Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Eğitim - Öğretim > Kişisel Gelişim
facebook bağlan


Biliçaltı Yasaları ve Olumlamalar

Kişisel Gelişim kategorisinde açılmış olan Biliçaltı Yasaları ve Olumlamalar konusu , Biliçaltı Yasaları ve Olumlamalar Evren yasalarla yönetilir. Başarı yasa ile yönetilir. Sizin bilinç altınızda yasa ile yönetilir.Bilinç altımızın yasası inanç yasasıdır. Birçok kendine yardım kitabı ve motivasyon hocaları inancın gücünden ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 20.02.2014, 14:15   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Biliçaltı Yasaları ve OlumlamalarBiliçaltı Yasaları ve Olumlamalar

Evren yasalarla yönetilir. Başarı yasa ile yönetilir. Sizin bilinç altınızda yasa ile yönetilir.Bilinç altımızın yasası inanç yasasıdır. Birçok kendine yardım kitabı ve motivasyon hocaları inancın gücünden bahseder.Ortaya koydukları genel mesajNapoleon Hill’in söylediği gibidir... “aklınız neyi kabul edip inanıyorsa onu gerçekleştirebilir” Aklınızın inandığı her şeyi gerçekleştirebileceği doğrumudur yoksa motivasyonel bir yalanmıdır ?Bu benim bir kendine yardım kitabını okuduktan ve başarı seminerlerine katıldıktan sonra kendime sorduğum soruydu. Kendime ayrıca “ eğer ben sansız doğduysam””başarılı olmak kaderimde yoksa” gibi soruları da sordum.

İnanç kavramım Dr.Joe Vitale’nin Ruhsal Pazarlama adlı kitabını okuyunca değişti.Aslında “aklımız neyi kavrayıp inanıyorsaonu gerçekleştirebilir “ yerine “ bilinçli aklınızın kavrayıp bilinçaltınızın inandığı gerçekleşir” demek gerekir. Bu sizin bilinç altınızın gücüdür. İşte sebebi;

Bilinç altımız mıknatıs gibidir.Kendi inançlarını yansıtan şeyleri çeker.Açıkçası bilinç altımızda belli bir inanç varsabilinçaltımız bu inanca uygun titreşimler yaratır ve bunu yansıtan veya buna uyan olayları ve insanları kendine çeker.Buna Evrensel Titreşim ve Çekim Yasası denir. Siz inanmasanız da.. İnanmasanız da nasıl yerçekimi yasası varsa bu yasa da vardır.Bu yasa sizi inansanız da inanmasanız da etkiler.

Eğer bilinçaltınız yaşamınızın zor geçeceğine inanırsagerçekten yaşamınız zor olacaktır.Karşılaşacağınız olaylar ve insanlar hayatımızı zorlaştıracaktır. Eğer bilinçaltımız paranın zor kazanılacağına inanırsa para zor kazanılacaktır.Para kazanmakta zorluk çekiyorsanız bilin ki bilinçaltınız paranın kolay kazanılmadığına inandığı içindir.Karşınıza çıkan fırsatlar para kazanmak için insan üstü çaba göstermeniz gerekenler olacaktır.

Yukarıdaki paragrafı başka sözcüklerle anlatayım. Yaşamınız zorsa bunun sebebi bilinçaltınızın yaşamın zor olduğuna inanmasıdır.Para kazanmakta zorluk çekiyorsanız sebebi bilinç altınızın paranın zor kazanılacağına olan inancıdır.

Zor geçen yaşamınız veya maddi durumunuzla ilgili başka hiçbir kimseyi suçlamanıza gerek ve neden yoktur.

Burada anlatmaya çalıştığım şudur; “Sizin gerçeklerinizi Sizin bilinç altınız yaratır.” Hayata başarılı olabilmesi için kişinin tamamen ve adamakıllı anlaması gereken en önemli deyiştir.

