Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Bayanların Dünyası > Güzellik - Moda > Kadınca Genel
facebook bağlan


Vazgeçilmez sevgili ( kadın ) olmak

Kadınca Genel kategorisinde açılmış olan Vazgeçilmez sevgili ( kadın ) olmak konusu , Vazgeçilmez sevgili ( kadın ) olmak Bazı kadınlar vardır, erkekler etraflarında pervane olur. Onlarsa erkekleri resmen parmaklarında oynatır. Peki ama nereden gelir o güven ve vazgeçilmezlik? Aslında işin birkaç püf ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Ruzenin

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 02.01.2015, 23:26   #1 (permalink)
La Tahzen!
Kaybettiğin her şey başka bir surette geri döner.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Cool Vazgeçilmez sevgili ( kadın ) olmakVazgeçilmez sevgili ( kadın ) olmak
Bazı kadınlar vardır, erkekler etraflarında pervane olur. Onlarsa erkekleri resmen parmaklarında oynatır. Peki ama nereden gelir o güven ve vazgeçilmezlik? Aslında işin birkaç püf noktası var: Vazgeçilmez kadın olmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Siz oyunu kurallarına göre oynayın yeter!

Erkeklerle aranız bir türlü düzelmiyor. Büyük bir aşkla size tutulan erkek, maalesef kısa sürede başka tarafa doğru yolunu değiştiriyor. Oysa siz genç, akıllı, başarılı, iyi bir kariyeri olan, çok hoş bir kadınsınız ve buna rağmen yalnızsınız. Demek ki siz, henüz erkek dilini çözememiş, onların karşılarındaki kadından beklentilerim fark edememişsiniz. Haydi biraz daha rahat olun artık. Gerginliği bir kenara bırakarak, aşkı ve iliş kileri büyük bir sorun olmaktan çıkarıp, eğlenceli bir oyun olarak görmeye başlayın. Tıpkı, vazgeçilmeyen, erkeklerin etrafında pervane olduğu o gizemli kadınlar gibi. Aslında hiç zor değil o kadınlardan olmak. Biraz kendine güven, birkaç küçük taktik ve biraz da oyuncu bir ruh... Sonrası, tüm erkekler sizin peşinizde!

Kendine güven ve dişi aaaaapel

Vazgeçilmez kadın olmanın ilk şartı, kendine olan güvenle başlar. Bunun için Deniz Akkaya'ya ya da Çağla Şikel'e benzemeniz gerekmiyor. Kendini kadın olarak sevmek, kendi bedeninin içinde iyi ve mutlu olmak demektir. Erkekler de buna bayılır. Hatta pek çok erkek arkadaşımın; "Çok güzel değil ama şu kadının kendine olan güveni beni çok çekiyor" dediğine şahidim. Kadınca güven hem neşeli bir ruh hali hem de ışıltılı bir aaaaapel getirir. Hangi erkek böyle bir kadına "hayır" diyebilir ki!

Bol bol erkek arkadaş

Etrafınızda kadın arkadaştan daha çok erkek arkadaş olmalı. İçinde gizli flörtü olan ama arkadaşlık boyutu çok daha yüksek olan, samimi ve yakın arkadaşlıklardan söz ediyorum. Böylelikle hem erkek dünyasını keşfedecek ve erkek dilini öğreneceksiniz, hem de kadın arkadaş olmanın sevgi ve şefkatiyle erkekler tarafından şımartılacaksınız. Üstelik dışarıya çıktığınızda etrafınız erkeklerle çevrili olacağı için, diğer bütün erkeklerin ve "kız kıza" dışarıya çıkan yalnız kadınların gözü de merakla sizi süzecek. Çok havalı değil mi...

Yumuşak kumaşlar-dokunma hissi

Lycralı, stretch'li kumaşlar naylonlu olduğu için sert ve pütür pütür olur. Bunlardan kesinlikle uzak durun. Vücut hatlarınızı belli belirsiz ortaya koyan ipekler, bedeninizde salınan emprimeler, yanardönerli satenler ve kışın yumuşacık tüylü kumaşlar, sizi dayanılmaz yapacak ve karşınızdaki erkekte dokunma hissi uyandıracaktır. Üstelik ilk dokunuş için de güzel bir sebep yaratmaz mı?

Soyunmayın, giyinin

Bazı kadınlar aaaai olmak için soyundukça soyunurlar. Bu da onlara basit bir hava verir. Siz aaaai olmak için soyunmak yerine giyinmeyi tercih edin. Göğüs dekolteniz güzelse, ilgiyi yalnızca oraya çekin. Ya da derin bir yırtmaç varsa, üst tarafı kapatmanızda fayda var. Aslında bu işin sırrı şu; erkekler gizli yerlere atılan kaçamak bakışlara bayılıyorlar. Bu yüzden onlara hayal kurduracak ve böylece ruhlarında fırtınalar estireceksiniz.

Etkileyici bakışlar

Gözler her şeyi itiraf eder. Önemli olan onları doğru kullanmaktır. Öncelikle, ürkek, ezik, bekleyen, hayran bakışları derhal unutuyorsunuz. Cesur bakışlar karşısında hiçbir erkek dayanamaz. Bu konuda İzmirli kızlar yöntemi çok tutar. Beğendiğiniz erkeğe uzun bir bakış atacak, sonra da başınızı çevireceksiniz. Yani vur-kaç yöntemi. Yanınızdaki erkeğin de gözlerine, dudaklarına, boynuna, kollarına attığınız derin ve onu istediğinizi anlatan bakışlar onu fazlasıyla heyecanlandıracaktır.

Beklenmedik dokunuşlar

Bakışlarınız kadar dokunuşlarınızda da cesur olmalısınız. Üstelik erkekler olur olmadık zamanlarda kendilerine dokunulmasına bayılırlar. Çünkü bu dokunuşlar, onunla ilgilendiğiniz ve onu istediğiniz anlamı taşır erkekler için. Eline, bacağına, yüzüne, omzuna... Her fırsatta dokunmanız, onda da aynı etkiyi yaratacaktır. Hem unutmayın, sözcüklerin yetmediği zamanlar, dokunuşlar çok şey anlatır.

Ona erkek olduğunu hissettirin

Aslında hepsinden önemlisi bu. Nasıl biz yanımızda, bize kadın olduğumuzu hissettiren, erkek gibi bir erkek istiyorsak, onlar da yanlarında kendilerim erkek gibi hissedecekleri, kadınlar istiyorlar. İş hayatinin size yüklediği, "ben her şeyin üstesinden tek başıma gelirim" şeklindeki maskülen tavırları hemen bir yana bırakarak, karşınızdaki erkeğin şefkat, ilgi ve sorumluluk alma güdülerini, istek ve de arzularınızla harekete geçiriyorsunuz.

Prenses sendromu

Cem Yılmaz bir röportajında şöyle diyordu: "Ben de diğer erkekler gibi yanımda prenses görmek isterim. Fedakar Nene Hatun değil." Sanırım olayı kavradınız. Karşınızdaki erkek için sakın ola ki saçınızı süpürge etmeye kalkışmayın, asla yaranamadığınız gibi, size aşık olma ihtimali de sıfırın altına iner. Hem zaten siz zarif, yumuşak ve narin prensessiniz. Onun asistanı, yardımcısı ya da annesi değil.

Erkeğiniz kahramanınız olsun

Erkekler ekonomik bazlı düşünürler ve yatırım yaptıkları kadınlara aşık olurlar. Yani bu, şu demek; sizin için zaman, emek ve hatta para harcamalı... Hemen öyle her şeyin üstüne atlayıp, kestirme yoldan gitmeye sakın kalkışmayın. Sizi kazanması için zemin hazırlamanız yeterli. O size yardımcı olacak, iyilik yapacak, duvarınızdaki çiviyi çakacak, gece arkadaşınızdan gelip alacak ve böylece kahraman olmanın gururunu taşıyacak.

Çevresindekileri kazanın

Erkekler arkadaşlarının ve ailesinin düşüncelerine aslında kadınlardan çok daha fazla önem verirler. Sakın arkadaşları ya da ailesi ile arasına girmeye kalkışmayın. Aksine, onlarla sıcak ve samimi ilişkiler kurmanız, sizin hayrınıza olur. Onlarla bir araya geldiğinizde, neşeli ve esprili olup, içinizdeki renkleri ortaya çıkarın. Güler yüzlü ve sıcak olmanız yeterli. Tabii ki tüm bunlar doğal olduğu sürece.

Anlattıklarına ilgi gösterin

Erkeklerin çoğu, kadınların kendilerini asla dinlemediklerinden yakınırlar. Siz sakın o kadınlardan olmayın. Günlük iş sorunları, sanat, politika hatta askerlik anılan... Karşınızdaki erkeğin anlattıklarına ilgi gösterir ve o konuyla ilgili sorular sorarsanız, hem ona önem verdiğinizi hem de saygı duyduğunuzu göstermiş olursunuz. Üstelik bütün bunlar katlanarak size geri dönecek, sevgi ve üstün değerlerle kuşatılacaksınız.

Tatlı dil mucizesi

İşte erkeklerin, daha doğrusu tüm insanların en zayıf noktası. Tatlı dille tavlayamayacağınız hiçbir insan, ele geçiremeyeceğiniz hiçbir şey olamaz. Agresif ve sitemkar bir tarzınız varsa, derhal değişin. Hem iğneci teyze gibi birini kim sever ki! Ayrıca erkekler emir tonundan nefret ederler ve kullanıldıklarım hissettiklerinde hemen kaçarlar. Neden cümlelerinize "canım, tatlım, sevgilim" gibi sözcüklerle başlamıyorsunuz?

Onu sık sık onaylayın

Erkeklerin en büyük zaaflarından biri de, onaylanma ihtiyaçlarıdır. Çünkü onlar kadınlardan farklı olarak, her şeyi başkalarının gözünde daha iyi, daha üstün görünmek arzusuyla yaparlar. Yüksek bir kariyeri, çok parası olması gerekmiyor. Siz onun iyi olduğu alanları öne çıkartarak, güvenini artırır ve çok "densiz" olmadığı sürece düşüncelerini onaylarsanız, sizden harika bir kadın olamaz.

Ceza değil ödül

Diyelim ki kavga ettiniz ve o gece ayrı yatıyorsunuz. Ya da günlerce surat asıyorsunuz. Yani onu cezalandırıyorsunuz. Haliyle bunlar ilişkinize zarardan başka bir şey getirmez. Oysa hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam ederseniz, bu tavrın altında pişman olur ve ezilir. Ayrıca kötü şeyler yaptığında cezalandırmak yerine, iyi ve hoş şeyler yaptığında, harika bir gece ya da şahane bir sofra ile onu ödüllendirmeyi denesenize...

Körkütük sarhoş olmayın

Erkekler sıkı içen kadınları sevdiklerini söylerler ama onları sadece erkek arkadaşları gibi görürler. Oysa çakıraaaif olmuş bir kadın çok tatlıdır, çok çekicidir. İçki konusunda zayıfsanız, kesinlikle kontrolü elden bırak mayın. Yoksa makyajı akmış, gözleri baygın bakan, saçma sapan konuşan, sarhoş ve sarsak bir kadın hangi erkeğe çekici gelebilir ki?

Bazen erkek gibi olun

Bu da aslında önemli bir konu. Kadın gibi düşünmeyi ve davranmayı yeri geldiğinde bir kenara bırakmayı bilmelisiniz. Yani onun erkek arkadaşlarıyla zaman zaman kız geyiği yapmalı, saatlerce sıkılmadan ***** veya briç oynamalı, hatta onunla maç seyretmenin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bir de arabadan anlıyorsanız, sizden başkasını gözü görmeyecektir.

Özgür bırakın

Erkeklerin en korktukları şeyi biliyorsunuz, bağımlılık, şüphecilik, gözyaşı, duygusal taşkınlıklar... Üstelik onlara haftanın yedi günü, her yerde eşlik etmeye kalkışmayın. Yani ona yapıştığınız hissine asla kapılmasın. Yoksa koşarak kaçar. Dışarıya çıkmasına, arkadaşlarıyla buluşmasına teşvik edin hatta Ona özgürlüğünü verdiğiniz sürece, her gittiği yerden size geri dönecektir.

Farklı hobiler edinin

Dünyanız onun etrafında dönmemeli. Ve her gece oturup onu evde beklemeyin. Pazartesi Latin dansına gidin, çarşamba İspanyolca kursuna, bir başka gece kız arkadaşlarınızla dışarı çıkın Çiçek ekin, tenis oynayın ya da yoga yapın. Kendinize ait bir dünyanız olması, sizi onun gözünde bağımsız, güçlü ve sofistike kılacaktır.

__________________
“вυdα вιr ιмтιнαɴ..” de,ɢeç…
''ηαšïp''
VERA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2015, 23:55   #2 (permalink)
"Kırk Yılda Bir Gibisin"
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Vazgeçilmez sevgili ( kadın ) olmak

Kimse vazgeçilmez değildir ve naciza fikrim şudur
vazgeçilmez olma beklentisi her zaman hayal kırıklığı yaratır

VERA beğendi.
__________________
"Ve...
Cennet bazen bir tebessüme ilişir"
Ruzenin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Düşes, Ruzenin, VERA, Wallace
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 17:57