Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.07.2015, 22:34   #9 (permalink)
Friend
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Bazı İnsanların Veremediği Huzur

Alıntı:
Perii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bazı İnsanların Veremediği Huzur

Bugün hava güzel işte yoktu dedim biraz Karaca ile gezeyim..Maksat gezmek hava almak huzur bulmak..
Fotoğraflar Rizeden devamı gelecek. Ayrıca telefonum kamera kısmında küçük bir çizik var her resimde var farkedersiniz zaten.

Karaca beyi gezmek için biraz zor ikna ettik. Babannemden ayrılamadı bir türlü yazın çok dersin beni gezdir bak gezdirecek miyim seni.

Isırgan toplayalım dedim kendi kendime bu güzelim ısırganların başları yok artık Ve beni ısırmadılar

Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hop kurumuş olucağız. Babannem dedi serine kurut ısırganları bende serdim

Kardeşim güya yeşil çay yapacak sermiş onları ama baktığı yok bunlar kuruyacakda bizde içeceğiz

Anne Baba tek olanda yavruları sanırım Küçükken şu ikizleri hep ayırırdım kavanoza toplardık ey gidi küçüklüğüm çok özlendin çok.. Tabi şu böcekler özlememiştir küçüklüğümü

Buda doğa çiçeklerinden biri.. Resim çekmesini iyi bilmem ama bu bitkiler poz vermesini iyi biliyor

Yine çocukluğum geldi aklıma biz bunla sigara içerdik.. Sevgili büyükler sigaraya siz özendiriyorsunuz bizi sizden gördük biz

Dere akar kum kalır yar kapıda dolanır..

Biz suyumuz dağlardan geliyor para vermiyoruz diye belediyeye bağladılar bizi ya ilel para vereceğiz

Bu çiçeği görünce Anneler günü aklıma gelir dünde anneler günüydü.. Gene küçüklüğüm geldi aklıma anneler günüydü anneme çiçekden topladım evdende uzaktaydı bu çiçekler.. Anneme geçen anneler gününde bu çiçekden sana toplamıştım dedim hatırlamadı ya Parayla olanı hatırlıyor ama

Ve Çay.. Toplaması zor olsada seviliyorsun.. Rizeme yakışıyorsun..

bunmları senmi cektin