Biz bilincimizin gücünü bir fikri kavramak için bilinçaltımızın gücünü ise sonuca ulaşmak için kullanırız. Birçok kişi bunun tersini yapar. Bilinçlerini neticeye ulaşmak için kullanırlarbuda genellikle stress ve endişe yaratır. Bu bilinç gücümüzlebilinç altı gücümüzü kullanımdaki farktır.

Şimdi bilinçaltımızın ne olduğunla ilgili bir benzetme vereyim. Bilinçaltınız bilgisayarınızın hard diski gibidir.Ekranda gördüğünüz ise sizin gerçeğiniz veya yaşantınızdır.

Ekrandaki bilginin nereden geldiğini kendinize sorun.Hard diskten gelmesi gerekir değilmi? Eğer bilgisayar ekranı sizin gerçeğinizi gösteriyorsa bu nereden geliyor? Bu benzetmeye göre sizin bilinçaltınızdan .

Söylemek istediğim sizin gerçeğiniz veya deney imlemekte olduğunuz yaşam bilinçaltınızdaki inançlarınızın bir yansımadır.Birçok insan sıkça iş değiştirmelerine rağmen nereye giderlerse gitsinler aynı sorunlarla karşılaştıklarının farkına varırlar.Anlamadıkları ise dışsal şartları değiştirmek yerine içinizdeki inançları değiştirmek gerektiğidir. İnançlarını değiştirince yeni insanlar ve yeni işlere çekim hissedecekler; dünyaları da bilinçaltındaki inançlarının değişimine paralel olacaktır.

Seminerlerime katılanlara inançların gerçekleri yarattığını söylediğim zaman aldığım olumsuz tepkiler “içinde bulunduğum gerçekliğe inanmıyorum ama neden hala başıma geliyor “ şeklinde olur. Anlamamız gereken şudur; sizin gerçeğinizi yaratan inancın ne olduğuna siz karar veremezsiniz bilinçaltınız verir.Birkaç kitap okuyunca hayatınızın bolluk içinde olduğuna inanmaya başlayabilirsiniz. Ama bilinçaltınız ikna olmamış olabilir.

Peki bilinçaltınızın neye inandığını nasıl bileceksiniz?

Cevap oldukça basit. Gerçekliğinize bakın!

Sizin gerçeğiniz hayatınızın aynasıdır. İçinizdeki inançları yansıtır. Eğer gerçekliğinizi sürekli olarak bilinçaltınızdaki inançları tekrar programlamada kılavuzu olarak kullanırsanız hayatınızın asla aynı kalmayacağını garanti ederim.

Bilinçaltınız sizinle konuşabilir mi?

Evet. Sezgileriniz aracılığıyla.

Bilinçaltınızdan rehberlik veya yardım istediğinizdebelli bir işi yapmak için bir dürtübir ilham veya önsezi hissedersiniz.

Cevabı rüyanızda veya aklınıza birden geliveren bir imge ile görebilirsiniz.Sezgisel olaraksize bir mesaj olduğunu anlarsınız.

İçinizden bir kitap okumak veya biri ile konuşmak geçercevapları buralarda bulursunuz.

Bilinçaltındandeğişik insanlar değişik seçilmiş veya doğal yöntemlerle mesaj alırlar.Kimi hiskimi görselkimi duyum formundadır.

Bu konularda uzman değilsem de bazı tecrübelerimden bahsedebilirim.Ben genellikle mesajlarımı içimin sesinden dışsal olaylarla alırım. Eğer bilinçaltımı programlarsamrüyalar şeklinde cevaplar da alırım.

Meditasyonun sizin bilinçaltınızla olan iletişimi geliştirildiğine inanıyorum. Ne kadar fazla meditasyon yaparsanız sezginiz o kadar gelişir.

Bilinçaltınızdan mesaj almanın yolu şudur; Etrafınızda olup bitenlere duyarlı olun ve kendinizehislerinize ve içinizin sesine güvenin.

Şu anda sezginin çok özel veya ruhsal olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında öyle değildir. Harvard Business Scholl dan Prof. Dr. Isenberg karar verme teknikleri üzerine 2 yıllık bir çalışmadaüst kademe yöneticilerinin %80 inin karmaşık ve insanlarla ilgili kararlarında sezgilerini kullanmayı tercih ettiklerini keşfetti. Başarılı iş adamlarına nasıl karar aldıklarını sorun. Çoğu içgüdülerini söylemişlerdir.

İçgüdü nedir? Sizin sezginizdir.

Sezgi günlük değerlendirme sürecinin bir parçası olmalıdır. Siz onu kullandıkça ve güvendikçe size daha iyi hizmet edecektir.
* Kenneth Koh’un “ Intuition ” isimli makalesinden Sevgili Bülent Asöcal tarafından Türkçeye çevrilmiştir.YARATICI İMGELEME NEDİR? *

Farkına varsak da varmasak da devamlı yaratıyoruz. Bir şeyi düşünür veya hissedersek O ‘olur’. Dikkatimizi neye verirsekbir süre sonra istesek de istemesek de onu yaratırız. “Ne istediğinize dikkat edin “ deyimini duymuşsunuzdur. Evet çok doğru ama duygu ve düşüncelerinizi nereye koyduğunuza dikkat edin. Onlar sizin yaratımlarınızdır.

Eğer bir bulutu kaybedebilirseniz düşüncelerinizin ne denli güçlü olduğunu bilirsiniz. Size sadece keyif için dışarı çıkıp bulutları kaybetmenizi veya etrafta dolaştırmanızı telkin etmiyorum. Benim kişisel inanıcım bir bulutun da diğer her şey gibi bir anlamı olduğudur. Ama düşüncelerinizin gerçek ve ne kadar güçlü olduğuna dair kanıt istiyorsanız çekinmeyin deneyin – tabi önce bulutun iznini almak şartı ile. Gökyüzünde küçük şişkin bulutların olduğu bir gün bir bulut seçin. Çok büyük olmasın ( bu alıştırma birkaç dakika sürmeli ). Bulutunuzu seçtikten sonra ona sevginizi gönderin. Buluta onun izini ile kaybolmasını istediğinizi söyleyin. (Bazen kaybolmak istemezler ama çoğunlukla istediğinize uyarlar) Şimdi buluta odaklanın ve onun tamamen kaybolduğunu imgeleyin. Gözlerinizi ondan ayırmayın. Parçalanmaya başladığını ve aniden kaybolduğunu göreceksiniz. Diğer küçük bulutların gökyüzünde olduğunu ama bizim bulutumuzun kaybolduğuna dikkat edin. Tamam şimdi buluta teşekkür etmeyi unutmayın.

Gönderdiğiniz düşünceleri göremeseniz de bu alıştırmayı yaparak düşüncelerinizin etkilerini görebilirsiniz. Bunun bazılarınızı şaşırtacağını biliyorum. Bu sihir değil. Bu düşüncelerinizin ne denli güçlü olduğunun bir göstergesidir. Dikkat ederseniz iyi veya kötü her düşüncenizin ethere gittiğini anlayacaksınız. Buna dikkat edin ve her düşünce ve her ‘yatartım’ dan sorumlu olduğunuzu öğrenin.”Şimdi” de kalmak yardımcı olur çünkü geçmişte yaşamanın faydası yoktur gelecekte henüz burada değildir. Onun için dikkatinizi ona odaklayın.

Hayatınızda bir şey yaratmak veya ortaya koymak istiyorsanız içinizde yer açmayı öğrenmelisiniz böylece onu önce üçüncü boyutta yaratabilirsiniz.

Ortaya koymanın 3 temel adımı vardır. Kavrayın (istediğiniz nedir?).İnanın (her yönüyle olmuş gibi davranın). Sonra da alın. Daima şükredin.

Önce kendiniz için yaratmak istediğinizi imgeleyin. Bir yere yazın. Yazdıklarımı bilgisayarımda ekran koruyucuya evde ‘bolluk’ köşeme bazen arabamın kontrol paneline koyarım. Önemli olan olabildiğince sık görebilmektir. Sonra kendiniz için bir olumlama seçin. Kelimelerde yüksek sesle söylendiğinde çok güçlüdürler. Bu sitede pek çok günlük olumlama bulabilirsinizama biz yine de yapabilirseniz kendi günlük olumlamalarınızı yaratmanızı tavsiye ederiz.

Günlük tutmak ve en küçük detaya kadar arzularınızı yazmanız yararlı olur. On yıl önce kendime bir define haritası yapmıştım. Büyük sarı bir kartonun üzerine arzu ettiğim her şeyin bir resmini yapıştırmıştım. Bu kartondaki her şey gerçekleşti.(yeni bir tane daha yapmanın zamanı geldi)

Yaratmak istediğiniz konuda çok açık ve kesin olun. Ne istediğiniz konusunda çok dikkatli olun. Her şeyi göz önüne alın.

Kendiniz için ne yaratmaya veya ortaya koymaya karar verdikten sonra her akşam uyumadan önce ona sahip olmanın onu yapmanın veya o olmanın nasıl bir şey olduğunu hissedin. Onu yaparken kendinizi görün. Seçtiğiniz bir olumlamayı kullanın ve uyumadan Evrene şu an sahip olduklarınız için teşekkür edin. Sabah kalkmadan aynı alıştırmayı yapın. Şükretmek süreci hızlandıracaktır.

Her gece aynı yaratıcı imgelemeyi düşünün hissedin görün olun yapın ve olumlayın. Değişiklik ayar yapın ve şükredin. Bir şey gerçekten istiyorsanız bunu yapın ve gerçekleşeceğine güvenin.

Her zamanki gibi sevgi ve hizmetle sunulmuştur.

“Creative Visualization”; adlı makaleden Sevgili Bülent Asöcal tarafından Türkçeye çevrilmiştir.


ONAMA

(Yeni başlayanlar için bilinçaltını yeniden programlama aracı )

Onama bilinçaltınızı yeniden programlamanın en temel yollarından biridir. Onamama ; basitçe bilinçaltımıza yerleştirmek istediğimiz hedeflerimizi veya yeni inançlarımızı tekrarlama sürecidir.

Bu süreç söylem bilinçaltına yerleşinceye kadar yazmaşifahi veya zihni söyleme dinleme veya davranış şekillerinde olabilir.Eğer onama içimizden gelirse “kendinden telkin “ diğer insanlardan gelirse “dıştan telkin” denir.


Kendinden - telkinin bazı örnekleri;

* Kendi onamalarınızı yüksek sesle veya zihnen tekrarlama
* Onamalarınızı yazmak
* Kayıt ettiğiniz kendinden telkin bantlarını dinlemek
* Olmak istediğiniz kişi gibi davranmak (hayran olduğunuz bir kişi yerine kendinizi koymak ve onun gibi davranmak )

Dıştan –telkinin bazı örnekleri;

* Başkası tarafından kayıt edilmişyardım onama sublimal CD ler dinlemek
* Kitap ve makaleler okumak
* Ebeveyn kardeş ve arkadaşların fikirlerini dinlemek
* TV programları seyir etmek.

Sevin sevmeyin onamayı her zaman gerçekleştiriyorsunuz.

Konuştuğumuz zaman bilinçaltımız dinlerHayattan şikayet ettiğinizde bilinçaltınız dinler ve hep şikayet ettiğiniz hayatı size vermek için talimatlarınızı sadakatla yerine getirir.

Onun için bundan sonra ne söylediğimize özellikle ‘tekrar tekrar’ söylediklerimize dikkat edelim.

Sanırım çok az insan her gün kendinden telkin uyguluyor. Onun için dünyadaki başarılı insan sayısı çok az.

DİKKAT ! Eğer kendinden –telkin yapmasanızsize dıştan telkin yapılacaktır . Her gün arkadaşlarınızdan ekonominin kötü olduğunu hayatın zor olduğunu vs.. duyuyorsunuzdur.

Devamlı dinleyince bilinçaltımız onun doğru olduğuna inanmaya başlar.Sonra da(çekim yasasından ötürü) gerçekliğinizde onun doğru olduğunu görürsünüz.Nihayetinde gerçek olduğuna ikna olursunuz.

İşte yapacağınız onamalardan bazıları;

* Her günher şekilde daha iyi oluyorum
* Her şey bana kolay ve zahmetsizce geliyor
* Işık ve sevgi ile doluneşe saçan bir varlığım
* Doğal olarak aydınlandım
* Hayatım bütün bir mükemmellikte çiçek açıyor
* Keyif aldığım her şey şimdi burada
* Hayatımın patronu benim
* İhtiyacım olan her şey zaten bende
* İstediğim neşeye sahip olmam uygundur.
* Bu zengin bir evren ve hepimiz için bolluk var
* Bolluk benim doğal varoluşumdurBunu şimdi kabul ediyorum
* Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor
* Her gün mali olarak bolluğa kavuşuyorum
* Daha çok verdikçe daha çok aldıkça daha mutlu hissediyorum

Bu onamaları uyurken veya yataktan kalkmadan yazabilirokuyabilir veya kaydedip uyumadan dinleyebilirsiniz.

Onamada başarının anahtarı tekrardır. Bilinçaltımız kaslarımız gibidir.Onu istediğiniz şeylerle onamanız gerekir.Onamaları her gün yapmakta tembellik edersenizonu sizin yerinize başkaları yapacaksonuçlarda her zaman sizin istediğiniz gibi olmayacaktır.

Benim için kendimi olumlu tutmanın en basit yolu her sabah işe giderken iyi bir kendine yardım CD’si dinlemektir.Bunun avantajları iki yönlüdür;

1-Güne zihnen olumlu bir tutumla başlamamı sağlar

2- Bilinçaltımı olumlu inançlarla temizler böylece işte duyacağım olumsuz fikirlerle bilinçaltım kirlenmez.


Benim güçsüzlük korkum var

Ben güçsüzlük korkumu kabul ediyorum.

Ben güçsüzlük korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın pembe ışıklar

Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir an.

Ben her halimle çok güçlüyüm.

Ben her halimle çok güçlü olduğumu biliyor ve inanıyorum.

Ben her halimle çok güçlü olduğumu kabul ediyorum.

Ben her halimle çok güçlü olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Ben her halimle çok güçlü olduğum için şükrediyorum.Ben kendi gücüme sahip çıkıyorum.

Ben kendi gücüme sahip çıktığımı biliyor ve inanıyorum.

Ben kendi gücüme sahip çıktığımı kabul ediyorum.

Ben kendi gücüme sahip çıktığım için kendimi takdir ediyorum.

Ben kendi gücüme sahip çıktığım için şükrediyorum.

Kendi gerçeğimi sevgiyle yaratıyorum.

Ben içimdeki güce ulaşıyorum.Benim değersizlik korkum var

Ben değersizlik korkumu kabul ediyorum.

Ben değersizlik korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın pembe ışıklar

Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir anBen her halimle çok değerliyim.

Ben her halimle çok değerli olduğumu biliyor ve inanıyorum.

Ben her halimle çok değerli olduğumu kabul ediyorum.

Ben her halimle çok değerli olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Ben her halimle çok değerli olduğum için şükrediyorum.Ben kendime değer veriyorum.

Ben kendime olduğum gibi değer veriyorum.

Ben herkese değer veriyorum.

Ben herkese olduğu gibi değer veriyorum.

Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorumBenim güvensizlik korkum var

Ben güvensizlik korkumu kabul ediyorum.

Ben güvensizlik korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın pembe ışıklar

Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir anBen her halimle güvendeyim

Ben her halimle güvende olduğumu biliyor ve inanıyorum

Ben her halimle güvende olduğumu kabul ediyorum

Ben her halimle güvende olduğumu bildiğim için kendimi takdir ediyorum

Ben her halimle güvende olduğum için şükrediyorumBen evrende güven içindeyim.

Ben herkese güveniyorum.

Bütün insanlar bana güveniyor.

Ben kendime güveniyorum.Ben yaşamın akışına güveniyorum.

Ben güvendeyim.

Evren güvenli.

Evren beni seviyor onaylıyor ve destekliyor.Benim başarısızlık korkum var

Ben başarısızlık korkumu kabul ediyorum.

Ben başarısızlık korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın pembe ışıklar

Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir anBen her halimle çok başarılıyım.

Ben her halimle çok başarılı olduğumu biliyor ve inanıyorum.

Ben her halimle çok başarılı olduğumu kabul ediyorum.

Ben her halimle çok başarılı olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Ben her halimle çok başarılı olduğum için şükrediyorumBenim sevgisizlik korkum var

Ben sevgisizlik korkumu kabul ediyorum.

Ben sevgisizlik korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın pembe ışıklar

Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir anBen kendimi seviyorum.

Ben kendimi olduğum gibi seviyorum.

Ben kendimin olduğu gibi olmasına izin veriyorum. Ben herkesi seviyorum.

Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum.Benim esaret korkum var

Ben esaret korkumu kabul ediyorum.

Ben esaret korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın pembe ışıklar

Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir an

Ben özgürüm.

Ben özgür olduğumu biliyor ve inanıyorum.

Ben özgür olduğumu kabul ediyorum.

Ben özgür olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Ben özgür olduğum için şükrediyorumBenim parasızlık korkum var

Ben parasızlık korkumu kabul ediyorum.

Ben parasızlık korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın pembe ışıklar

Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir anEvren BOLLUK içinde.

Evrenin bolluğu bana akıyor.

Para bana çoğalarak geliyor.

İhtiyacım olan her şeyi ihtiyacım olduğu anda evren bana verir.

Ben çok parayı hak ediyorum.

Ben çok paraya layığım.DEĞİŞİME GÜVENGeleceğimde her şeyin iyi olduğunu bilerek güven ve huzurla ilerliyorum.

Eskiyi rahatça ve kolayca bırakıyorum.

Yeniyi sevinçle karşılıyor ve kabul ediyorum.

Ben emin ellerdeyim.

Ben kendimi seviyor beğeniyor ve onaylıyorum.

Ben her an her yerde güven içindeyim.

Ben kendi yolumu açıyorum.

Ben kendi yolumu açtığımı kabul ediyorum.

Ben kendi yolumu açtığım için kendimi takdir ediyorum.

Ben kendi yolumu açtığım için şükrediyorum.Belli başlı korkular;* Değersizlik korkusu
* Güvensizlik korkusu
* Parasızlık korkusu
* Yalnızlık korkusu
* Başarısızlık korkusu
* Esir olma korkusu
* Suçlanma korkusu
* Acı çekme korkusu
* Dışlanma korkusu
* Çaresizlik korkusu
* Ayrılık korkusu
* Aşağılanma korkusu
* Güçsüzlük korkusu
* Yokluk korkusu
* Kaybetme korkusu
* Yetersizlik korkusu
* Yok olma korkusu
* Hastalık korkusu
* İncitilme korkusu
* Sevilmeme korkusu
* Reddedilme korkusu
* Acizlik korkusu
* Terk edilme korkusu
* Onaylanmama korkusu

Korkularımızın kabulü ve kayıtların yerine olumlu mesajlar yerleştirme dışında "Bilinçaltı Çaışmalarımızda "Kötü huylardan arınma" "imgeleme" "üst benlikle buluşma" ve "affetme" meditasyonları da uyguluyoruz.

__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 0
Henüz kimse konuyu görüntülememiş.
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 00:36