Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.04.2015, 01:50   #1 (permalink)
XxX
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Kararsız kaldım

Sevgili arkadaşlar. Calistigim yere sürekli gelen bi çocuk var. Benimle tanismak istediğini niyetinin ciddi oldugunu filan söyledi. Sasirdim çünkü çocuk çok yakisikli öyle boyle değil. Yaninda boyle marketlerdeki promosyon reyonlarinda kimsenin almadigi dandik marka şampuan gibi kaliyorum bu çocuk ricoys gibi yika ve cik hayvan gibi yakisikli. Bu boyle dedi ama aldi beni düşünce "neden ben ?" ulan bi kere tabiat ayağa kalkar gök yüzü ağlar boyle çift mi olur ! Ya bu çocuk gizli bi tarikata üyeyse bende etli butluyum diye beni kurban etcekler, yada bebek yüzlü seri katil beni kesip etimden de lahmacun yapacak. Ayyy hic güzel olmaz o lahmacun etim yagli yenmez.
Ben biraz dusuneyim filan dedim neyi dusunuyosam artik. Ya is yerindekilerin bi oyunuysa valla sinirimden altima iserim.
Benden randevu istedi önce olmaz dedim ama çocuğa bakinca "al beni tut elimden al yanina al beni sar beni acilarla sar" diyesim var. Aşk değil biliyorum itlik benimki. Bu çocukla birlikte olsam bildiğin sampiyonlar ligi kupasi. Tüm yurtta bir günlük idari tatil verir hükümet. Ne yapicagimi sasirdim. Watsaptan utanan maymun gönderiyor durmadan. Yavrum dur romantik değil de diyemiyorum. Napcaaaaaam beeeennnn

XxX isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla