Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.05.2015, 08:37   #1 (permalink)
DeRDeST
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Terazi Burcunda Bugün - 20 Mayıs 2015 Çarşamba

Terazi Burcunda Bugün - 20 Mayıs 2015 Çarşamba

Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz, saat 16:56 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Alışkanlıklarınızı aynen sürdürmek, büyümek, gelişmek ve bıkkınlık veren her türlü mevzudan uzak durmak arzunuzu yükseltir. Doğru ile yanlış arasındaki fark umrunuzda değildir. Beni sinirlendiren bir insan varsa içimden bir şeyler söylemek gerekiyorsa, bunu yapmalıyım diye düşünürsünüz. Çünkü sustukça üzerinize gelen insanların durmaya pek niyetleri yoktur. Boşluk etkisi altında, gördüğünüz haksızlıkları eleştirebilirsiniz. Bu ruh hallerinizi gayet doğal buluyorum. Ancak bunu yenebilecek bir kişi olduğunuzu da düşünüyorum. İnsan gergin olduğu zaman çözümü görmekte zorlanır. Sadece biraz sakinleşip şöyle kendinizi rahatlattığınızda inanın halledemeyeceğiniz hiçbir şey yok.

Saat 16:56 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, size ait olan her bir mesele ve duyguyla alakalı subjektif düşünmeye neden olabilir. Dışa karşı sert görseniz dahi, kendi içinizde oldukça kırılgansınızdır. Duygusal olarak en ufak bir terslik veya durum karşısında bildiklerinizi savunmaya kalkışırsınız. Bunun nedeni kendinizi güvende hissetme arzunuzdur. Her şeyi eşelersiniz, kendi duygularınıza aşırı önem gösterirsiniz. Çevrenizdeki insanların da bunlara önem vermesini beklersiniz.

KAYNAK: iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla