek sevmiyorum dedi peri için çalışma yapmam o zaman bitti
sımdı değiştiği avatar sayısını hatırlamıyorum çünkü bir teşekkür bile etmedı madalyon beklemiyorum tabıkı ama emeğe saygı gosterılmesı taraftarıyım uyuz olmuştum periye o zaman sankı silah dayadım mutlaka yaptım kullanacaksın dedım bu durumda kalmak istemediğimden çekimser kalıyorum herkes tabıkı bır degıl buraya yapar atarım teşekkürümü alırım ısteyen kullanır ısteyen kullanmaz yanı o yüzden periye artık yapmıyorum senlen böyle bır dıyalogum tabıkı olmadı ben seve seve yaparım o zaman senıde aldım kendıme herzaman çalışmalarımın ıcınde sanada yer ayıracağım

Sayende bu konuya da açıklık getırmıs oldum ayrıca uzun yazmayı sevıyoruuuuuuuum

Konu HANDAN tarafından (22.01.2015 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.
HANDAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla