Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


10 Ocak Pazar 2016 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 10 Ocak Pazar 2016 Günlük Burç Yorumları konusu , 10 Ocak Pazar 2016 Günlük Burç Yorumları Balık , boğa , burç , burçlar , günlük , akrep, günlük burç yorumları , ikizler , koç , terazi , yay , ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 08.01.2016, 21:53   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 10 Ocak Pazar 2016 Günlük Burç Yorumları10 Ocak Pazar 2016 Günlük Burç Yorumları

Balık , boğa , burç , burçlar , günlük , akrep, günlük burç yorumları , ikizler , koç , terazi , yay , yengeç , yorumlar, aralık, haftalık burç yorumları,ocak burç yorumları, 10 ocak 2016, 10 ocak 2016 günlük burç yorumları

KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Aşk hayatınızda çok dikkatsiz davranıyorsunuz ve sevgilinize karşı bazen anlamsız tavırlar sergiliyorsunuz. Bu duruma ilişkinizin sürmesi için dikkat etmelisiniz. İyice düşünün.

Koç Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
İş hayatınızda yorucu ve sıkıcı günler geçiriyorsunuz. Bu durum psikolojinizi olumsuz yönde etkiliyor. İş saatlerinin dışında kendinize bazı sosyal etkinlikler seçmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Alış verişe harcadığınız paralar yüzünden acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak duruma geldiniz. Özellikle taksitli alış verişlerden kaçınmalısınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Bu konuda soğukkanlı davranmalısınız.

BOĞA BURCU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
İlişkinizden beklediklerinizi alamıyorsunuz. En önemlisi gereken özeni de göstermiyorsunuz. Partneriniz memnun olmasa da bunu sizle paylaşamıyor. Onu fazlasıyla üzdünüz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
Zihinsel faaliyetleriniz oldukça yüksek. Yalnız işinizle ilgilenmiyor arkadaşlarınızın işlerine de müdahale ediyorsunuz. Sizin yardım sandığınız bu müdahaleleriniz onların canını sıkıyor.

Boğa Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Çok fazla harcamanız var. Zaman zaman bu harcamalarınızın altından kalkamıyorsunuz. Bu yüzden bütçenizi belirlemeli ve harcamalarınızı bu bütçenize göre yapmaya çalışmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Kendinizi ruhsal yönden iyi hissetmediğiniz zamanlar önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve sizi sıkan ortamdan kısa bir süre uzaklaşmalısınız.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Sevginizi belli etmekten hiç kaçınmıyorsunuz. Zaman zaman haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bugün yine böyle hissedebilirsiniz. Yine de sevginizi esirgemeyeceğiniz bir gün.

İkizler Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor. Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz, ama bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Bugünü yeterince değerlendirmeyi bilmelisiniz. Bugün har anlamda umutlar ve sevinçler yaşayabileceğiniz bir gün olabilir.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Sevgiliniz kendisine olan sadakatinizi ölçme çabasına girebilir. Hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Aranızda geçecek ufak bir tartışma saman alevi gibi sönecek.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
İşinizdeki son gelişmeler sizi bir hayli bunaltmış. Kendinize bir çeki düzen vermeli, taze atılımlara yönelmelisiniz. Önemli kararlar kapıda.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Elinize geçecek yüklü bir miktar var. Bu paranın bir kısmı geldiği gibi gidecek. Kalan kısmıyla ne yapacağınız konusunda kararsızlık yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Dereyi görmeden paçaları sıvamayın. Harcamalarınız konusunda aceleci davranmamalısınız.

ASLAN BURCU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Temkinli davranmanız bir işe yaramadı. Kapıldınız, gidiyorsunuz. Geçmişten çıkarttığınız en önemli ders aceleci davranmamaktı. Bu defa da beceremediniz. Şimdilik ilişkinizin sadece hoş yanlarını düşünüyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
Sabah yaşadığınız gevşeklik akşama doğru sıkışmanıza neden olabilir. Öğle yemeğinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla iş dışında gevezelik etmek hoşunuza gidecek.

Aslan Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Yakın bir zamanda çok miktarda paranın konu edildiği ve bu parayla herkesin eşit şekilde ilgili olduğu bir kalabalığın içinde olacaksınız. Sizinle bir ilgisi yok ama ilgilenmekten kendinizi alamayacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
İlginç kişilikler her zaman dikkatinizi çekiyor, onlara hemen sempati duyuyorsunuz. Unutmayın, bir insan hem ilginç hem de kötü olabilir.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Sevgilinizin size bağlılığı hayatınızı keyifli hale sokuyor. İlişkinizin sağlığı açısından, statükocu öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Bugünlerde baş başa bir yolculuk görünüyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
Özel olarak titiz ve düzenli bir gününüzdesiniz. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engelleri bir, bir aşmanıza neden oluyor. Başarılısınız ve bu başarınızı herkes takdir ediyor.

Başak Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Para durumunuz her zamanki gibi, ama siz yine de endişeleniyorsunuz. Size her zaman destek olabilecek yakınlarınızın varlığını unutmamalısınız. Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Bir ahbap ilişkisinde koşulları biraz fazlaca zorluyorsunuz. Her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz.

TERAZİ BURCU (23 Eylül - 23 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir de. Bazı rahatsızlıklarınızı belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak.

Terazi Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
İş yaşamınız tek kelimeyle harika. Her şeyin inanılmaz biçimde yerli yerinde olduğunu düşünüyorsunuz. Bu aralar fazla düzenli çalışamadığınız biraz işgüzarlığınızdan kaynaklanıyor, herkes sizden fazlasıyla memnun.

Terazi Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor. Önemli bir harcamanızdan kurtulmak üzeresiniz. Önümüzdeki günlerde maddi olarak daha da rahatlayacak gibisiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Bazı şeyleri ertelemeye değer bulduğunuz şeyleri yeniden gözden geçirmenizde yarar var.

AKREP BURCU (24 Ekim - 22 Kasım)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Bağlılığın bağımlılık haline dönüşmesi hiç işinize gelmiyor. Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar gibi. Ama aşk yaşamınızın yakın geleceğinde parıltılar var.

Akrep Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı. Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Geleceğinizin aydınlığı gözleri kamaştırıyor.

Akrep Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Hayallerinizin arasına birçok imkansızı sokuyorsunuz. Ve hayallerinizin yaşamınızda itici, destekleyici bir etkisi var. Uzanabileceğiniz dalları düşlemelisiniz.

YAY BURCU (23 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Duygusal açıdan oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz ve özgürlük ihtiyacınızda önemli ölçüde artış olacaktır. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir yeni insanlarla tanışabilir ve davetlere katılabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birlikte yeni kararlar alabileceksiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
İş yaşamınızda verilimli çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı çalışmalarınızı bugün sonuçlandırabilirsiniz. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Sorunlarınızın üzerine rahatlıkla konsantre olabileceksiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Kendinize olan güveniniz artıyor ve önceliklerinizi olumlu bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanabileceksiniz ve bugün alacağınız kararların sonuçları sizin için verimli olacaktır.

Yay Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Maddi konularda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve yeni kazançlar elde etmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli hareket edeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Halletmeniz gereken küçük işleri bugün halledebilirsiniz ve küçük bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Duygusal olarak güçlü olacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanı bazı konularda yola getirdiğinize inanıyorsunuz. İlişkinizde kontrolü elinizde bulundurmak hoşunuza gidiyor fakat fazla da sıkıntıya gelemiyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
Meslek yaşantınızda oldukça aktif olmak ve gözönünde bulunmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi tamamlamak için gösterdiğiniz çaba amirleriniz tarafından takdirle karşılanıyor.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Paranızı akıllıca kullanmayı iyi biliyorsunuz. Bugün yatırımlarınızdan beklemediğiniz miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazancınız ile büyük harcamlar yapmayı planlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Küçük davranışlardan büyük neticeler çıkarmadan önce bekleyin ki gereksiz üzüntüler yaşamayın. Sırt ve omuz ağrılarına dikkat edin.

KOVA BURCU (21 Ocak - 18 Şubat)

Kova Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
Birlikte yaşadıklarınızı belleğinizden çıkarma gayretlerinizden sonuç alamıyorsunuz. Onu bir kez daha görme isteği içindesiniz. Bu isteğinizin, hoşluğu yanında ne tür sıkıntılar barındırdığını bilmiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var. Yakında iş ilişkilerinizde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Sıkışıklık ve rahatlık sürekli yer değiştiriyor. Bu hareketlilik içersinde şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz. Parayla ilgili moral ilişkiniz de doğal olarak sürekli değişkenlik gösteriyor.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Bugünlerde özel uğraşlarınıza zaman ayırma kararlılığınızda inatçı olmanız gerekiyor. Size bu fırsatı tanımak istemeyen çok engeliniz olabilir.

BALIK BURCU (19 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcu Günlük Aşk Falı 10 Aralık 2016
İlişkiniz dünden daha iyi gidiyor ama ona karşı yanlış bir hareket sergilemekten korkuyorsunuz. Doğal davranmaya çalışın. Böyle oldukça çok göze batıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük İş Falı 10 Aralık 2016
Sakin ve durgun bir iş günü geçireceksiniz. Günlerdir yoğun giden iş temponuzda bundan sonra bir düşü olacak ve biraz olsun rahatlayacaksınız. Hafta sonuna rahat gireceksiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı 10 Aralık 2016
Dengeli para harcamayı biliyorsunuz ve bu tutumunuz sizi büyük sıkıntılardan kurtaracak. Para biriktirmeye çalışmalısınız. Yakında istediğiniz bir şeyi satın alabileceksiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı 10 Aralık 2016
Bugün duygularınızdan ziyade ve mantığınızı ön plana çıkarmalısınız. Büyük kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 06:40