Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.06.2015, 08:43 #1 (permalink)
DeRDeST DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Süper Üye


 
Üye Numarası: 11409
Kayıt Tarihi: 04.02.2015
Cinsiyet:
Mesajlar: 10,331
Konular: 7988
Beğeni Alınan: 1610
Beğeni Edilen: 1151
Rep Gücü: 16
DeRDeST isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

tick Yay Burcunda Bugün - 9 Haziran 2015 Salı

Yay Burcunda Bugün - 9 Haziran 2015 SalıSevgili Yaylar Salı gününe, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Bu enerji, değişim arzumuzun, yenilenme ihtiyacımızın işaretçisidir. Dış dünya ile bağlantılar kurarak hem farklı bir şeyler yapmak isteriz hem de canlanmak. Tanışmalar bu etki altında kolay olur. Bilgileniriz, merak ettiklerimizi öğreniriz. Problemli ilişkimiz varsa, bunu nasıl düzeltiriz, nasıl çözüm buluruz diye düşünmemiz yararlı olur.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek ve bizim hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, ilişkimizle alakalı konularda kafamızı bir parça karıştırıyor. Eşimizin bize karşı iki yönlü ve duygusuz bir şekilde yanaşmasını istemiyoruz. Güzel gelişmelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bir kısmımız bu etki altında yeni biriyle tanışma olanağı yakalarken, bazı Yaylar sürpriz bir haberle yeni bir karar alabilirler. Bir kısım Yaylar açısından bu görünüm, yeni bir arkadaşlığın işaretidir. Karşınıza çıkan kişi hakkında karar vermek için, 16 Haziran tarihine kadar düşününüz.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yandan ilişki meseleleri üzerine düşünüyoruz. Diğer yandan bağımlı olduğumuz veya özveride bulunmamız gereken durumlar söz konusu. İki seçenek arasında kalmış gibiyiz. Bu da bizi bir hayli yorabilir, gerginleşebiliriz.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk süresi içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz.

KAYNAK: iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla