Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.05.2015, 13:16   #281 (permalink)
Hayat Gibi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bu kiza ashigim baska lafa gerek var mi?
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]- kalbini kirmisim bu saygili beyefendinin simdi kirgin bana sanirim. barisma teklif etmiyorum cunki kabul etmicegini bilirim
paylasimlarini cok begendigim biridir ve hala cozemedigim biridir.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hic konusmuyoruz onun da acaba kalbini kirdim mi bi kere bi laf ettim. kirdiysam da ozur dilerim cok severim kisiligini saygi duyarim kendisine oysa hic konusmasakta.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bu kiz cok seker yav
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] wow diyorum her defasinda imzalarina avatar calismalarina cok severim kendisini cok cok hemde. ta kalbimden vurmus yaptigi avatar imza ve en alttaki imzayla. bide cok guzeldir onu demeden gecemem hava atiyorum iste gordum diye
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ay ben bu kizi yerim yaa ablos der bana hep cok guzel takiliriz cok severim kendisini tatli bi tatli kucucuk bi kizdir
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] geldiginde eski uye oldugunu bilmemistim ama iyi kaynasmistik dertlerimizi bolmus cok guzel konusmus sonra da guzel devam etmisiz cok iyiyiz yani cokkk severim bu kizi ben ya. bide kiskanirim guzelligini boyunu posunu
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] cok saygili cok sevdigim biridir canimdir her gun yazmazsam olmaz dedigimdir. ille de kizin inboxunu isgal edicem her gun dedigimdir ps yapamiyorum deyipde beni kandirandir en guzel ps calismalarindan yapipta bana acik verendir
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ilk geldiginde yasinin buyuk oldugunu sanip uzak durdugum sonraysa cok buyuk olmadigini aslinda cok neseli eglenceli iyi biri oldugunu gorupde nerde oyunlarda gorsem hep arkasindan oyuna girdigim biridir
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hmm peri kizi... burcu beni sevmiyo sanirim ama yine de ayni fikirdeyim. ashiri deger verir benim gibi. ikimizin ortak dusuncemiz var- hayatinda bintane kisi olan birisi hayatimda cok ozel olamaz kalbi guzeldir temizdir ofkeli biridir ama cabuk gecer ofkesi cunki kalbinde kotuluk yok

umarim kimseni kirmadan yorum yaptim

Susarsan yine kaybedersin..

Hayat Gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla