Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusu , 2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 2 Temmuz Burç Yorumları, 2 Temmuz Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 2 Temmuz Çarşamba Burç ...


Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.07.2014, 21:09   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
2 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 2 Temmuz Burç Yorumları, 2 Temmuz Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 2 Temmuz Çarşamba Burç yorumu, 2 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,2 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,02 06 2014 burçlar,2 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,2 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,2 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,2 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,2 Temmuz boğa burcu yorumu, 2 Temmuz ikizler burcu yorumu,2 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,2 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,2 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,2 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,2 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,2 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,2 Temmuz burç yorumları,2 Temmuz 2014 Çarşamba burç yorumları,günlük burç yorumları, 2 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları, 2 Temmuz 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Sizden beklenen performansı olduğu gibi göstermekte zorlanabilirsiniz. Özellikle ilerleyen saatler yeteneklerinizi ortaya koyarken olumlu ya da olumsuz sürprizli durumlar söz konusu olabilir. Akşam harcamalara dikkat. Yeni atılım dönemindesiniz. Aşk ilişkileriniz son derece mükemmel giderken işinizde de yıldızınız parlıyor. Ancak fazla alıngan davranmayın.
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Balık,

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

Kimin sizin tarafınızda kimin karşınızda olduğu göründüğü kadar net olmayabilir! Dolayısıyla, belli anlaşmalara tamam demeden önce detaycı ve şüpheci olmalısınız. İlişkilerinizi geliştirmek veya evinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Evinize, ailenize veya özel yaşamınıza zaman ayırın. Özgün bir yatırımın faydasını görebilirsiniz. Yeni yerler, kişiler veya hobiler keşfetme zamanı.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Kova,

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmemeniz durumunda kendi planlarınıza göre değil, başkalarının programlarına göre hareket etmeniz gerekebilir. Uygun olduğunuz zamanlarda yardıma hazır olmanız bugünlerde ilişkileri güçlendirmenize yardım edebilir. Geçmişte size jestleri olmuş kişilere aynı şekilde yanıt verebilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu bir gün.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Oğlak,

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Bugünlerde, yanlış sinyaller karışıklıklara veya belirsizliklere neden oluyor olabilir. Diğerlerine direktif vermekten kaçınmanızda fayda var. Diğerleri adına veya diğerlerine güvenerek kararlar almamalısınız. Sizinle aynı görüşte olmayabilirler. Politik olmak ve ısrardan kaçınmak gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Yay,

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Sözlerinizi dikkatli kullanmalı, diğerlerini de düşünerek konuştuğunuz hissi yaratmalısınız! Bütçenizi gözden geçirmeli ve harcamalarınızı düzenlemelisiniz. Çok fazla konuşmak uygulamaya geçmeyi geciktirebilir. Özel yaşamınızda veya evinizle ilgili bir değişim olumlu sonuçlar doğurabilir. Gelecekte sizin için olumlu olacağını düşündüğünüz bazı konulara veya işlere yatırım yapabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Akrep,

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Siz farkında olmasanız da etrafınızda pek çok şey olup bitiyor.Bu konularda neler yapabileceğiniz üzerine düşünmeniz gerekli. Fark yaratmak için cesur olmak gerekebilir. Ödüller yüksek olacak!

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Terazi,

Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

Bazı kişilerin sizin yerinize bazı şeyler yapmasını bekliyorsanız, güvenmeyin. İstediğiniz sonuçları almak istiyorsanız kendi işinizi kendiniz yapmalısınız. Bazı kişilerle sırlarınızı paylaşmanız sorun yaratabilir. Özel bir kişiyle romantik anlar ilişkiyi güçlendirecektir.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Başak,

Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

Sormanız durumunda istediğiniz yardımı alabilirsiniz. Tecrübe, zaman veya bilginizi paylaşmanız minnettarlık hissettiğiniz kişilere yardımcı olmanızı sağlayabilir. İş hayatınızda yanlış sunumlara veya anlaşılmalara bağlı sorunlar oluşabilir. Tanışacağınız bazı kişiler hayatınızı renklendirebilir.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Aslan,

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

Maddi, sağlıkla veya hukukla ilgili konularda ilerleme sağlayabilir veya bu alanlarda endişelerinizi giderebilirsiniz. Yaratıcı düşünmeniz durumunda geçmişte çözülmesi zor görünen durumları bu sefer çözme olanağı bulabilirsiniz. Hukuki, finansal veya sağlMaddi, sağlıkla veya hukukla ilgili konularda ilerleme sağlayabilir veya bu alanlarda endişelerinizi giderebilirsiniz. Yaratıcı düşünmeniz durumunda geçmişte çözülmesi zor görünen durumları bu sefer çözme olanağı bulabilirsiniz. Hukuki, finansal veya sağlıkla ilgili evrakları tekrar gözden geçirmeniz ilginç şeyler bulmanızı sağlayabilir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Yengeç,

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Güvensizlikleriniz nedeniyle önemsediğiniz bir kişiyi zor durumda bırakabilirsiniz. Aşırı tepkilerden kaçının. Aşk hayatınızda veya arkadaşlık ilişkilerinizde pozitif olmanız hoşnutsuz bir durumu onarmanıza yardım edebilir. Kıskançlık tabanlı bir anlaşmazlığı ortadan kaldırabilmek için yaratıcı olmanız gerekebilir.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili İkizler,

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Bazı kişilerin bazı şeyleri yerine getiremeyeceğini veya getirmek istemediğini anlamanız gerekiyor. İşinizle ilgili işleri tamamlamanız, problemli yerleri düzeltmeniz gerekiyor. Aşk hayatınız ön planda, ancak yanıltıcı etkilere dikkat etmek gerekiyor. Duygusal ilişkilerinize tedbirli yaklaşmanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Boğa,

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

İçinde bulunduğunuz durumla ilgili düşüncelerinizi dile getirmeden önce birkaç gün beklemelisiniz. Zira, olayları daha iyi kavrayabilirsiniz. Seyahatler veya kısa yolculuklar sizi yeni bir yöne yönlendirebilir. Evinizi ve çevrenizi güzelleştirme çalışmalarınız hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişiler için yaptığınız jestler ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 2 Temmuz 2014 Çarşamba
Sevgili Koç,

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Bugün hangi konularda ısrarcı olduğunuza dikkat edin. Zira, önümüzdeki hafta bugünlerde fikirleriniz değişmiş olabilir! Sevdiğiniz kişilerle veya ortaklarınızla ya da iş birliği içinde olduğunuz kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Söylediğiniz bazı şeyler yanlış anlaşılabilir ve problemlere neden olabilir. Düşünmeden hareket etmemek, ani tepkilerden kaçınmak gerekiyor.

Aura ve Bilge beğendi
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Aura, Bilge, Lev, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:42