Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.03.2015, 14:56   #2 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Hüzünlü Sözler, Hüzünlü Mesajlar

Seninle paylaşmak istediğim çok şey vardı, en çok mutluluktan yana.

Gelir gibi yapıp köşeden ‘U’ dönüşü yapıyor mutluluk. Bir türlü mutlu olamadık bizde, ama hala ‘U’mutluyuz.

Bazen Keşke Tanışmamış Olsaydık Diyorum.Çünkü Tanışmasaydık, Geceleri Dünyada Senin Gibi Biri Olduğunu Bilmeden Uyuyabilirdim.

Artık başka biri aIacak yerimi. Ve biIiyorum zamanIa unutacaksın beni, ama sonkez düşün sevebiIir mi seni, benim sevdiğim gibi.

Ne Hüzün Bitirdi Beni Nede üzüntün bitirdi içimdeki sevgiyi, AIdatıImak varmış kaderimde OLmayan Aşkmış SahtêkarIıkIarLa SüsIemişsin Sen hayatını.

Bu gece Hüzün Bastı odama üzüntüIerim dert ortağım oIdu masamda, bir siIah bir sözIerin yanımda, ya çekip vurucam kendimi, yada üzütü doIu sözIerimIe öIürüm Sensiz Gecemde..

Sen gidiyordun ben kalıyordum. Ve birden bir yağmur başIadı. Her şeyin susmasi için.

Dünyaya gelirken sanki senet imzalamışım. Ne kadar dert keder varsa imzamı basmışım!

Şimdi yüreğim mi sana hesap sorsun, yoksa dökülen gözyaşlarım mı?

Ömeden önce cenneti gördüğümü sandığım gözlerinde, öldükten sonra cennetin sen olduğunu anladım.

Gözleri uzaklara dalan birinin, yakınlarda olmayan bir hikayesi vardır.

Bazen bu yüreğe bu kadar acı fazla deriz kendi kendimize. Ama hata bizde; küçücük yürekle kocaman sevmişiz, ne haddimize.

Hangisine ağIamalıyım? Hayatımı mahvedip beni bir çırpıda sildiğine mi? Onca yaptığına rağmen seni silemediğime mi?

Bu kez anIadım hüzünIerden bozma mutIuIukIar yaşıyorum

Hayat yasandığı kadardır. Ötesi ya hatıraIarda bir iz, ya da hayaIIerde bir umuttur.

İnanıyorsan savundukIarına,arkasında duracaksın…gerek yoI ceIIada çıkarıIdığında darağacına tabureye sen vuracaksın…!

YokIuğun var sen yoktun öIüm geIdi öImedim aşkından hatıra diye göz yaşımı siImedim ben bir sana bir bu şehire güI dedim BELKİDE CAN BEN BU ŞEHRİ GÜLLER İÇİN COK SEVDİM >>

Ben yıIIarımı kaybettim anıIarımı değiI.Ben mutIuIuğu terkettim.AcıIarı değiI.Ben sevgimi yitirdim.Nefretimi değiI.Ben yaşmayı unuttum.SENİ değiI

GüIen gözIerim sanmaki bahtiyar,,attığım kahkahaIarda binIerce gözyaşı var..

Hani sevdamızIa yeneriz diyorduk herşeyi aşkım….!hani aşarız sorunIarı diyorduk…!maIesef sen bi gururunu yenemedin bana geri dönemedin..!

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla