Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusu , 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 3 Temmuz Burç Yorumları, 3 Temmuz Perşembe Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 3 Temmuz Perşembe Burç ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.07.2014, 21:16   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları,
3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 3 Temmuz Burç Yorumları, 3 Temmuz Perşembe Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 3 Temmuz Perşembe Burç yorumu, 3 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,3 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,03 06 2014 burçlar,3 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,3 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,3 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,3 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,3 Temmuz boğa burcu yorumu, 3 Temmuz ikizler burcu yorumu,3 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,3 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,3 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,3 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,3 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,3 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,3 Temmuz burç yorumları,3 Temmuz 2014 Perşembe burç yorumları,günlük burç yorumları, 3 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları, 3 Temmuz 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Hiç beklenmedik bir alanda veya beklenmedik bir kanalla bazı şanslar, fırsatlar, olanaklar, davetler ya da teklifler söz konusu olabilir. Elinizdeki iş veya programınız ne olursa olsun, sezgileriniz, bu seçenekleri değerlendirmenizin sonucunda maddi, ticari ya da yaratıcılık gerektiren v.b konularda olumlu sonuçlar doğacağına inanıyorsanız değerlendirmelisiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle, hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Balık,

Bugün projeler ve çalışma programlarıyla ilgili konular gündeminizin üst sıralarında yer alacak. Elinizdeki işlerin eksiklerini giderip tamamlamaya öncelik verebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artabilir. Bazı projelerinizi yeniden ele alıp, planlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Dinlenme fırsatını günün sonunda yakalayabileceksiniz.

Önümüzdeki birkaç gün sabırlı olmak gerekiyor. Bu süreçte ortaya çıkabilecek bilgiler bazı konu ya da ortamların aydınlanmasını sağlayabilir ve netleşen durumlar atacağınız adımları planlamanızı sağlayabilir. Sizi destekleyen kişilerle planlar yapabilir, bir araya gelebilirsiniz. Yaşadığınız yerde konforu arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Diyet veya spor programlarına başlamak enerjinizi yükseltebilir.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Kova,

Bugün ortaklaşa konularda, ilişkilerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Mahkeme veya adliyedeki işlerinizle ilgili bazı yeni gelişmeler olabilir. Buralardaki evrak ve dosyalarınızı tekrar gözden geçirmeniz ya da eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Gün içinde alacağınız haberlerden dolayı bazı anlaşmalarla ilgili kararınız değişebilir.

Bazı iş veya planlarınız düşündüğünüzün dışında bir zaman çizelgesinde, seyirde veya hızda devam ediyor olabilir, ama hiç sorun yok. Planlı, enerjik ve istekli olmanız durumunda hiç kimse önünüzde duramaz. Yeteneklerinize yatırım yapmalısınız. Kişisel gelişime önem vermenin önemli karşılıkları olabilir. Biraz romantizm veya keyifli planlar ilişkilere iyi gelebilir.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Oğlak,

Finans ve yatırım konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sürpriz haberler alabilir ve bazı yatırımlarınız veya projelerinizle ilgili fikrinizi değiştirebilirsiniz. Borç ve alacaklarınıza dair yeni planlar gündeme gelebilir. Bankalarla görüşmeleriniz olumlu geçecek. İşe dair projelerinizi tamamlamak için son derece uygun bir gündesiniz.

Daha esnek, zarif ve düşünceli olmanız durumunda karşınızdaki kişiler(yönetici, eş, patron, müşteri v.b) sizi daha fazla dinleyecektir. Boşa zaman geçirmek endişelenmenize neden olabilir. Uğraşacak bir şeyler bulmalısınız. İş hayatınıza odaklanmanızda fayda var. Sosyalleşmeniz ve yoğun iletişime geçmeniz faydalı bağlantılar kurmanıza yardım edebilir.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Yay,

Bugün iletişim ve medya konularında yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Bu alanlardaki işlerinizde hızlı gelişmeler meydana gelebilir. Beklediğiniz haberler nerdeyse art arda gelebilir. Bu yüzden projelerinizdeki eksikleri bir an önce tamamlamaya çalışmalısınız. Yurtdışıyla ilgili çalışmalarınızda karar değişikliğine gidebilirsiniz.

Bazı konular kendiliğinden ilerlemiyor diye vazgeçmeniz hata olabilir. Detaylı düşünün. Evinizi geliştirmenize yardım edecek projelere veya aileniz ya da arkadaşlarınızla enerji harcayabileceğiniz aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Olumlu değişiklikler hızlı olmanız durumunda finansal açıdan kar etmeniz anlamına gelebilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Akrep,

Üstlerinizle olan iletişiminiz ve işe dair sorumluluklarınızla ilgili yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Gün içinde işle ilgili gelişmeler sonucu bazı kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Yeni kararlarınıza uygun şekilde projelerinizi şekillendirmeniz gerekebilir. Üstlerinizle olan iletişiminiz artıyor. Devletle olan çalışmalarınızda daha dikkatli olmalısınız.

Bazı konuların üzerinde durmamak için mazeret üretmeyi bırakmalısınız. Yeni kültürler, felsefeler, spiritüel aktiviteler veya kişisel gelişim çalışmaları kendinizi olmak istediğiniz kişiye dönüştürmenize yardım edebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız özgün değişiklikler huzurlu hissetmenize yardım edebilir.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Terazi,

Bugün sosyal açıdan hoşunuza gidecek gelişmeler gözüküyor. Arkadaş ortamınız genişleyebilir. Yeni ortamlara girebilir, daha önce çalışma yapmadığınız alanlarda üretimde bulunabilirsiniz. İşe dair yazışma görüşmelerinizde artış olabilir. Ancak yoğunluktan dolayı bazı yanlışlıklar olmaması için projelerinizi kontrol etmelisiniz.

Bazı gergin ortamların veya hassas pazarlıkların ortasında kalabilirsiniz. Olayları fazla zorlamamalı veya kuma yazı yazmaktan kaçınmalısınız. Altından kalkabileceğinizden daha fazlasına talip olabilirsiniz. Doğru şeyleri yaparak imajınızı korumanız gerekiyor. Günlük seyahatler sevdiğiniz kişilerle daha iyi ilişkiler kurmanıza yardım edebilir. Fiziksel veya duygusal sağlığınıza iyi gelecek değişiklikler yapmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Başak,

Üstünüzdeki ağırlık yavaş yavaş dağılmaya başlıyor. Ancak gizli düşmanlarınız konusunda tedbiri elden bırakmamalısınız. İşe dair çalışmalarınızı çok yönlü şekilde yeniden ele almanızda fayda var. Gözünüzden kaçan detaylar olabilir. Geçmişte kalan bazı kişilere dair haberler alabilirsiniz. Önceki durumlara dair kararlarınız değişebilir.

Bazen yol değiştirmenin tek itici gücü zorlanmaktır. Bugünlerde, '' böyle bir şeyin olacağına 10 yıl düşünsem ihtimal vermezdim'' diye düşünürseniz, sözlerimi hatırlamalısınız. İstemeniz durumunda yardım almanız zor olmayacaktır ve karşılığında vereceğiniz hizmet ve servisler minnettarlık duymak zorunda hissetmemenizi sağlayacaktır. Yanlış sunumlar işle ilgili problemler yaratabilir. Sosyal bir aktivite esnasında karşılaşacağınız kişiler hayatınızı renklendirebilir.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Aslan,

Sağlık ve bedene ait konular önem kazanabilir. Sağlığınız adına bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Şimdiye kadar uyguladığınız diyet programını bu açıdan yeniden değerlendirebilir daha sağlık odaklı hale getirebilirsiniz. İlişkilerinizde paylaşımlarınız artacak. Yenilenme enerjisi ilişkilerinize de yansıyacak.

Ağır görev ve sorumluluklar baskı yaratıyor olabilir. Duygularınızı saklamakta zorlanmanız otorite konumundaki kişilerle veya bir arkadaşınızla tartışmalara neden olabilir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Yengeç,

Başkalarından destekler ve işe dair konularda yoğun bir hareketlilik var. Gelirlerinizi arttırma yönünde aldığınız bazı kararları gözden geçirmeniz gerekebilir. Ortaklık veya sponsorluk görüşmeleri için uygun enerjiler var. Ancak görüşmelerinizden önce projelerinizin hiçbir eksiğinin olmamasına çok dikkat edin.

Bazı alanlarda değişimden kaçmanızın veya rutine bağlılığınızın nedenlerini açıklamak yerine, bu nedenlerden kurtulmanız daha doğru olacak. İniş çıkışlı duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Fazla gururlu olmanız nedeniyle kendinizi köşeye sıkışmış halde bulabilirsiniz. Gelecekle ilişkili akımları takip etmeli, yeteneklerinizi buna göre şekillendirmelisiniz.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili İkizler,

İletişim konularında hızlı ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yazışma ve sözleşmelerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Ufak hatalara karşı dikkatli olun. Eğitimle ilgili karar değişiklikleri olabilir. Yakın çevrenizdekilere dair pek çok yeni haber alabilirsiniz. Yalnız her duyduğunuza inanmayın. Bol bol sohbet edeceksiniz.

Hedeflerinize ulaşmak için hoşunuza gitmese bile hızlı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Değişiklik sonrası tablo endişelenerek zaman kaybettiğinizi anlamanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda ve iş yaşamınızda farklı alternatiflere sahipsiniz. En iyi işi çıkartmak için araştırmalar yapmanız kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Heyecanlı yaklaşımlarınız pek çok konunun yoluna girmesini sağlayabilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Boğa,

Maddi konular, toprak ve mülk gibi aileye dair konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Size veya aile fertlerinizden birine ait taşınmaz mallarla ilgili gelişmeler olabilir. Bir süredir devam eden bu konuyla ilgili fikir değişikliğine gidebilir veya hesapları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ailenizle olan iletişiminiz artıyor. Aradığınız güven ortamına kavuşacaksınız.

Bazı kişilerin iş birliğine veya yardımına ihtiyaç duyuyorsanız empati yaparak ilerlemelisiniz. Duygularını ve düşüncelerini anlamaya çalışmanın faydasını göreceksiniz. Değişiklik yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Evinize, ailenize ve kişisel gelişim projelerine odaklanmalısınız. Kendi ihtiyaç ve öncelikleriniz varken, sizi ilgilendirmeyen konular için sizi zorlayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe
Sevgili Koç,

Bugün iletişim konularında hareketlilik gözüküyor. Artan ifade gücünüz sayesinde rahatça öne çıkabileceksiniz. Ancak riskli yatırım kararlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu sayede eksik veya hatalı kısımları düzeltebilirsiniz. Eğlenceye dair hoş davetler var. Akşam saatlerini dışarıda keyifle geçirebilirsiniz.

Olayları akışına bırakabilirseniz, siz müdahale etmeden, nasıl her şeyin yoluna girdiğini görerek şaşırabilirsiniz. Diğerlerinin sizi yavaşlatmak veya engellemek için neler söylediğine çok fazla takılmamalısınız. Görüntünüze ve duygu dünyanıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Kendinizi iyi hissetmek için yapacağınız değişiklikler ön planda.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 21:16