Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.03.2014, 21:24   #1 (permalink)
Şafak
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 21 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Yorumu

Bugün Ay yanan yolda ilerlerken eğer dikkatsiz davranırsanız ciddi iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz Ortağınız veya eşinizle olan konuşmalarınızda ısrarcı tavırda olmamaya özen göstermelisiniz Düşüncelerinizi sabit fikir haline getirmemeli, bunun geçici bir durum olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız Ay’ın bu durumu işlerinizde de ani riskler oluşturabilir.

Başkalarının istek ve ihtiyaçları nedeniyle kendi isteklerinizi arka planda bırakıyor hissine kapılabilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumu

İş ve işe ait detaylarda bazı hareketlilikler yaşayabilirsiniz İşinizle ilgili iletişim kurduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizde sürtüşmeler olabilir Tartışmaları alevlendirmekten sakınmalısınız Kendinizi açık ve en kısa cümlelerle ifade etmeye çalışınİşlerinizin yoğun olduğu bugün, sağlığınıza da mümkün olan özeni göstermeye çalışmalısınız.

İş birliklerinizde, ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda isteklerinizi veya hayallerinizi arka planda tutmanız işlerin ilerleyişini de yavaşlatabilir Heyecanınızı canlı tutmanız gerekli.

İkizler Burcu Yorumu

Bugün düne nazaran biraz daha dikkatli olmanızda fayda var Kendinizi ifade ederken daha özenli davranmanız sizi gereksiz yanlış anlamalardan koruyacaktır Çevrenizdeki kişilerin bugün daha gergin ve kavgaya hazır olduğunu siz de çabucak fark edeceksiniz Ancak bu durumu aşmak için aklınız kadar sabrınız da önemli olacak.

Bazı konularda bazı kişileri ikna edebileceğinizi düşünüyorsanız, yanlış düşünüyor olabilirsiniz B planı yapmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Yorumu

Bugün de aile konuları sizin için ön planda olabilir Ancak ailenizle olan iletişiminiz yanlış anlamalara ve ani öfke parlamalarına daha çok açık Sizi tedirgin edecek bu ortamda yapılacak en doğru hareket uzak durmanız ve duymazdan gelmeniz olabilirAyrıca bugünlük güvenlik içeren konulara daha özenli yaklaşmalısınız.

Belli aksiliklere veya problemlere açık bir atmosferdeyiz Belli anlaşmaların veya düzenlemelerin bazı şartları konusunda prensiplerinize bağlı kalmanız önem taşıyabilir.

Aslan Burcu Yorumu

Fiziksel ve zihinsel anlamda hareketli bir gün yaşamanız kuvvetli bir olasılık Bugün pek çok kişiyle canlı bir iletişim kurmanız gerekebilir Alacağınız haberler sizi şaşırtabilir Tepkisel davranmamalı, önce sakinleşmeye çalışmalısınız Bazı gelişmeler umduğunuz gibi olmasa da konuşmaları kavgaya dönüştürmenin size de faydası olmayacak.

Sonuçta herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor Bunu bilerek hareket etmenizde veya tepki göstermenizde fayda var.

Başak Burcu Yorumu

Para konularında riskli hareketlere yönelebilirsiniz Bu tutumunuz sizi destekleyen kişilerce doğru bulunmayabilir Nedenlerinizi anlatma konusunda çok başarılı olamayabilirsiniz Ayrıca bugün Ay’ın durumundan dolayı paranızı riske atmanız pek olumlu sonuç vermeyebilir Çevrenizle tartışmak yerine tavsiyelerini dikkate almanız daha iyi olabilir.

Çok fazla çalışıyor veya altından kalkamayacağınız yoğunlukta planlar yapıyor olabilirsiniz Bir dublörünüz yoksa işiniz zor görünüyor.

Terazi Burcu Yorumu

Bugün yanan yolda birleşen Ay ve Mars üzerinizde parlayıcı bir etki yaratabilir Çevrenizdeki kişilerle konuşmalarınız hızla tartışmalara dönüşebileceği için dikkatli olmalısınız Özellikle yeni kararlarınızı hayata geçirirken öncelikle sadece sizi ilgilendiren kişisel konulardan başlamalı, ilişkilerinizle ilgili adımları başka bir güne ertelemeye bakmalısınız.

İnsanlar bazı planlarınızı ya da hareketlerinizi yanlış yorumlayabilirler Yapacaklarınız konusunda daha açıklayıcı olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Yorumu

Bugün, kendinizi zihinsel olarak karışıklık içinde hissedebilirsiniz Gün içinde bazı beklenmedik gelişmeler olabilir Bu gelişmeler çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara yol açabilir Endişeye kapılmamalı, sorunların üstesinden gelebileceğinizi ve bütün sorunlarınızı bir gün içinde çözmek zorunda olmadığınızı unutmamalısınız.

Pek çok kişi verilen görevleri veya yerine getirilmesi gereken işleri halletme konusunda başarı sağlamıyor olabilir İşleri halledebilecek yetenekte kişi bulmakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu Yorumu

Hareketli bir gün olmakla birlikte, kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir gün olabilir Birlikte olduğunuz gruplarda bugüne özel bir iletişim sıkıntısı yaşanabilir İnsanlar daha gergin ve alıngan tavırlar sergileyebilirler Dikkatinizi korumalı ve sözlerinizi yumuşatmaya özen göstermelisiniz Unutmayın, ufak sürtüşmeler büyük tartışmalara dönüşebilir.

Bazı konularda sabırsızlanıyor veya bazı konuların gidişatını merak ediyor ve her saniye olayları kontrol ediyor olabilirsinizRahatlamanızda fayda var.

Oğlak Burcu Yorumu

Israrcı ve sabit fikirli tavırlardan özellikle uzak durmanız gereken bir gündesiniz İş yerinde meydana gelecek ani gelişmeler, çalışma ortamınızın huzurunu hızla kaçırabilir Bugün çıkması olası tartışmaları çözüme kavuşturabilirseniz kariyerinizde önemli olabilecek fırsatları da ele geçirebilirsiniz Olaylara sakin ve kontrollü yaklaşabilmeniz oldukça belirleyici olacak.

Ufak tefek rahatsız edici olaylar veya problemler uzun vadeli düşünmenizi ve ödülleri görmenizi engelleyebilir Yolun sonunda parlak bir son varken geçici sorunlara takılmayın.

Kova Burcu Yorumu

Bugün düşüncelerinizi gereksiz yere abartmamalısınız Tanımadığınız kişilerin görüşleri size farklı fikirler verebilir Uzun yolculuklar veya çalışmalarınıza akademik bir yapı kazandırmak gibi yeni adımlar sizi cesaretlendirebilir Tartışmalarınızda iyi bir dinleyici olabilirseniz oldukça faydalı fikirler yakalabilirsiniz Geniş düşünün.

Uzun ya da kısa vadeli planlarınız istediğiniz şekilde ilerleyebilecek potansiyele sahip aslında Tek sorun tamamlanmasının sizin düşündüğünüzden çok daha fazla zaman alacak olması.

Balık Burcu Yorumu
Para ve finansal konularda sizi yoracak bir gün olabilir Gün içinde banka işleriniz umduğunuzdan daha uzun sürebilir Ufak tefek bile olsa zaman kaybettiren sorunlar yaşayabilirsiniz Karşılaştığınız sorunları olduğundan daha büyük hale getirmemeye dikkat etmelisiniz Bugün aynı zamanda duygusal aınganlıklara dikkat edin.

Sorun çıkartan veya kaba davranan kişilerle karşılaşabilir ve aynı türlü tepkiler verebilirsiniz Birkaç gün içinde hava yumuşuyorPolitik olmanızda fayda var.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla