Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.05.2015, 02:32   #283 (permalink)
Şekerpare
Adamlıktır, Hergün Aynı Kadını Sevmek ...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Bir cinsiyet karışıklığı yaşadım, fakat nicki çok güzel. Kendisini tanımıyorum

Asi Ruh : Tanımıyorum.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Hoş bir nicki var. Şahsi olarak tanımıyorum.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Öncelerin aktifi, şimdilerin pasifi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : İyi bir yorumcu fakat pek aktif göremiyorum. Aşk konularında pek çok konusuna teşrif etmiş bulunmaktayım.

@MayıS+ : Tatlı ve naif biri. Sıcakkanlılığıyla dikkatimi çekmişti Aylar sonra tekrar online olduğum gün pembe oldu

Mecnun+ : Kıl kapıyorum kendisinden.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Sessiz sakin, kendi halinde.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Dost canlısı, arkadaş kanlısı Çok severim kendisini. Onun sayesinde buradayım. Hiçbir yöneticiliğini görmesem de o bir admin ve o bir kırmızı. Sana kırmızı çok yakışıyor

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Sen yenisin galiba ? Hoşgeldin diyeyim o halde