Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.04.2015, 23:54   #3 (permalink)
Hayat Gibi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 1 Nisanda size yapılan ya da sizin yaptığınız en güzel şakalar nelerdir?

bu yil yada gecen yil kimse curet edemedi benimle sakalasmaya.
ondan once hep ya ben saka yapardim yada bana yaparlardilar en alasindan.
bi defa hocama saka yapmistim. cok kotu hemde.
beni cok severdi hocam bende bana kizmayacagini bildigimden bi saka yapayim dedim.
hocam seker hastasiydi. bende her defa cikolata alir getirirdim ama seker hastalarina ait. ama hic belli etmezdim hocamin hasta oldugunu bildigimi. hocamda cikolatani okur bakardi seker hastalari yiye bilir o da yerdi hep cok severdi aldigim cikolatalari. yine 1 Nisan gunu cikolatalar aldim ama uzerinde turkce yazildigindan hocam okuyamadi anlamadi neler yazildigini. hep ayni sey alirdim ya o da yedi okumadan.
yedikten sonra kizim sahi bunun uzerinde ne yaziyor bi okusana dedi. bende rusca tercume ettim okuyarak guya tercume ediyordum. dedim ki hocam yazmislar ki terkibinde filanca seyler var seker hastalari katiyyen yememeli, yerlerse eger felc olurlar. yemislerse acilen doktora gitmeleri gerek. bi baktim hocam oturdu yerine ter su icinde. ne yani ben felcmi olucam dedi tum sinif guldu hocaya. kiyamadim hocam saka ya bugun bir nisan dedim kustu konusmadi benimle. yarin baristi ama kiyamazdi ki bana

Susarsan yine kaybedersin..

Hayat Gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla