Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


Burçlara göre bebekler

Astroloji kategorisinde açılmış olan Burçlara göre bebekler konusu , Burçlara göre bebekler İkizler bebeği erken mi konuşur? Evet bildiniz. Kova burcu bebeği sizin bilgisayarınıza daha küçücük yaşlarda ortak mı olur? Ne yaparsınız, bu ufaklıklar doğuştan teknolojiye yeteneklidirler. Yıldızlar bebeğinizin ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 14.04.2014, 08:48   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Burçlara göre bebeklerBurçlara göre bebekler
İkizler bebeği erken mi konuşur? Evet bildiniz.

Kova burcu bebeği sizin bilgisayarınıza daha küçücük yaşlarda ortak mı olur? Ne yaparsınız, bu ufaklıklar doğuştan teknolojiye yeteneklidirler.

Yıldızlar bebeğinizin kişiliği hakkında size müthiş ipuçları sunar. Belki de bebeğiniz geleceğin yöneticisi olacak, Aslan burcu ise neden olmasın?

Ya da bebeğiniz bütün gece ağlayıp sizi de uykusuz mu bırakacak? Bu bir Yengeç bebeği mi yoksa.

Besleme konusunda ipuçları da bebeğinizin burcuna göre farklı farklı olabilir. Siz en iyisi bebeğinizin burcuna ait bilgilere bir göz atın.

İşte bebeklerin burçlarına dair bilgiler...

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:49   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Koç Bebeği (21 Mart - 19 Nisan)

Gezegeni: Mars
Elementi: Ateş
İyi yönleri: Cesaretli, enerjik, maceraperest, sevmeyi bilen
Kötü yönleri: Aceleci, sabırsız, tezcanlı

Oyun grubunun Rambo'su olacak bu bebek. Koç bebeğinin olduğu yerde hareketlilik ve aktivite eksik olmaz. Sakın onun uslu uslu bir köşede oturmasını beklemeyin. Boşuna beklemiş olursunuz. Koç bebekleri seslerini duyurmak için avazlarının çıktığı kadar bağırırlar, şaşırmayın. Elementi ateş olduğu için her zaman dinamik ve arayış içindedirler.

Koç bebekleri dikkati kendi üzerine çekmeyi sever. Onu görmezlikten gelmeniz imkansızdır. Onunla ilgilenmediğinizi fark ettiğinde gözyaşlarına boğulacak, ilginizi yeniden kazandığında ise kolayca sakinleşecektir. Bebeğinize sürekli meşgul olabileceği eğlenceli aktiviteler sunmanız onu mutlu edecektir. Koç bebeğinin bu bitmek tükenmek bilmeyen ilgi ihtiyacı yüzünden bir süre sonra kendinize hiç zaman ayıramadığınızı fark edebilirsiniz. Koç burcu bebeği kontrolü elinde tutmayı sever, cesaretlidir ve sürekli ilgi bekler, ancak bunun karşılığını sıcak sevgi gösterileriyle verir.

İdare etmekte zorlanabilirsiniz, zor günler sizi bekliyor, bu ufaklık inatçı kişiliğini daha küçücükken ispatlamaya çalışacaktır. Dolayısıyla her an kazalar olabilir. Tabii müdahaleler onu yıldırmayacaktır.

Paylaşma konusunda pek istekli değildir, ancak zamanla bu öğretilebilir. Özellikle kardeşler söz konusu olduğunda zor günler sizi bekliyor diyebiliriz. Küçükken derslerden kaçabilirler ama dikkat ederlerse her şeyi iyi öğrenirler. Büyük ihtimalle de kitaplara düşkün iyi bir okuyucu olacaktır. Hayal gücü dolayısıyla büyüdüğünde batıl inançları olabilir. Küçükken de perilere, cadılara inanır, masallarda yaşar. Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin, asi karakteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:49   #3 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Başak Bebeği (23 Ağustos - 22 Eylül)

Gezegeni: Merkür
Elementi: Toprak
İyi yönleri: Zeki, temiz, uyanık, mükemmeliyetçi
Olumsuz yönleri: Kolay sinirlenir, çok aşırı titiz, "doğuştan kavgacı"

Başak bebeği mızmızlığı ve hiçbir şeyi beğenmemesi ile tanınır. Düşünsenize nasıl başka türlü mükemmeliyetçi biri olarak yetişebilir ki. Bu duruma alışın, Başak bebeği ne istediğini bilir ve bir düzene ihtiyacı vardır. Sadece düzeni sağlamanız da çoğunlukla yeterli olmayacaktır, sakın alışık olduğu düzeni değiştirmeye kalkmayın. Başak bebeği değişikliğe hiç de iyi bir tepki vermeyecektir. Beslenme, banyo ve oyun gibi olaylar her gün aynı zamansal sırayı izlemelidir
Yemekler konusunda da oldukça seçicidir. Çok karışık olmayan basit bir beslenme düzenini severler. Bu seçici bebeği mutlu etmek aslında çok da zor değildir. Onu temiz ve düzenli bir oda ve sade kıyafetler ile kolayca mutlu edebilirsiniz. Kendini bir oyunla saatlerce oyalayıp başkalarının ilgisine ihtiyaç duymadan zamanını geçirebilecektir.

Başak bebeği diğer burçlarda doğmuş bebeklere göre oldukça erken konuşacaktır. Başak burcu çocukları diğerlerine göre daha kısa zamanda sorumluluk duygusu kazanırlar ve küçük yaşlardan itibaren annesinin en büyük yardımcısı olmaya adaydır. Başak burcu çocuğu her zaman ciddiye alınmak ister ve ufak yaşlardan itibaren kendi ayaklarının üzerine basabilmeyi arzular. Başkalarına hizmet etmek dürtüsü oldukça güçlüdür.

Başarılarını abartmaktan hoşlanmazlar. Giyinmeye ve güzel görünmeye meraklıdırlar. Bazen yabancılara karşı çekingen olsalar da dost olarak gördükleri kişilere olumlu duygularını göstermekten kaçınmazlar.

Keskin bir zekaları vardır ve kendilerine bir şeyi yanlış yaptıklarını bir kez söylemeniz yeterlidir. Bu "hatayı" gurur meselesi yaparlar ve asla tekrarlamazlar.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:49   #4 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Boğa Bebeği (20 Nisan - 20 Mayıs)

Gezegeni: Venüs
Elementi: Toprak
İyi yönleri: Sabırlı, dayanıklı, kararlı
Olumsuz yönleri: İnatçı, esneklikten uzak, sahiplenici

Bebeğiniz boğa burcu ise daha ilk günden dokunulmaktan çok hoşlandıklarını bilmelisiniz. Sevgi ve şefkat dolu dokunuşlar bu bebeğin ihtiyacı olan en önemli şeydir. Rahatına düşkündür Boğa bebekleri. Odasının ve yatağının çok soğuk ya da çok sıcak olmasından hoşlanmaz. Hassas yapısı ve renklere, seslere duyarlılığı dolayısıyla parlak, çarpıcı turuncular, kırmızılar onu huzursuz yapar fakat daha pastel tonlar, mavinin tonları onu sakinleştirir.

Damak zevki daha bebeklikten gelişkindir ve lezzetli yiyecekleri tercih eder. Sevmediği bir şeyi yedirmeye çalışın; ağzını sıkı bir şekilde kapatacak ve yalnızca size memnuniyetsizliğini ifade eden kelimeler sarf etmek için açacaktır Sakinleştirici müziklerden hoşlanır. Sesleri oldukça güzeldir ve müzik kulakları gelişmiştir. Sanata ilgileri yoğundur. Ona bir müzik enstrümanı, renkli kalemler, resim defterleri alarak kabiliyetlerini keşfetmelerine yardımcı olabilirsiniz.
Dayanıklı yapıları nedeniyle ruhsal yönden de dengelidirler. Ara sıra aksi, inatçı olmalarına rağmen çabuk kırılıp gücenmez, saldırganlık yapmaz, duygusal depresyonlara girmezler. Kendi halinde oyun kurup oynamayı severler, üzerlerine varırsanız kavgacı olurlar. Disipline ve emirlere karşı çıkabilirler.
Öğrenme konusunda acele etmezler. Kendi rahat ettikleri hızda öğrenirler ve dışarıdan gelen baskılara aldırmazlar. Ailesine, özellikle de kardeşlerine çok düşkündür ve onlara her zaman yakın olmak ister. Kendilerine yapılan her türlü sevgi gösterisinden çok hoşlanırlar ve kendilerini sevginin kanatları altında güvende hissederler.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:49   #5 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

İkizler Bebeği (21 Mayıs - 21 Haziran)

Gezegeni: Merkür
Elementi: Hava
İyi yönleri: Becerikli, zeki, entelektüel, içten ve doğal
Olumsuz yönleri: Sabırsız, yerinde duramaz, dengesiz, değişken, maymun iştahlı

İkizler bebeği bir an önce harekete geçmek için hazır olarak dünyaya gelir. Erken konuşacak ve hayatta daha ilk günlerinden iz bırakmaya başlayacaktır. Meraklı ve araştırıcıdır. Mutlu olabilmek için çok fazla ilgi bekleyecek ve her şeyden kolaylıkla sıkılabilecek bir yapısı vardır. İletişim yetenekleri hızlı gelişeceğinden onun için yapabileceğiniz en doğru şey erkenden oyun gruplarına ve diğer çocuklarla iletişime geçebileceği ortamlara sokmanızdır. Eğer kardeşleri varsa evde de bu ihtiyacı karşılanabilir.

İkizler bebeği asla sizin dizinizin dibinde olmayacaktır. Sürekli tek başına macera peşinde koşacak ve bunun için sizin yakınlarınızdan uzaklaşmaktan hiç çekinmeyecektir. Sürpriz bir şekilde eğer etrafında iletişim kurup paylaşabileceği, birlikte oynayabileceği birileri olmazsa duygusal olarak içine kapanma durumları gözlenebilir. Çok zeki ve yaratıcıdırlar ancak bir şeye uzun süreli konstantre olmakta zorluk çekerler, sürekli ilgilerini çekecek yeni şeylerin peşinden koşarlar. Sabırsızdırlar ve her şeyi sorgularlar. Her şeyi sorarlar, onların bu bitmek tükenmek bilmez sorularına cevap vermek için zorlanabilirsiniz.

Hayal gücünün genişliği daha ufacıkken bellidir ve sürekli masallar, hikayeler uydurur. Espri anlayışları ve olaylara heyecanla yaklaşmaları nedeniyle ikizler burcu çocuğu sürekli konuşan, gülen ve "başınıza ufak belalar" açacak olan bir çocuktur.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:50   #6 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Yengeç Bebeği (22 Haziran - 22 Temmuz)

Gezegeni: Ay
Elementi: Su
İyi yönleri: Hassas, kibar, sevgi dolu, koruyucu, karşı tarafı anlayan
Olumsuz yönleri: Kolaylıkla keyfi kaçar, aşırı duygusaldır, aşırı duyarlı ve alıngan olabilir

Eğer bebeğiniz Yengeç burcuysa (aynı zamanda Ay Çocuğu olarak da bilinir) duygusal bir kişiliğe ve geniş bir hayal gücüne sahip olacaktır. Sempatik ve konuşkandır, evini ve ailesini sever, detaylar ve olaylar konusunda güçlü bir hafızası vardır. Övgüden hoşlanır, incelikleri sever. Güzel mekanlar, romantik ortamlar ve yeni heyecanlar hoşuna gider. Ünlü olmayı ve ilgi görmeyi severler ama bazen utangaç olabilirler.

Yengeç bebekleri ile oyunlar oynamak eğlencelidir. Ruhsal hali oldukça değişken olduğu için duygusal ve hassastır. Bu bazen o kadar belirgindir ki, gülücükler atarken birden bire ağlamaya başlarlarsa sakın şaşırmayın. Kendisini güvende hissetmek ihtiyacı içindedir ve sizin yanınızdan ayrılmak istemez. Hata yaptığında ona yumuşak şekilde yaklaşmalı ve kendisini affettirmek için gözyaşlarına boğulabileceğini unutmamalısınız.

Değişiklikten hoşlanmazlar, odalarında yapacağınız en ufak bir değişiklik onu rahatsız edecektir. Hassastır ve kolayca kırılabilir.

Bu hayal gücü güçlü çocuk aradığı mesleği bulana kadar hayatında bir sürü değişiklik yapacaktır. İstediği mesleği bulduktan sonra da kendilerinden emin bir şekilde çalıştıkları işlerinde çok takdir toplayacaklardır.

Evlerini çok severler ve onu mükemmel bir yaşam alanına çevirmek için uğraşırlar. Seyahat etmekten ve özellikle denize yakın olmaktan çok hoşlanırlar.

Hayal gücünün genişliği daha ufacıkken bellidir ve sürekli masallar, hikayeler uydurur. Espri anlayışları ve olaylara heyecanla yaklaşmaları nedeniyle ikizler burcu çocuğu sürekli konuşan, gülen ve "başınıza ufak belalar" açacak olan bir çocuktur.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:51   #7 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Terazi Bebeği (23 Eylül - 22 Ekim)

Gezegeni: Venüs
Elementi: Hava
İyi yönleri: Büyüleyici, geniş, arkadaşça, sevecen
Olumsuz yönleri: Kararsız, değişken, savurgan, saf

Doktor muayenehanesinde en çok ilgi çeken, ay ne cici şey denen bebek hangisi dersiniz? Tabii ki Terazi bebeği. Belki de sebebi Terazi bebeğinin ilgi gördüğünde etrafına yaydığı o sımsıcak ışık ya da dayanılmaz gülücükleridir. Sebep ne olursa olsun Terazi bebeği sizi daha ilk andan itibaren büyüleyecektir. Terazi bebeği en katı kalbi bile yumuşatmasını bilir. Kendisine yapılan sevgi gösterilerine mutlaka karşılık verir. Terazi bebeği gülümsemenin gücünü ve bu yolla istediği şeyi elde edebileceğini kısa zamanda öğrenir.

Terazi bebeği etrafının insanlarla sarılı olmasından çok hoşlanır ve yalnız olmayı sevmez. Grup içerisinde çok uyumlu davranır ve ne kadar sosyal olduğunu sergiler. Anlaşmazlıkları çözme konusunda üstün yetenekleri vardır ve bu sebepler ileriki yaşlarında başarılı bir avukat ya da hakim olabilir.
Kendilerini iyi hissetmeyi çok severler ve güzel giysiler onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Rahatına düşkündür ve temiz, ütülü giysiler, şık bir oda onları mutlu eder. Kontrolü sever ve ortamı manipüle etmek konusunda başarılıdır ama bunu güzel bir üslupla yapmak konusunda çok başarılıdır.

Terazi bebeklerine kendi kararlarını kendilerinin vermeleri gerektiği öğretilmelidir. Bazen kararsızlıkları o kadar belirgindir ki hangi çorabı ilk önce giyeceklerine bile karar veremeyebilirler. Ondan bir şey istediğinizde bunu yapmaması veya ertelemesi tembel olmasından değildir. Terazi burcu bir karar vermeden önce her şeyin artısını eksisini ayrıntılarıyla inceleyerek uzun bir düşünme döneminden sonra kararını verir. Bu yüzden ona karar verirken zaman tanımalısınız.

Terazi bebekleri konuşmayı, sosyalleşmeyi sever. Oyun gruplarında çok mutlu olurlar.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:51   #8 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Akrep Bebeği (23 Ekim - 21 Kasım)

Gezegeni: Mars
Elementi: Su
İyi yönleri: Kararlı, güçlü, duygusal
Olumsuz yönleri: Ketum, kıskanç, inatçı

Akrep bebekleri girdikleri her ortamda tüm dikkatleri üstüne toplarlar. Bu bebekler ilgi odağı olmak için dünyaya gelmiş gibidirler. Akrep bebekleri aynı zamanda gizemlidirler ve ağlamaya başladıklarında sebebini anlamanız genellikle imkansızdır. Anne babalar ve Akrep bebekleri arasında sürekli bir güç savaşı mevcuttur, eğer başkalarının planları ile kendi planları uyuşmazsa çok agresif olabilirler. Sakın şaşırmayın, Akrep bebekleri çok güçlüdürler. Bu yüzden Akrep bebeğinizden bir an bile olsa gözünüzden kaçırmayın. Kalabalıkların peşinden gidebilecek kadar cesurdurlar.

Akrep bebekleri çok zekidirler ve istediklerini elde etmekte üzerlerine yoktur. Daha ilk doğduğu günden itibaren gurur ve kararlılık davranışlarına damgasını vurur. Sakin ve sessiz görüntüsünün altında gizli bir güç ve başkaldırma dürtüsü olduğunu gözden kaçırmamalısınız.

Akrep burcunun altıncı hissi çok gelişmiştir ve diğerlerinin içinden geçen ya da gizli tutmaya çalıştıkları şeyleri sezmeye karşı olağanüstü bir yetenekleri vardır. Ondan hiç kimse hiçbir şey saklayamaz. Akrep burcu bebeği sizi şaşırtmayı sever ve bunu sık sık yapar. Burçlar arasında akrep, duygularının yoğunluğu nedeniyle en kıskanç ve en saldırgan olan burçtur. Tartışmayı gerçekten sever ve uzlaşma ona uzak olan bir konudur.

Akrep burcu spor yapmaya ve ev dışı aktivitelere oldukça düşkündür ve bu da içindeki saldırganlığa dönüşecek olan fazladan enerjiyi boşaltması açısından önemlidir.
Benzer Galeriler

Bu hafta vizyona girenler

Her iş yerinde bulunan 10 kadın tipi

Sağlıklı yaşam ve beslenme formülleri

Bu hafta vizyona girenler - 17 Ocak

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:52   #9 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Yay Bebeği (22 Kasım - 21 Aralık)

Gezegeni: Jüpiter
Elementi: Ateş
İyi yönleri: İyimser, sevecen, içten, samimi
Olumsuz yönleri: Yerinde duramaz, sabırsız, duyarsız, güvenilmez, ne yapacağı belli olmayan

Yay bebekleri genellikle şanslı ve mutlu bebekler olarak bilinirler. Erken yürürler ve etraflarını keşfetmekten müthiş bir zevk alırlar. Bağımsız bir ruha sahiptirler. Sıkışık mekanlar istedikleri gibi hareket etmelerini engelleyeceğinden böyle yerlerde çok mutsuz olurlar.

Bir iyi haber Yay bebekleri her dakika eğlendirilmek ihtiyacı içinde değillerdir. Etraflarını keşfedip yeni arkadaşlar edinmek için bitmek tükenmek bilmez bir enerjileri vardır. Bu yüzden kalabalık ortamlarda onlara daha çok dikkat edin, her an gözden uzaklaşıp kaybolabilirler.

Gerek evde gerekse dış dünyada kalabalıklar içinde olmaktan hoşlanırlar. Bir grubun parçası olmak onları memnun eder. Dünyayı keşfetmek hoşlarına gider. Bu yüzden ileriki yaşlarında çok seyahat edeceklerdir. Yay bebekleri özgürlük isterler, meraklı ve keşfedici bir kişilikleri vardır. Hiçbir zaman araştırmacı ve oyuncu kişiliğine müdahalede bulunmamalısınız. Bunun karşılığında size sadakat ve güven duygusu besleyecektir.

Yay burcu bebeği sakinlikleri ve anlayışlı bilgelikleriyle sizi hipnotize eder. Yay burcu çocukları spor yapmayı ve oyun oynamayı çok sever ve yay burcu kızları erkeklerin oynadığı oyunları bile severek oynar. Okul onlar için bir eğlence yeridir ve çok çabuk öğrenirler. Sıklıkla sınıf arkadaşlarını kısa zamanda geride bırakırlar, ancak yine de onlara karşı olan ağırbaşlılıklarını korurlar.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2014, 08:52   #10 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlara göre bebekler

Oğlak Bebeği (22 Aralık - 19 Ocak)

Gezegeni: Satürn
Elementi: Toprak
İyi yönleri: Güvenilir, zeki, disiplinli, hırslı
Olumsuz yönleri: Kurallara aşırı bağlı, bazen tutucu, eleştirel, aşırı dikkatli, sinirli

Oğlak bebeklerinin daha ilk günden bir planları vardır ve planlarına sadık kalırlar. Ciddi, disiplinli, metodik ve çok organizedirler. Onun bir çocuk olduğuna çoğu zaman inanamazsınız. Size zeki gözleriyle ciddi ciddi baktığında bir anda kimin anne ya da baba ve kimin çocuk olduğuna şaşırabilirsiniz. Oğlak burcu çocukları hemen büyümek isterler. Oğlak bebekleri öğrenme konusunda yavaş gibi görünseler de aslında öğrendikleri şeyi tam olarak sindirebilmek için beklemektedirler ve öğrendikleri şey her ne olursa olsun onu en iyi biçimde öğrenirler.

Oğlak bebekleri kendilerini önemli hissetmek isterler ve küçük yaşlardan itibaren onlara sorumluluklar vermeniz onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacaktır. Dikkat gerektiren işlerde çok başarılıdırlar ve azimlidirler. Yaşıtlarına göre olayların üzerine daha olgunluk ve ciddiyetle giderler. Konuşmayı öğrenirken bile bebek dilinde konuşmak yerine doğru düzgün konuşmayı öğrenene kadar beklemeyi tercih ederler. Oğlak burcu çocuğu sadece yaşı küçük olduğu için bazı şeyleri bilemediğini kabul etmek istemez ve böyle bir cümle onu öfkelendirir.

Diğer burçlara göre biraz daha çekingendir ve dikkatlerin kendi üzerinde toplanmasından hoşlanmaz. Topluluk içinde bu yüzden "tutukluk" yapabilir. Oğlak burcu çocukları çok sadıktırlar ve kurdukları arkadaşlıkları yıllar boyu sürdürebilirler. Birine güvenmezlerse de dostlukları çok kısa sürer.

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 7
Amazonn, DeNiZ, Elzem, Jade, Lavinya, Papatya, Ruzenin
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 11:07