Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları konusu , 13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları 13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 13 Temmuz Burç Yorumları, 13 Temmuz Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 13 Temmuz Pazar Burç ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11.07.2014, 23:28   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları
13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 13 Temmuz Burç Yorumları, 13 Temmuz Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 13 Temmuz Pazar Burç yorumu, 13 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,13 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,013 06 2014 burçlar,13 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,13 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,13 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,13 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,13 Temmuz boğa burcu yorumu, 13 Temmuz ikizler burcu yorumu,13 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,13 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,13 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,13 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,13 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,13 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,13 Temmuz burç yorumları,13 Temmuz 2014 Pazar burç yorumları,günlük burç yorumları, 13 Temmuz Pazar günlük burç yorumları, 13 Temmuz 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Ticari, romantik, eğitimle veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili ya da maddi seçenekler, olanaklar veya maceralar kapıda! Bu kadar şey olup biterken tek handikap şu: Acaba biz gerçekten işleri kotarabilecek, bize güç katacak, motive edecek ve eksiğimizi tamamlayacak kişilerle birlikte miyiz veya bu kondisyonda mıyız? Bu sorunun cevabı olanakları doğru kullanmamız veya arkamızı dönüp gitmemiz gerekliliğini anlamamıza yardım edecek.
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Balık,

Hem iş hem de sosyal açıdan yoğun bir gününüzde olabilirsiniz. Bazı önemli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ancak bu davetlere işe dair sorumluluklar veya arkadaşınıza hayır diyememekten dolayı katılıyor olabilirsiniz. Yine de buralarda ilginç kişilerle tanışabilir ve uzun vadeli planlarınızda değişiklik yapma kararı alabilirsiniz.

Boşa zaman geçirmeniz durumunda, duygusal kafa karışıklıkları ve güvenebileceğinizi düşündüğünüz kişilerle problemler yaşanabilir. Sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Gereksiz veya evinizle ilgili lüks sayılabilecek harcamaları kısmanız durumunda finansal açıdan istikrar sağlamak daha kolay olabilir.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Kova,

Bugün kişisel gelişiminize odaklanmanızda fayda var. Özellikle sizi rahatsız eden duygularınızla yüzleşmeye ve üzerinizdeki yükleri hafifletmeye çalışmalısınız. Bunun için uzman kişilerle görüşmeye gidebilir, yardım alabilirsiniz. Gizli rakipleriniz size biraz zorluk çıkarabilir. İşlerinizi hallederken sakin olmaya özen gösterin.

Bazı kişilerin akıldan uzak hareketleri nedeniyle olayların dışında kalırsanız, belli düzenlemeleri onarmaya çalışabilirsiniz. Yeteneklerinizi doğru kullanmalısınız. Yeni özellikler edinmeniz ve yeteneklerinizi geliştirmeniz durumunda maddi kazançlarınız artabilir. Ek bilgiler edinmeniz bazı arkadaşlarınız kanalıyla yakalanabilecek yeni fırsatlar anlamına da geliyor.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Oğlak,

Kendinize olan sorumluluklarınızı yerine getirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Doktor kontrollerinizi tamamlayabilir ya da ihmal ettiğiniz diyetinize tekrar başlayabilirsiniz. Bugün yeni kararlar almanız ve bunları uygulamanız çok kolay olacak. Yeter ki isteyin.

Yerine getirilmesi zordan çok, imkansız görünen görev ya da sorumluluklardan kurtulmanız daha doğru olabilir. Tartışmalı ortamların içine çekilebilirsiniz. Oluşan durum hiç beklenmedik bir şekilde gelişmiş olabilir ve sizi zor bir durumda bırakabilir. Maddi ya da manevi bedeli olabilecek hatalardan uzak durmalısınız. Duygusal yanılsamalar dikkat gerektiriyor.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Yay,

Para ve kaynak konularında hareketlilik gözüküyor. Maddi ve manevi tüm imkanlarınızı arttırma gayretine girebilirsiniz. Özellikle parasal durumunuza odaklı olacaksınız. Ancak uzun vadeli planlarınızı hayata geçirmek için biraz erken olabilir. Hemen moralinizi bozmayın. Başkalarından destek almanız mümkün gözüküyor.

Aşırı tepkiler vermeden önce birkaç gün beklemelisiniz. Özel yaşamınızda duygusal olabileceğiniz bir gün. Sizin için özel bir kişiyle bağlarınızı kuvvetlendirmenizi sağlayacak kararlar alabilirsiniz. Bir ilişki veya iş birliği istikrarlı bir geleceğe katkı sağlayabilir. Romantizm sevgi temalı ilişkilere iyi gelebilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Akrep,

Yakın çevrenizde bazı değişiklikler meydana gelebilir. Özellikle kardeşlere dair konular size ek sorumluluklar çıkarabilir. Bu durum çok hoşunuza gitmese de yine de elinizden geleni yapacaksınız. Gün içinde eğitimle ilgili çalışmalarınıza dair olumlu haberler alabilirsiniz. Yakın yerlere kısa ziyaretler yapabilir, bazı ufak işlerinizi halledebilirsiniz.

Gelecek haftaya kadar, belli plan veya projelerinizi riske atabilecek tepki ya da adımlardan kaçınmanız gerekiyor. İhtiyacınız olmayan şeyler için yüksek miktarlı harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı korumalısınız. Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle bir araya gelmeniz ilginç tekliflere neden olabilir. İstediğiniz şeyleri zorlamanız durumunda elde edebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Terazi,

Bugün evden dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek dahası biraz yalnız kalmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Aslında bugünü sakin ve bir parça yalnız geçirmeniz en iyisi olabilir. Çünkü iş ve ailevi konular sizi biraz gerebilir. Özellikle ailevi meseleler hareket alanınızı daraltabilir. O yüzden arkadaşlarınızın tekliflerini kabul edin.

Sizi provoke eden kişilere tepki vermemeniz ve başa çıkabilmek için daha yaratıcı yollar denemeniz hoşunuza gidebilir. Sunduklarınız takdir görebilir. Yardımlar alabilirsiniz. Ekip çalışmasının faydasını görebileceğiniz ve olumlu geri dönüşlerinin söz konusu olabileceği günler. İşle ilgili bir seyahat, konferans veya seminer sizi daha çok tanımak isteyeceğiniz kişilerle bir araya getirebilir.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Başak,

Bugün yaratıcılık gerektiren çalışmalarınızda öne çıkabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte daha rahat ve başarılı olacaksınız. İletişim beceriniz güçleniyor. Bulunduğunuz ortamlarda yeni tanışmalar olabilir. Karşı cinsin dikkatini üzerinizde topluyorsunuz. Para ve yatırım konularında sağlam adımlar atmaya dikkat edin.

Duygularınızı serbest bırakmanız durumunda evde sorunlar söz konusu olabilir. Kıskançlık tabanlı sorunların gününüzü bozmasına izin vermeyin. Duygusal anlamda yanıltıcı etkiler söz konusu olabilir. Diğerlerine yardım için zaman harcayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Aslan,

İş ve çalışma konularına odaklanacağınız bir gündesiniz. Plan ve projelerinizde aksaklıklar ve eksiklikler olabilir. Özellikle bürokratik süreçler çok yavaş ilerleyebilir. Ancak moralinizi bozmamaya çalışın. Ne de olsa her şey sizin kontrolünüzde değil. Strese ve yorgunluğa karşı vitamin takviyesi yapmanız iyi gelebilir.

