Konu: MayıS
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.05.2015, 20:42   #1 (permalink)
Hipnoz
Ekşinseverpollyanna

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
love MayıS

Ehem simdi ben hic anlamam bu yazma işlerinden. Türkçe'm yetmiyor dermisim o kadar çeneye bunu demem de komik olur tabii. neysem efendim dilimiz döndüğünce elim yazdığınca size minnak bir kiz çocuğundan bahsedeceğim. Kendisinin mutsuz ve inancını yitirdigi birgunde hayatina girdim. Yaninda olup destek olmaya calistim. Sonra bir baktim aslinda onun desteğe fln ihtiyaci yok. O durum sadece tanışmamıza vesile olacakmış. Oyle guclu oyle iyi niyetli ki. Kendiliginden hayatimın bas köşesine oturdu. Karsilikli minik atışmalarımız kocaman bir sevgi yumağına dondu tabi en buyuk etki yine düşüncelimdeydi. Hic bir zaman eksikliğini hissetmedim, yokluğumuda ona hissettirmemeye calistim. Elimden geldiğince bedenen olmasa da manevi olarak yaninda olmaya calistim. Seni tanidigim icin gercekten cok şanslıyım. Katkısız saf, ve oldugu gibi seviyorsun. Abartisiz soyluyorum karakteri oturmus tanidigim nadir insanlardansın. Sen 23une gelince bence bir harika olacaksin küçükkuzum. Kendinden taviz verme, doğallığından hicbirsey kaybetme emi. O Sıcaklığın, neşen, bakis acin halin tavrin hic değişmesin. Seni bir suru cokcokcok seviyorum bitanesiiiii. Iyi ki tanidim seni iyi ki girdin hayatima melegim. Hep kal benimle. Zaman gecer, mekanlar kapanir. Insanlar gider sen baki ol. O sınavı kazancaz ve deli mutlu olacağız. Guzel gunler yola cikti bize geliyor bal . Neyse burda keseyim yine yazarim. üşenmeden okursun umarim opeledim cokca sevgikelebegim. :*