Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.03.2015, 13:30   #8 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Hüzünlü Sözler, Hüzünlü Mesajlar

Hayat Nasıl Gidiyor.. Diye Soranlara Seni Gösteriyorum Arkandan. İşte Diyorum, İşte Böyle Gidiyor!

Yokluğun çok uzun sürdü, özledim eski seni, gittiğinde öyle bi darbe vurdun ki bitkiselim..

Yalnızlık nedir diye sorsalar; 5 gündür bitmeyen telefon şarjım derim..

Sanmayın ki mutluyum. Attığım her adımda eceli bekliyorum, konuştuğum her kelimede ölümü sayıklıyorum..

Boşverin denizi karayı da söyleyin; sahi dünyanın kaçta kaçı insan...?

Bir şeylerin dışındayım, biliyorum...
Daha doğrusu, bir şeyler bensiz sürüp gidiyor...

"Kadınlara çok güvenme onlar mutlaka giderler" demiş dedem babama ve şöyle eklemiş: bak annene, benden önce öldü işte..

Neyse yoksun kaç zamandır, hem iyi oldu bu. Uzun zaman olmuştu gözlerinde ölmeyeli..

Birgün bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun.. Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun!

Her evde bir tencere kaynar ama, tencerede kaynayan ET mi? DERT mi? KIMSE BİLEMEZ..

Artık ikimizde yalnızız.
Sen yalnızlığın gülen yüzü, ben başlı başına hüsran...

Tarif edemediğimiz duygular, tahammül edemeyeceğimiz hal aldığında, yaşarız en büyük pişmanlıklarımızı..

Yeterince dürüstsen, fazlasıyla aşık ve gerçekten seviyorsan, hazırsın demektir; artık mutsuz olabilirsin..

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğun o denli yakıyor beni! öyle ne zaman okunur burda ezan? Bir yudum su gibi özledim seni...

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım.

Yalnızlığmda çoğalıp, kalabalıkta eksiliyorum. Ve öylesine kalabalık ki yalnızlığım; ne yana dönsem sana çarpıyorum..

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla