Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Serbest Kürsü
facebook bağlan


BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Serbest Kürsü kategorisinde açılmış olan BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM konusu , Bir TÜRK olarak Kürtlere soruyorum; ''Kürtler bu ülkeye ne vermiştir ?'' Kürtlerin, Türkiye'ye bugüne kadar ne katkıları olmuştur? Sosyal, bilimsel ve sanatsal anlamda yaşamımıza neler katmışlardır? Kendilerini etnik kökenlerini ön ...


Like Tree32Beğeni

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 17.09.2012, 13:01   #1 (permalink)
Bazen,gözlerinin tanımadığını yüreğin tanır.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUMBir TÜRK olarak Kürtlere soruyorum; ''Kürtler bu ülkeye ne vermiştir ?'' Kürtlerin, Türkiye'ye bugüne kadar ne katkıları olmuştur? Sosyal, bilimsel ve sanatsal anlamda yaşamımıza neler katmışlardır? Kendilerini etnik kökenlerini ön plana çıkararak tanımlayan ve kendilerine verilmiş en büyük hak olan ''BU GÜZEL ÜLKENİN, TÜRKİYE'NİN VATANDAŞI OLMAK HAKKINI'' bir kenara iterek, etnik köken üzerinden ırkçılık yapmayı tercih eden bu kitle, bu ülkeye ne vermiştir ve bu sapkın anlayışla ne verebilir?

Kürtlere soruyorum; neden terör sizde, beşik kertmesi sizde, kız çocuklarını başlık parası âdetiyle adeta bir eşya gibi alıp-satmak âdeti sizde, her türlü yasadışı işin altından çoğunlukla Kürtler çıkmakta, kapkaç sizde, gasp sizde, ''NAMUS CİNAYETLERİ'' sizde, kaçakçılık sizde, uyuştur ucu ticareti sizde, bu ülkenin vatandaşı olmayı sindirememek hastalığı sizde, vur-kır-gasp et anlayışı sizde, ÖZELEŞTİRİ yapmamak sizde, nedensiz aşağılık kompleksi sizde, başına kuş pislese devleti ve diğer insanları suçlamak sizde, her şeyi devletten beklemek sizde, asimile edildiği yalanını söyleyip, 21. yüzyıl Türkiyesi'nde tek kelime Türkçe bilmeyen milyonlarca insan sizde, emperyalist devletlerin size sahte bir mazi yapıştırması neticesinde Anadolu'da hiçbir zaman var olmayan, sözde gasp edilmiş hayali bir anavatanınız olduğu yalanını yaymak yine sizde.

Bu ülkeye hiçbir şey vermeden, kaba kuvvet ve Vandalizmle, terör ile toprak gasp etmeye çalışma ahlaksızlığı sizde, diyalogu ve insani ilişkileri es geçip, yakıp yıkarak bu ülkeyi bölmeye çalışmak sizde, Avrupa'ya gidip Türkiye Cumhuriyeti ve onun şanlı ordusu Türk Silahlı Kuvvetleri hakkında her türlü asılsız yalanları söylemek, bana işkence yaptılar, baskı yaptılar, dilimizi konuşamıyoruz, fırsat eşitliği yok gibi mesnetsiz yalanları söyleyerek siyasi mülteci statüsüyle o Avrupa ülkelerine kapağı atmak, bir parazit gibi yaşayıp oralarda da suç işlemek sizde, sizlerde....

Avrupa'da Türkiye'yi şikâyet etmek söz konusu olunca ''ben Kürdüm'' demek, ama cebinde Türkiye Cumhuriyeti kimliği ile Avrupa ülkelerinden herhangi birinde suçüstü yakalandığınızda ''ben Türküm'' demek üçkâğıtçılığı sizde, çapulcu terör örgütüne her türlü desteği verip, demokrasi ve insan haklarından bahsetmek, ''şiddeti kınıyorum'' demek sizde, bu yalanları söyleyip bizleri de enayi zannedip, aptal yerine koymaya çalışmak terbiyesizliği ve alçaklığı sizde, bu ülkede yaşayan onlarca farklı etnik kökenden milyonlarca insan, etnik kökenleriyle ilgili en ufak bir sıkıntı çekmezken, özgürce siyaset yapabilirken, milletvekili ve hatta Başbakan bile olabilirken, verdiğimiz Kurtuluş Savaşı mücadelesi sonucu elde edilmiş Cumhuriyetimizin kazanımlarını içlerine sindiremeyen sömürgeci, etnik soykırımcı, emperyalist devletlerin maşası ve tetikçisi olmak düzenbazlığı NEDEN hep sizde? Lütfen bu sorulara yanıt verin, tabii verebilirseniz. ..

Bu memlekete bugüne kadar ne verdiniz de, ne istiyorsunuz? Eğitim diyorsunuz; öğretmen öldüren terör örgütünün katillerini ve elebaşını lider, siyasi irade kabul ediyorsunuz. Dilimizi konuşamıyoruz diyorsunuz; o halde bugüne kadar Türkiye'nin çeşitli kentlerinde açılmış ''Kürtçe Kursları'' sözde dil öğrenmeye susamış sizlerin ilgisizliği sonucunda neden kapandı? Siyasi platformda temsil hakkı diyorsunuz; siyasetinizi etnik ırkçılığa ve bölücülüğe dayalı söylemler, eylemler ve politikalar üzerine kuruyorsunuz. Yarattığınız terörden 30 bin insan can veriyor....

En ufak bir özeleştiri, en ufak bir günah çıkarma yapmıyorsunuz. Sizlerin canı can da, bu ülkeyi ve içinde yaşayan masum insanları terörden korumak için hayatını hiçe sayıp şehit olan ana kuzularının, evlatlarımızın canı patlıcan mı? İstanbul ' da sokaktaki vatandaşlara saldırmak, Molotof kokteyli atmak, otobüs yakmak, polise ve sade vatandaşlara, kadınlara, ufacık çocuklara ''kaldırım taşları'' atıp kafalarını yarmak neyin protestosu? Hangi köhne düşüncenin, hangi barbar anlayışın dışavurumu? Bugüne kadar hangi ''Kürt kökenli'' Türk vatandaşına; hop! Sen Kürtsün şu şehre giremezsin, şu işi yapamazsın, şu mesleği icra edemezsin denmiş veya denmekte? Bu ülkenin en çok para kazanan insanları çoğunlukla Kürt kökenli şarkıcılar, eğlence yeri sahipleri, işadamları, ticaret erbabı, turistik otel sahipleri, eğlence dünyasında; tv'de, gazinolarda iş yapan isimler (İbrahim Tatlıses, Özcan Deniz, Ceylan, Yılmaz Erdoğan vs.) değil mi? Hani ne oldu ''fırsat eşitsizliği yalanınıza?'' İşin doğrusu, sizin sorununuz bu ülkeyi terör ile, vurarak, kırarak bölmek! Bir oldu-bitti yaratarak bu güzelim memleketi parçalamaktır. Bu kadar basit.

Şu çıplak gerçeği artık ilkokula giden küçücük çocuklar bile anlayabilmektedirler. ''KÜRT'' kökenli vatandaşlarımız, eğer bunca kan ve gözyaşı dökülmesine sebep olan bu BÖLÜCÜ IRKÇI TERÖRİSTLERİ hala destekliyorlarsa, KUSURU DEVLETTE DEĞİL, KENDİLERİNDE ARAMALIDIRLAR! Meydanlarda eller hep zafer işareti, ellerde 30 bin insanımızın katili kanlı terör örgütü PKK'nın afişleri, terörist başı Apo'nun posterleri, yakarız-yıkarız tehditleri ve herkesin malumu ülkemizdeki büyük kentlerde meydana gelen şu terör olayları...

Çapulcu terör örgütünün hazırladığı ''Şemdinli fiyaskosundan'' sonra, ellerine para vererek sokaklara salıp polisimize, güvenlik güçlerimize, halkımıza taş ve Molotof kokteyli attırdığı küçücük çocuklar... Çocuğunu terör örgütünün militan olarak kullanmasına müsaade ediyorsan, bu kaos ve terör yöntemlerinden medet umuyorsan ve bu yolla bu ülkeyi böleriz, sözde ülkemizi de kurarız diye düşünüyorsan, canın yandığında veya meydanlara saldığın, yak-yık-kır-dök evladım dediğin çocuğunu kendi ellerinle ateşe attığında da bunu devlete fatura edemezsin. Hak isteyen, hukuk isteyen önce bu ülkenin bütünlüğüne, bu ülkenin insanlarına, toplum kurallarına SAYGI gösterecek. Ülkesine katkıda bulunacak. İNSAN gibi davranacak, yakmayacak, yıkmayacak.

Kısacası; TERÖRİST ile arasındaki farkı yine bizzat KENDİSİ ortaya koyacak. Bu ülkenin güzel insanlarını kendisine inandıracak. Kürt toplumu yüzyıllardır kendisini sömüren, geri bıraktıran, kulun kula kulluk ettiği ''FEODAL DÜZEN'' denen ilkel sistemden ne zaman vazgeçecek? Ne zaman HANIM FERTLERİNE gereken ''ÖZGÜRLÜĞÜ'' teslim edecek? Ve neden ülkede en yüksek kadın intiharları Batman'da? Neden aile içi şiddet sorununda ve TÖRE CİNAYETİ denen illette ekseriyetle Kürt kökenli insanların yaşadığı iller de başı çekmekte?

Büyük şehirlerde kapkaç ve bu tür illegal suçları işleyip, elde edilen yasadışı geliri Terör örgütüne aktarma suçu neden hep Kürt kökenli çocuk v e gençlerde görülmekte? Neden, neden, neden? Kürdüm diyen sizler, acaba bu KUSURLARINIZI hallettiniz mi ki, TÜRKLERİ pervahsızca eleştiriyorsunuz? Size yer, yaşam hakkı, hak-hukuk vermekten başka ne yapmış bu ülkenin vatandaşları?

HANDAN ve Gülümse beğendi
__________________
Yaşamı bir film gibi düşünmek lazım çeşitli içerisinde çeşitli rolleri barındıran bir film. Bu rollerin içerisinde ne artist , ne aktrist nede figuran olmalı insan. Senarist yönetmen olmalı kendi yazıp kendisi yönetmeli kendi yazdığımız bir film olmalı hayat. .
Myself isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 13:19   #2 (permalink)
ira
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Bunu yapma.. Bu ülkede herkes etnik kökenini savunma, belirtme hakkına sahiptir. Çerkezi, lazı, kürdü, göçmeni, kapalısı, açığı.. Hepimiz tek bir toprak üstünde güzelce yaşıyoruz. Hepimizi Allah yarattı.. Hepimiz ölünce aynı varlığa hesap vereceğiz. Biz kimiz ki Allah'ın yarattığı insanlara böyle ithamlarda bulunabiliriz.. Hele ki suçsuz kürtleri suçlamak, ah almak bana göre büyük günah. Bizi bölmeye çalışanlar kürtler değil, PKK'lıları kışkırtan dış ve iç güçlerdir. Ben bu ülkeyi bölmeye çalışan kürt görmedim hiç. PKK'lılar apayrı bir tanım.. Kürtleri bu şekilde suçlamamalıyız. Bak gerçekten bizim böyle düşünmemiz, ayrılmamız bazılarının işine geliyor. Onların ekmeklerine yağ sürüyoruz. Biz birlik olmalıyız.. Ancak böyle bu tür sorunların üstesinden geliriz. Ben bir TÜRK olarak soruyorum devletime.. Neden hep garibanın evladı ölüyor. Doğru soru bu olsa gerek. Yinede yazı için teşekkürler.

Gülümse, Sim ve Sis beğendi
ira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 13:55   #3 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Aslında en fazla hasarı Kürtler görüyor bu ülkede.
İnsan gibi yaşayamıyorlar, çalışamıyorlar, okuyamıyorlar.
Birşeyler elde edip başarabilmek, iyi standartlarda yaşayabilmek için memleketlerinden kopmaları gerekiyor.
Öyle bıkmışlar ki terör den, zorla terör örgütüne alınan çocuklarının yasını tutmaktan, sürekli tehdit altında yaşamaktan.
Ha bu terör örgütünü destekleyen yok mu?
Elbette var kendi gözlerimle gördüm çalıştığım fabrikadan bir işçiyi okul kundaklamadan ölmüş bir teröristin kimliğini taşımaktan terörle mücadeleden gelip alıp götürdüklerini gördüm.
Kimileri ise mecburiyetten destekliyorlar. Çünkü öyle görmüşler.
Gelişemiyorlar, okuyamadıkları için geniş düşünemiyorlar görüş açıları kısıtlanıyor çünkü.
Fakirlikten okuyamıyorlar.
Terörden korkan yatırımcılar buralarda iş sahası oluşturmadığı için çalışamıyorlar.
Yardım edersin yoksa çocukların ölür tehdidi altında oldukları için mecburiyetten yardım ediyorlar.
Bunları destekleyen türkler de var çünkü hepsinin çıkarı aynı.
Çok büyük paralar dönüyor.
Çok kirli işler.

ira, Sim ve Sis beğendi
Gülümse isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 13:55   #4 (permalink)
Son deminde akşam; Merhaba dostum hüzün!
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Tek bir şey sormak istiyorum. Bu yazılanlar, sizin kaleminizden mi çıktı, @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], ona göre yorum yapacağım.

Siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 14:03   #5 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Herkes bir tabiki değil 5 parmağımızın bir olmadıgı gıbı ama malesef canlı canlı sahıd oldugum ıcın bılıyorum cogu kurt vatandaş dağdakını savunuyor onları beslıyor neden cerkez laz gocmen yok dağda neden hep kurt vatandas kusura bakmasın kımse kurt var kurt var dagdakı ıtlere kım yataklık yapıyor onları savunuyorsa benım gozumde serefsızınde onde gıdenıdır degıl bu dunyada ahıret yasantısındada rahat etmeyecektır ulkemın polısıne askerıne kalkıp kursun sıkan serefsızlere yataklık yapan cogu yandaş kurtler var bu ulkede o yuzden kımse bılıp bılmeden yorum yapmasın hersey ortada acık bır sekılde goruluyor dıs ulkeler dıyoruz degılmı onlar zaten nıyetlerı bellı ama ortaya cıkıpta elını kolunu sallayan dagdakı ıtı savunan onları kuycaklayıp opuşup koklaşan leş kargaları var meclıste o yuzden ben gordugumu duydugumu bıldıgımı soylemekte ozgurum kulaktan dolma konusmuyoruz burda... Saygılar...

__________________
Yeşilin Mavinin Olduğu Yerden...
HANDAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 14:06   #6 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Masumları savunuyoruz kürtleri değil.

HANDAN beğendi.
Gülümse isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 14:07   #7 (permalink)
Sim
yezDa. .
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Birincisi kürt degil o kürd.
Söyleyim sana ailecek neler verdiğimizi 2 tane şehit.
Halen görev yapmakta olan 3 tane subay.
Gerekirse veririzde daha (:
Bence genelleme yapma iyimizde var kötümüzde.Sonuçta 10 parmagın 10 bir degil.

KaRaqiZz, HANDAN, ira ve 1 diğer kişi beğendi
__________________
...
..
.
Ben aşkın düş/üşünü gördüm
İhanetin gülüşünü ..
Ve senden öğrendim
Çekip gitmeleri .!


Sim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 14:09   #8 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Alıntı:
Gülümse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında en fazla hasarı Kürtler görüyor bu ülkede.
İnsan gibi yaşayamıyorlar, çalışamıyorlar, okuyamıyorlar.
Birşeyler elde edip başarabilmek, iyi standartlarda yaşayabilmek için memleketlerinden kopmaları gerekiyor.
Öyle bıkmışlar ki terör den, zorla terör örgütüne alınan çocuklarının yasını tutmaktan, sürekli tehdit altında yaşamaktan.
Ha bu terör örgütünü destekleyen yok mu?
Elbette var kendi gözlerimle gördüm çalıştığım fabrikadan bir işçiyi okul kundaklamadan ölmüş bir teröristin kimliğini taşımaktan terörle mücadeleden gelip alıp götürdüklerini gördüm.
Kimileri ise mecburiyetten destekliyorlar. Çünkü öyle görmüşler.
Gelişemiyorlar, okuyamadıkları için geniş düşünemiyorlar görüş açıları kısıtlanıyor çünkü.
Fakirlikten okuyamıyorlar.
Terörden korkan yatırımcılar buralarda iş sahası oluşturmadığı için çalışamıyorlar.
Yardım edersin yoksa çocukların ölür tehdidi altında oldukları için mecburiyetten yardım ediyorlar.
Bunları destekleyen türkler de var çünkü hepsinin çıkarı aynı.
Çok büyük paralar dönüyor.
Çok kirli işler.

Bebegım ınsan gıbı çalışamıyorlar okuyamıyorlar dıyorsun bu sozune katılmıyorum bır gazetecısnın yazısını paylasmak ıstıyorum bızlerden daha cok seylere sahıpler devlet boyuna onlara calısıyor tabıkı ne dıyoruz kürt var kürt var teroru savunan kürtler oldugu kadar savunmayanlarda var savunmasalarda bır cok nımetten faydalanıyorlar...

- -Bizde Türk açılımı istiyoruz arkadaş...
--Güneydoğuda herif 30 çocuk sahibi olacak...
- -Sonrada bu çocuklarını terörist sempatizanı yapacak...
- -Çalışmayıp yan gelip yatacak...
- -Benim maaşımdan veya küçük esnaftan %30 vergi alacaksın...
- -SSK primim bir emekli maaşı kadar olacak...
- -Ben bu herifin kürt bebelerine büyüyünce, Askerime Polisime kurşun sıksın diye mi bakacağım...
- -TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Ben bir çocuğa bakmak için deli gibi çalışacağım...
> >Bu ülkeye hiç bir katkıları olmayan,
> >Bu güzel ülkemin, Türkiye'min vatandaşı olmak hakkını bir kenara iten,
> >Kendi kendilerine ırkçılık yapan,
> >Kürtler yan gelip yatacak...
> >30 tane palesi için devlet ona çocuk yardımı yapacak...
> >TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Vergisiz kaçak petrol kullanacaklar...
> >Ben de vergi üstüne vergi vereceğim...
> >Ben bu kadar SSK primi ödeyeceğim...
> >Hastanelerden zar zor faydalanacağım...
> >Kürtler bir yeşil kartla 30 tane palesine baktıracak...
> >TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Ben sesimi yükseltemezken...
> >Eylem yapamazken...
> >Düşüncemi ifade edemezken...
> >İşçi, memur yürüyüş yapıp hak arayamazken...
> >Kürt çıkıp bayrak yakacak...
> >Bölünme isteyecek...
> >Etrafı yakıp yıkacak...
> >Her şeyi Devletten bekleyecek,
> >Daha fazla demokrasi ve özgürlük isteyecek...
> >Gece 02:00'de İzmirdeki bir insan Diyarbakıra gidemezken, Diyarbakırlı her saat İzmire gelebiliyorsa,
hangisinin özgürlüğü kısıtlı.
> >Polisleri taşlayan bu itlere karşı, polislerin insan hakları diye eli bağlanacak...
> >TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Elektrik, su ve doğalgaz borcunu geciktirsen hemen kesilen ve bir dünya faiz ödeyen biz...
> >Devlet arazisine bir gecede çöküp oraya ev yapmayan biz...
> >Zar-zor, borç-harç ev alıp birde bunun takır takır vergisini ödeyen biz...
> >Kürtlerin kullandığı kaçak elektrik parasını ödeyen biz...
> >Elektriğe, suya, gaza para vermeyip bedava arazide ev kurup oturan kürt...
> >TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >KÜRTLERE AYRIMCILIK YAPILIYOR DİYE YALAN KONUŞUYORSUNUZ...
> >TERÖRÜ BESLEMENİZE RAĞMEN, EN ÇOK YAYGARA YAPAN SİZSİNİZ...
> >MİLYONLARCA TEK KELİME TÜRKÇE BİLMEYEN KÜRTLER, NASIL ASİMİLE OLABİLİYOR...
> >TÜRKLER VATAN, NAMUS, DİN, DEVLET VE BAYRAK KITMETİ BİLİR ...
> >TÜRKİYE HUKUK DEVLETİDİR VE DÜŞÜNCESİNİ DE SİLAHLA DEĞİL, KONUŞARAK İFADE EDER. ..
> >TÜRKLER, DEVLETİNE VE YASALARA BAĞLILIĞINDAN ASLA TAVİZ VERMEZ...
> >TÜRKLER İŞSİZLİK VE KRİZLE BOĞUŞSADA, AÇ KALSADA KİMSEYE ÜLKESİNİ ŞİKAYET ETMEZ...
> >TÜRKLER ADALETİ KENDİ ÜLKESİNDE ARAR...
> >HER BORCUNU DEVLETE TIKIR TIKIR ÖDER...
> >VATANININ TEHLİKEDE OLDUĞUNU HİSSEDİP EYLEME GEÇER VE CANINI VERMEKTEN KAÇINMAZ...
> >AVRUPA'DA TÜRKİYE'Yİ YALAN SÖLEYEREK "BEN KÜRDÜM" DİYE ŞİKAYET EDERSİNİZ, AMA SUÇ
İŞLEYİP YAKALANDIĞINIZDA "BEN TÜRK'ÜM" DEME ÜÇKAĞITÇILIĞINI YAPARSINIZ...
> >TÜRKLÜĞÜ VE VATANINI SAVUNDUĞUNDA FAŞİST DAMGASI YİYEN SİZMİSİNİZ YOKSA BİZ TÜRKLER Mİ...???
> >BİZ Mİ BASKI GÖRÜYORUZ, SİZ Mİ...!!!
> >TÜRKİYE'DE KÜRT SORUNU YOK, SORUNLU VE BEYİN ÖZÜRLÜ İNSANLAR VAR...
> >KENDİ GÖZÜNDEKİ ÇÖPÜ GÖRMEYENLER, BAŞKASINA ŞAŞI DERLER...
> >BU SÖZ KÜRT FESADINI NE GÜZEL ANLATIYOR...
> >SONRADA BAŞBAKAN ÇIKIYOR AÇILIM İSTİYOR...
> >EVET İSTİYORUZ ...!!!
> >AMA...,
> >TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Demokrasiden bahsedip, teröre yol açmak ?
> >İnsan öldürüp, hak talep etmek?
> >Bu ne yaman çelişki...!!!
BÜTÜN DÜNYANIN VE YENİLGİYE UĞRAYAN DEVLETLERİN ASLA UNUTAMADIĞI, TÜRKLERİN DESTAN YAZDIĞI ÇANAKKALE ZAFERİNİ, KURTULUŞ SAVAŞIMIZI VE ŞİMDİ KÜRTLERİ KULLANAN DIŞ GÜÇLERİN, YUNANLILARIDA KULLANDIĞI AMA SONRA, 9 EYLÜL 1922 DE EGE DENİZİNE DÖKÜLMELERİNDEN SONRA YUNANLILARI KADERİNE TERK ETTİKLERİ UNUTULMASIN...

FRANSIZ ALBAY PİERRE LOTİ:"BİR DAHA, TÜRKLERLE SAVAŞMADAN ÖNCE, TÜRKLERDEKİ DİN, DİL, NAMUS, AİLE, VATAN, MİLLET VE BİRLİK DUYGULARININ YOK OLUP-OLMADIĞINI İYİ KONTROL EDİN. YOKSA, TÜRKLERİ SAVAŞARAK YENEMEZSİNİZ..."

GENERAL JOHN B. GORDON :"BEN BÖYLE BİR IRK'I DAHA ÖNCE GÖRMEDİM. BİR IRK, BİR BİRİNE
BU KADAR MI BAĞLI OLUR? BEYLER! BU BİRLİK BOZULMADIĞI SÜRECE, BAŞARMAYI HAYAL ETMEYİNİZ..."

TÜRKLERİN EĞİLMEZ VE BÜKÜLMEZ NASIL BİR ÇELİK OLDUĞUNU TÜRK DÜŞMANLARI ÖĞRENDİ AMA, TÜRK TOPRAKLARINDA YAŞAYAN AKIL VE MANTIKTAN YOKSUN YABANCI GÜÇLERİN MAŞALARI ÖĞRENEMEDİ.
TÜRKÜN SABRI TAŞTIĞINDA ÖĞRENECEKLER, AMA O ZAMAN ÇOK GEÇ OLACAK VE PİŞMANLIKLARININ ONLARA HİÇ FAYDASI OLMAYACAK...

***NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE***

Reyyan ve Sim beğendi
__________________
Yeşilin Mavinin Olduğu Yerden...
HANDAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 14:11   #9 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Pkk leşlerınden bahsedıyorum onları savunanlara lafım her kürt uzerıne alcak dıye bırsey yok 5 parmak 1 değil dedik...

TÜRKİYE'DE KÜRT SORUNU YOK, SORUNLU VE BEYİN ÖZÜRLÜ İNSANLAR VAR...

__________________
Yeşilin Mavinin Olduğu Yerden...
HANDAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 14:17   #10 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BİR TÜRK OLARAK KÜRTLERE SORUYORUM

Alıntı:
Sim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gerekirse veririzde daha (:
.
Ne kadar rahat söylüyorsun.
Öz abimi verdim ben daha 20 yaşındaydı. Ailemden birinin tırnağını vermem. Benim ciğerim yanacak torpili olan yan gelip yatacaksa tırnağını vermem.

HANDAN, Reyyan ve Sim beğendi
Gülümse isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
BeLa, FeCr, Flora, Insomnia, Myself, semragül
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:56