Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


25 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 25 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları konusu , 25 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları 25 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları, 25 08 2014 burçlar, 25 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu, 25 Ağustos ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 25.08.2014, 08:49   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 25 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları25 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları, 25 08 2014 burçlar, 25 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 balık burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 başak burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 boğa burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 ikizler burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 koç burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 kova burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 oğlak burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 terazi burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 yay burcu yorumu, 25 Ağustos 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 Ağustos ayı burç yorumları,günlük burç yorumları, 2014 ağustos günlük burç yorumları, 25 ağustos burç yorumları, 25 ağustos 2014 pazartesi burç yorumları, 25 ağustos burç yorumları, günlük burç yorumları, 25 ağustos günlük burç yorumu

Sevgili Koç,

Her konuda sevginizi ön plana çıkarmanız ve duygularınızla birlikte mantığınızı da aynı ölçüde götürmeniz sizi sevimli bir kişi görünümüne sokarken diğer yandan, fazla kayıp vermemenize de sebep oluyor. Ama sosyal hayatınız için çok iyi olacak bu durum özel hayatınızdaki sürekli bir ilişkiyi ortadan kaldırabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı uyumlu ve teşvikçi davranışlarınız oluyor ayrıca genel çevre ve dostlarınız ile irtibat kurma isteğindesiniz, bağlantılarınızda bir hayli hareketlilik gözleniyor. Mantık ve aklınızı kullanmanız gereken yerde duygularınıza kulak vererek atacağınız bir adım hiç de doğru olmayacaktır. Bunları kontrol edebilmeniz, bulunduğunuz ortama uygun bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır. Çevrenizde gelişen tatsız olaylar sizi de etkileyecektir.

Sevgili Boğa,

Evliyseniz eşinizle olan ilişkileriniz o kadar sağlıklı değil. Ne var ki yine de size olan desteğini yansıtmaktan çekinmiyor. Girişimlerinizi sonraya bırakmak sizin için daha iyi olacaktır. Nasıl olsa her şeyi yoluna koyarım diyerek umursamaz bir yapının size hakim olmasına izin veriyorsunuz. Dikkatli olun ve bu etkiden çabuk kurtulmaya bakın. Fizik yönünden olduğu kadar mantık ve düşünce yönünden de hareketlisiniz. Sürekli devinim halinde olan düşüncelerinizin size bir yerlere götürmeyeceği konusunda hiç endişeniz yok gibi. Davranışlarınız ile kendinizi sevimsiz kılıyorsunuz, huzursuzluk ve gerilim size hakim olacak. Başkalarına ve yakınlarınıza karşı sorumluluk hissediyorsunuz.


Sevgili İkizler,

Mantıklı kararlar alarak yerine gelmesi gereken işlere hemen adapte oluyor ve gereksiz hareketlerde bulunmuyorsunuz. Yine de boşverici bir tavır içinde olmamalı ve bir kez daha düşünmelisiniz. Mantıklı kararlar alarak yerine gelmesi gereken işlere hemen adapte oluyor ve gereksiz hareketlerde bulunmuyorsunuz. Yine de boşverici bir tavır içinde olmamalı ve her kararı bir kez daha düşünmelisiniz. Sevgi konuları bu dönem oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz. Sinirli hareketler nedeniyle bu ara gerilim yoğun olacaktır. Özellikle de kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz.


Sevgili Yengeç,

Zekanızın çok iyi derecede çalışması sizi hırslı bir yapıdan uzaklaştırarak kurnaz bir kişiliğe sürükleyebilir. Ama bu tutumunuz etrafınızda yanlış algılanabilir ve onların size karşı bir savunma sistemi oluşturmasına neden olmayın. Başka insanlarda aradığınız yalın ve içtenliği kendinizde bulundurmazsanız, şikayete hakkınız olmaz ki. Eğer bekarsanız bir süre aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Girişimlerinizi sonraya bırakmak daha iyi olacaktır. Daha sonra karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca, onu kontrol etmeyi düşünün. Kendi haline bırakın ve hiçbir etki ve zorlama yapmayın. Beklemediğiniz kimseler size kalıcı misafir olarak gelebilirler.

Sevgili Aslan,

Güzel konuşan ve mantık çerçevesi içinde düşünen bir yapıya bürünmeniz toplumda saygınlık kazandıracaktır. Bugün karşılaşacağınız işlerde hemen ileri atılmanız ve daha sonra çoşkunuzu yitirirerek kendinizi ortada kalmış gibi hissetmeniz doğaldır. Çünkü plansız ve programsız hareket ediyor üstelik olayların içeriğini öğrenmeden atılımlarda bulunuyorsunuz. İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız, iş hayatınızda sizi sevindirecek bir haber olabilir. Sempatik davranışlarınız ile ilgi çekiyorsunuz, sevgi duygunuz bu gün bir hayli gelişmiş durumda ve sevilmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Sanatsal yönden dürtüleriniz ve içgüdüleriniz iyi çalışıyorlar.


Sevgili Başak,

Bugün rahat, huzurlu ve küçük mutlulukların yoğunlukta olduğu bir gün olacaktır. Aşk hislerinize hakim olmıyorsunuz, bu sizi zor durumlara düşürebilir ve de çevrenize ve ilişkilerinize karşı uyumlu olmakta zorlanıyorsunuz. Hislerinizi iyi anlatabildiğiniz ve aktarabildiğiniz bugün hoş kimselerle tanışmanıza ve özellikle de sevdiğinizle iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Evinizde bazı ufak tefek tamirat sorunları çıkabilir. Bazı kimselere iyi niyetli davranmanız sizi güçlendirir. Duygusal ilişkilerle ilgili bir fırsatı kararsızlığınız yüzünden kaçırmanız olasıdır. Gün sonuna doğru kendinizi sevimsiz ve düşüncesiz gösterme meylindesiniz.

Sevgili Terazi

Gereksiz eşyalar alabilir veya ihtiyacınızın üstünde para harcayabilirsiniz, isteksizlik ve moral bozukluğu veriminizi ve aktivitilerinizi düşürecektir daha da önemlisi fazla yemekten sağlığınız bozulabilir, dikkatli olmalısınız. Olaylara başlangıcınız çok güzel, fakat olayları sürdürürken takındığınız tavır, çalışma arkadaşlarınıza uyum sağlayamamanız gibi pürüzler ortaya çıkacaktır. Ayrıntıları unutmadan kullanabilmek size çok şey kazandıracaktır. Olaylara tarafsız olarak yaklaşmanız ise, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek. Çünkü karşılaştığınız olaylarda iki taraf var ve onlar tarafsız birilerini istemiyorlar. Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz.


Sevgili Akrep,

Bu günlerde rahatlık, sessizlik ve huzur isteğiniz yoğunlaşacak, bunu yapabilmeniz için fırsatlar lehinize, aşk ve sevgi hislerinizde de yoğunluk gözleniyor. Sürekli devinim halinde olan düşüncelerinizin size bir yerlere götürmeyeceği konusunda hiç endişeniz yok gibi. Nasıl olsa her şeyi yoluna koyarım diyerek umursamaz bir yapının size hakim olmasına izin veriyorsunuz. Dikkatli olun ve bu etkiden çabuk kurtulmaya bakın. Eğer evliyseniz veya devam eden bir ilişkiniz varsa bu konuda umursamaz tavırlardan kaçınmalısınız. Süregelen bir ilişkinizi mutlu bir sonuçla noktalamak isteyebilirsiniz. Bu duruma karşı taraf olumlu bir gözle baktığı için cesaretle tekllifte bulunabilirsiniz.


Sevgili Yay

Etrafınızdaki insanların ya da gelişme gösteren olayların sabrınızı zorlayacak dereceye gelmesi sizi sıkıyor, baskı altında gibisiniz. Fakat, olgun kişilik yapınız sayesinde sabrınızı koruyacaksınız. Bazı başarılarınız ve eşinizle olan beraberliğiniz ise çevrenizde sinsice bekleyen insanların uzun süredir gözlemi altında. Aşk ilişkilerinize fazla zaman ayıramayacaksınız. Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmek yerine sizi kamçılamasını sağlayın. Ondan birşey gizlemeyin, içinizi açın. İnanın çok sevinecek ve sizi sevdiğini bir kez daha kanıtlayacaktır. Düşündüklerinizi ve yapmak istediklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Fakat kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Sevgili Oğlak,

Eğer kafanızda kesinleşmiş bir düşünceniz yoksa harekete geçmemek için direnmelisiniz. Çünkü yoğun enerjinizi yanlış değerlendirmeniz sizi huzursuz bir yapıya sokacaktır. Özellikle yetkili konumdaki insanlarla tartışmalara girmemelisiniz. Sakin olmaya çalışmalı, yapabileceğinizden fazlası için söz vermemeli ya da vaadlerde bulunmamalısınız. Böylece etrafınızda sizin için kötü duygular besleyen insanların umutlarını suya düşürmüş olacaksınız. Genelde fikir alışverişinizde farklılıklar gözlenecek ve isteklerinizde değişiklikler olacaktır ayrıca aşk hayatında ihtilaflar yaşayabilirsiniz. Genel yaşam tarzınızda sorumsuz bir yaşam isteğindesiniz bunlara rağmen aşk düşünceleriniz yoğunluk kazanıyor.


Sevgili Kova,

Düşüncelerinizi hayata geçirirken tersliklerle karşılaşmanız sizi bu konuda olumsuz bir havaya sokuyor. Yanlış insanlara doğruyu söylerseniz bir çok olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Hareketleriniz ve davranışlarınızdaki acelecilik sizi bir yere götürmeyecektir. Daha sakin olun. Hareketlilik aslında sizin düşündüğünüzün tam tersine sizi yoracak. Ve zamandan kazanayım derken enerjinizi boş yere harcamış olacaksınız. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız istediğiniz tatminlere ulaşabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.

Sevgili Balık,

Olaylara hemen uyum sağlamanız, özellikle bunu düşüncelerinizde uygulamanız etrafınızdaki insanlardan olumlu eleştiriler almanızı sağlıyor. Gelişen olayların ehemmiyetini kimse belirleyemez. Yani bir olay sizin için önem arz ediyorsa, önemlidir. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüz biçimde davranın. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Eğer sürekli bir duygusal ilişkiniz yoksa sizden oldukça yaşlı bir kimseyle duygusal ve hatta yakınlaşma içine girebilirsiniz.

Asi Ruh beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Asi Ruh, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 02:19