Konu: Ela
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.01.2013, 14:42   #10 (permalink)
Ela
Boşver gitsin...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: MeLiNNa

Alıntı:
Sükût Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Didoooooo,hemşo,can,ciğerim,arkadaşım,sırdaşım,dos tum..

Dile kolay dört yıldır tanışıyoruz.5.yıla girdik;p Bir ara iletişimimiz kesilse de yine beraberiz.Beni sevabımla,günahımla kabul eden,seven koşulsuz yanımda olan canım arkadaşımdır.Devamlı güler yüzlü,eğlenceli,konuşkandır.Onunla sıkılacak bir insan tanımıyorum.Sağ olsun hep yüzümü güldürür.Doğal,samimi,dürüsttür.Yapmacık değildir.İçinde ne varsa söyler.Kimseden lafını esirgemez.Kimseye minnet duymaz.Sinirlendiği zaman Karadeniz gibi hırçındır.Bazen dalgaları,her şeyi yıkar,götürür ama yinede sapasağlam ayakta kalmayı başarır.İnatçıdır.Sevmediği,istemediği bir şeyi yaptıramazsınız.Duygusaldır ancak deliliğe vurarak bunu gizlemek ister.Bu kadar emin konuşuyorum.Çünkü onu iyi tanıdığımı düşünüyorum.Bendeki yerinin çok özel olduğunu biliyorsun.Her zaman yanımda olduğun için,güzel dostluğun için çok teşekkür ederim.İyi ki varsın canım.Allah,sevdiklerinle beraber sağlıklı,huzurlu,hayırlı bir ömür geçirmeyi nasip etsin.İnşallah,yine hep beraber olacağız.Seviliyorsun..

canım benim çok teşekkür ederim yine çok güzel döktürmüşün çok duydulandım yaa iyiki sende varsın,Allah gönlüne göre versin kardeşim,kim ne düşünürse düşünsün seni bilen sana yeter,yıllar yonttu bizi işte böyle senin gb birkaç tane kaldık gidenlere selam olsun

sende seviliyosun hemşom.