Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 02.03.2015, 10:51 #1 (permalink)


YeşiL6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 1782
Kayıt Tarihi: 24.09.2013
Nereden: Bakü
Yaş: 28
İlişki Durumu: Yok
Cinsiyet:
Takımı: Galatasaray
Burç: Terazi
Mesajlar: 48,429
Konular: 15007
Beğeni Alınan: 13847
Beğeni Edilen: 19102
Rep Gücü: 10
YeşiL6 is just really niceYeşiL6 is just really niceYeşiL6 is just really niceYeşiL6 is just really nice

Standart 2 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları2 Mart 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

2 Mart 2015 Burç Yorumları, 2 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Koç Burcu Yorumları, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Balık Burcu Yorumları, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Aslan Burcu Yorumları, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Yay Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü İkizler Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Akrep Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Kova Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Boğa Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Başak Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Oğlak Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Yengeç Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Terazi Burcu Yorumu, 2 Mart 2015 Pazartesi Günü Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün sağlığınızla ilgili konularda ihmalkar davranmamanız için uyarıyor sizleri. Bunun dışında gün sizin için oldukça keyifli geçecektir. Çalışan Koç’lar bugün işlerinizi toparlamalı ve hafta başı için planlarınızı yapmalısınız. Kararlılığınız ve bilginiz doğrultusunda fikirleriniz bugün kabul görecektir. Özel yaşamınız da ise kendinize zaman ayırarak uzun zamandır ertelediğiniz alışveriş kişisel bakım gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz.Sevgilinize vakit ayırmayı da ihmal etmeyin..
Günün Olumlaması: Başkaları için yaşamaktan vazgeçip kendim için yaşamayı seçiyorum. Kendime değer verdikçe sahip olduğum farkına varamadığım özelliklerimi keşfediyor daha sağlıklı huzurlu ve kararlı hissediyorum.
Günün Kristali: Safir
Günün Rengi: Siyah
Boğa Burcu

Bugün başkalarından önce kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Olayların sizi götürdüğü yere değil sizin girişimlerinizin karşılığında isteklerinizi yönlendirebilen kişi olmanız önemlidir.Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.Eşinizden gelecek sevgi ile hazırlanmış bir süpriz özel yaşamınıza bambaşka anlamlar yükleyebilir.
Günün Olumlaması: Korkularımdan sıyrılmış olmanın huzuru ile güçlenen ruhumun bana verdiği mesajı büyük bir duyarlılıkla dinliyor anlıyor ve bilerek akıllıca kararlar alıp uyguluyorum. Yaşamımın her yönünde yenilikler gerçekleşiyor ve ben akışa sevgiyle ayak uyduruyorum.
Günün Kristali: Yeşim
Günün Rengi: Siyah
İkizler Burcu

Her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. İş birlikleri ve ortaklıklar kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bu süre içinde gerçekleştirmeniz kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar İkiz’ler ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz…
Günün Olumlaması: Mucizelerin gerçekliğini biliyor ve inanıyorum, Tüm olumsuzlukları kalbimden yaşamımdan uzaklaştırıyorum, Sevgiyi saygıyı aşkı parayı tüm kalbimle kendime çekiyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Siyah
Yengeç Burcu

Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. İş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızdan biriyle ciddi problemler yaşayabilirsiniz.İçinizden yükselen özgürlük duygunuzu kontrol etmeli ve sorumluluklarınızın bilinciyle hareket etmelisiniz.Tartışmaların sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz.İşinizi gereği gibi yapıp problemleri büyütmediğiniz takdirde kariyerinizi yükseltecek çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Maddi konularda keyifli gelişmeler söz konusu.
Günün Olumlaması: Yeteneklerimi iç sesimi sınırlamadan özgürce yaptığım işe yansıtıyor ruhumda ki içtenliğin muhteşem getirileri ile mükafatlandırılıyorum. İlahi aşkı tüm benliğimde yaşıyor aydınlanmanın keyfine varıyorum.
Günün Kristali: Mavi Safir
Günün Rengi: Siyah
Aslan Burcu

Gökyüzü maddi konularda kaygı ve korkularınızı işinize yansıttığınız sürece başarınıza gölge düşüreceğinize işaret etmekte. Korkularınızı kontrol altına almalı ve bir an evvel kendinizi toparlamalısınız.Bugün sadece maddi konularda değil tüm olumsuz düşüncelerinizi kontrol altına almalısınız düşündüğünüz her şey gerçekleşebilir.Özel yaşamınızda ise karışık duygular içinde olabileceğiniz bir gündesiniz.Eş ya da sevgilinizin davranışları konuşmaları içinizde garip bir duygunun belirip zihninizde soru işaretlerinin oluşmasına sebep olabilir.Anlamadan dinlemeden araştırma yapmadan haksız kararlar vermemeli, Sabırlı davranmalısınız.
Günün Olumlaması: Tüm güzel aydınlık hayırlı düşüncelerimle zihnimi dinlendiriyor dünyanın endişe ve kaygılarından uzaklaşıyorum. Gökyüzünün derin mavisinin huzurunu tüm benliğimde hissediyor, Güneşin ışığıyla aydınlanıyorum.Egomu öfkemi hırsımı inatçılığımı benliğimden ruhumdan sevgi ve kararlılıkla uzaklaştırıyorum.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Siyah
Başak Burcu

Tüm çabalarınıza rağmen umudunuzu kesmek üzere olduğunuz kariyer hayatınızda başarılı olmanızı engelleyen enerjileri arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz.. İş hayatınız yeni bir yöne doğru ilerleyebilir. Emek verdiğiniz işlerin mükâfatını alacak ve yeni bir statü kazanacaksınız. . Evli ya da uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir ve var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum. Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum. Haklarımı geri alıyor kendimle barışıyor ve tüm gücümle mücadele ediyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Siyah
Terazi Burcu

Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Bekar Teraziler arkadaşlarınızın vesilesi ile ruh eşinizi tanıma şansını elde edebilirsiniz. Aşk kapınızı çalabilir beraberliği devam edenler ise yersiz tartışmalardan kaçınmalı ilişkiyi zedeleyecek kıskanç tavırlardan uzaklaşmalısınız.Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir davranışı sevdiğiniz insana yapmak büyük bir haksızlık olacaktır.
Günün Olumlaması: Her sonda yeni bir başlangıç yaşamayı öğrendim. Döktüğüm her gözyaşının kattığı olgunluğu yaşanmışlıkların ruhuma kattığı bilgeliği fark ettim.En değerli zamanlarımdayım her anımı doyasıya yaşıyor sahip olduğum değerlerime sahip çıkarak yola devam ediyorum.
Günün Kristali: Ay taşı
Günün Rengi: Siyah
Akrep Burcu

Zihninizi boşaltın ve yapmak istediklerinizi planlayarak hareket edin. Bu süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.İş hayatınızda ise yaptığınız iş her ne olursa olsun maddi manevi kazançlı çıkacak yeni fırsat ve tekliflerle karşılaşacaksınız.Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır.Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Ben emeğin ben sevginin ben hakkın değerini bilmenin şükrü ile bana bahşedilmiş olan tüm yeteneklerimin bedenimin sağlığımın sevdiğim ve sevenlerimin kıymetini biliyor, Kendime hak ettiğim değeri verdikçe daha çok değer görüp saygınlığımı arttırıyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Siyah
Yay Burcu

Gökyüzü gergin bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. Bu durumun iş ve özel hayatınızda huzursuzluklara sebep olmaması için sakinleşmeli ve ilişkilerinizi zedeleyecek tavırlardan sakınmalısınız.Öfkenize yenildiğiniz takdirde yeni yeni düzelmeye başlayan ilişkilerinizi alt üst edebilirsiniz.İşinizle ilgili konularda acele kararlar vermemeniz gereken bir gündesiniz ayrıntılara önem verin araştırmacı davranın ve iyice emin olduktan sonra kararlar alın.Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınızla duygularınız arasındaki dengeyi sağlamalı ve sezgilerinizin sesine kulak vermelisiniz.
Günün Olumlaması: Dünya benim gözlerimin gördüğü kadar küçük bir yer değildir bunun idrakinde ve bilincindeyim. Yaşadıklarımı çevremi sevdiklerimi yalnızca kendi penceremden değerlendirmeden daha adil daha cesur daha gerçekçi bir gözle değerlendirmeyi seçiyorum.
Günün Rengi: Siyah
Günün Kristali: Peridot
Oğlak Burcu

İş hayatınızda yerin de çıkışlarınızla dikkat çekecek ve insanların hayranlığını kazanarak meslek dalınıza göre yeni teklif ve şansların size doğru hızla gelmesini sağlayacaksınız. Bu süre içinde zihninizi dinlendirecek meditasyonlar yapmalı ve iç sesinize güvenerek hareket etmelisiniz.Özel yaşamınızda ise son 2.5 yıl ve sonrasında deneyimlediğiniz acı deneyimlerin haksızlıkların hakkını ilahi adaletin hiç şaşmayan yüceliği ile alacağınız bir dönemdesiniz.
Günün Olumlaması: Aşkıma duyguma istek ve arzularıma sahip çıkıyor beni benden uzaklaştıran tüm düşüncelerimden kararlılıkla uzaklaşıyorum. Sevgiyle besliyorum ruhumu ve aydınlanıyorum.Arınmış olmanın verdiği huzurla daha sağlıklı kararlar alıyor ve uyguluyorum.
Günün Kristali: Krizopras
Günün Rengi: Siyah
Kova Burcu

Popülaritenizin yükseleceği bugünü akıllıca değerlendirdiğiniz takdirde çok ciddi kazanımlar elde edebilir yurt dışı kaynaklı konularda önemli bir görev alabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz çevrenizde ki negatif insanların etkisinde kalmadan hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz olmalıdır.Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız insanların üzerinizde baskı kurmalarına fırsat vermiş olursunuz.
Günün Olumlaması: Hayat seni seviyorum, Kendimi de seviyorum ve bana sunduğun nimetleri’ de. Şükredecek ne kadar çok değerin bana nasip olduğunun farkındayım. Bilinçaltımda yer eden bana zorluk teşkil eden tüm düşüncelerimi büyük bir kararlılık ve irade göstererek benliğimden uzaklaştırıyor yenilenen ruhumla zamanın her anını en yüce haliyle değerlendiriyorum.
Günün Kristali: Kedi gözü
Günün rengi: Siyah
Balık Burcu

Başkalarının dertlerine çözüm aramaktan kendinizi ne kadar ihmal ettiğinizin farkındamısınız? İnsanlara yardımcı olmak dertlerine ortak olmak iyidir fakat dozunda olmak şartıyla.Enerjinizi bu gibi konularla düşürmemeli ve sizi ruhsal anlamda besleyecek enerjinizi yüksek tutacak işlerle meşgul olmalı her şeyden önemlisi kendinize değer vermeyi öğrenmelisiniz.Özel yaşamınızda beraberliğiniz devam ediyorsa bugün eş ya da sevgilinize sevginizi sözleriniz ve davranışlarınızla ifade edin.Aranızda yaşanan ufak tefek problemleri tamamen ortadan kaldıracağına emin olun.Sevginin gücünün ne denli büyük olduğun farkına varacaksınız.
Günün Olumlaması: Yaşamımın her anı özel ve değerli, Düşünerek özümden gelen sese kulak vererek hareket ettiğimde yanlışa düşmem buda benim karşılaştığım zorluklarla baş edebilmemi sağlayan çok kuvvetli bir enerjidir. Şimdi irademe güveniyor ve tüm negatif düşüncelerimden arınarak güçleniyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Siyah

Ada beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
Ada, Hayat Gibi, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkSaat: 06:55

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2018, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
 

Hakkında

"Forum sitemizdeki yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz."

 

Copyright © 2016

SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.