Evinizde veya işinizde motive edici değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İlerlemenize katkısı olabilecek destekleyici kişilerle iletişime geçmelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Yalnız olan Aslanlar önümüzdeki bir yıl içinde aşkı bulabilir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Yengeç,

Bugün karşıtlıklar konusu sizi bir hayli meşgul edebilir. Sözlerinizi tartarak konuşmanızda fayda var. Çünkü alacağınız tepkiler biraz abartılı ve sert olabilir. Dengeleri göz etmek size düşüyor. Tabi bu durum çok hoşunuza gitmeyebilir. Ancak bitmesine az kalmış işlerinizde anlaşmazlık çıkması sizin için daha sıkıcı olabilir.

Bazı kişiler ne demek istediğinizi anlamıyorsa uzatmanın ve kendinizi tekrarın bir manası olmayabilir! Yardım sunmanız durumunda uzlaşmacı bir ortam oluşabilir. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişilere dikkat edin. Sadece adil olduğunu düşündüğünüz kadar sunumda bulunmanız gerekiyor. İşlerinize ya da kararlarınıza karışmaya çalışan kişiler olabilir.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili İkizler,

Bugün finansal konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklarınızla veya yatırımcılarınızla görüşmeniz gerekebilir. Bu görüşmeler sırasında sakin ve rahat gözükmeye gayret edin. Ortak hesaplarla ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var. Kendini yenileme fırsatları çıkabilir. Elinizden kaçmasına izin vermeyin.

Sempatikliğinizin ve karizmanızın faydasını görebileceğiniz bir gün. Fikirlerinizi sunma biçiminiz karşılaşacağınız kişiler üzerinde olumlu etki yaratmanıza yardım edebilir. İstekli şekilde üzerinde durduğunuz işler olumlu sonuçlar doğurabilir. Ancak, konuşmaktan çok yaparak hedeflerinize ulaşabileceğinizin farkına varmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Boğa,

İçinde bulunduğunuz koşullardan biraz sıkılmış olabilirsiniz. Yaşantınızda bazı önemli değişiklikler yapmayı düşüneceksiniz. Reklam ve medyayla ilgili işlerinizde bir yoğunluk olabilir. Biraz yorulacaksınız. Öte yandan eğitim alanında daha rahat akan enerjiler var. Keşfetme duygunuz başarılı olmanızı sağlayabilir.

Karşı karşıya olduğunuz her durumun olumlu taraflarını görmeye çalışmanız gereken günler. Olumlu bir eğilim içinde olmanız özel veya iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde fark yaratmanıza yardım edebilir. Duygusal yanılsamalar olayları yanlış değerlendirmenize neden olabilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Koç,

İş hayatınıza dair konulara odaklısınız. Kariyer planlarınızı gerçekleştirmek için daha fazla sorumluluk almanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak aklınızdaki bu durumu üstlerinizle konuşmadan önce bazı projelerinizi tamamlamış olmanızda fayda var. Resmi kurum ve kuruluşlardaki işleriniz sizi çok zorlayabilir. Yapabiliyorsanız ertelemeye bakın.

'' İyi düşün iyi olsun'' felsefesinin faydasını görebileceğiniz bir gün. Pozitif olun. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bir değişiklik sizi mental ve duygusal olarak yenilemeye yardımcı olabilir. Hareketli programlar kendinize olan güveninizin artmasını sağlayabilir.

FeCr beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2014, 23:37   #2 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 13 Temmuz 2014 Pazar
Sevgili Aslan,
İş ve çalışma konularına odaklanacağınız bir gündesiniz. Plan ve projelerinizde aksaklıklar ve eksiklikler olabilir. Özellikle bürokratik süreçler çok yavaş ilerleyebilir. Ancak moralinizi bozmamaya çalışın. Ne de olsa her şey sizin kontrolünüzde değil. Strese ve yorgunluğa karşı vitamin takviyesi yapmanız iyi gelebilir.

Evinizde veya işinizde motive edici değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İlerlemenize katkısı olabilecek destekleyici kişilerle iletişime geçmelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Yalnız olan Aslanlar önümüzdeki bir yıl içinde aşkı bulabilir.


.......Teşekkürler yorum için

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Exodus, FeCr, Mucize, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:17