Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Bayanların Dünyası > Güzellik - Moda > Kadınca Genel

pubg mobile uc

Kadınlara Küçük Aşk Tavsiyeleri

Kadınca Genel kategorisinde açılmış olan Kadınlara Küçük Aşk Tavsiyeleri konusu , ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 21.02.2014, 12:58   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Kadınlara Küçük Aşk Tavsiyeleri

Kadınlara Küçük Aşk Tavsiyeleri

Sizi gece yarısından sonra aramış

İkinizden birisi gece çalışmıyor ise neden aramak için bu saati bekledi? Ona hiçbir şey borçlu değilsiniz geri aramayı bile

Arayacağınız söylediği halde oldukça geç kaldı

Eğer telefonunuzda bir hastane ziyareti esnasında bırakılan sesli bir mesaj bulmazsanız hiçbir özür kabul edilmemeli.

Sarhoş olduğunu tahmin ediyorsunuz

Sarhoşken telefon görüşmeleri çok keyifli gelir. Eğer duygusal bir dürtüyle özellikle siz aklına gelerek yapıldıysa hoş olabilir. Ama sarhoşken sizi arayıp evinize uğramak istediğini söylemeyi alışkanlık haline getirdiyse bu hiç de hoş değil Hatta reddettiğinizde bunu hatırlamayacaktır bile.

Yine aynı şey

Bu üzgün olduğunu söylemek için ilk arayışı değil .Kaç kez daha özür dilemesine ve sonra yine aynı şeyleri yapmasına izin vereceksiniz? Sizi ikna etmesi için aramasından çok daha fazlasına ihtiyacı olduğunu ona gösterin.

Sizi sadece **** için arar

Sadece kendi ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden birini işin içinde dayanılmaz bir cazibe olsa bile hayatınızda istemezsiniz. Sizden beklentisini gayet net ortaya koymuş öyleyse tartıştığımız nedir? Aklınızdan bile geçirmeyin!

Onu bir daha görmek istemiyorsunuz

En son görüşmenizde kendinize verdiğiniz bu sözü hatırlayın ve ondan nasıl kaçarak uzaklaştığınızı. Eylemler sözcüklerden güçlüdür unutmayın.

Kız arkadaşı ya da karısı varsa

Diğer kadın 6 senedir bitkisel hayatta değilse ya da çift olarak çok eşli takılmıyorlarsa bu maceraya girmek istemezsiniz. Eğer söylediği gibi mutsuzsa neden ayrılmıyor? Yakın olduğu bir diğer insana yalan söyleyen ve aldatan bir adamın size sadık kalacağını da nereden çıkartıyorsunuz?

Eski sevgiliniz ise

Ayrılmanızın bir ya da daha fazla sebebi olmalı Peki bu sefer daha iyi olacağını neden düşünüyorsunuz? Aklınızı tekrar karıştırmasına izin vermemeyi tercih edebilirsiniz En azından tekrar düşünseniz iyi olurHarika ilişkinin sırrı: İletişim

Çok önemli ve zor. Konuşmayı bıraktığınız nada ilişkinizi düzeltemezsiniz.

Erkeğin sizi dinlemesini sağlayan konuşma yolu

Bir erkekle konuşmak için en iyi zaman yatmadan önce. Günü artık geride bırakacağı için size çok daha iyi konsantre olup dinleyebilir.

Erkekler hakkında bilinmesi gereken en önemli şey

Kadınlar çoğu zaman erkeklere neye ihtiyacı olduğunu söylemez ve erkeklerin bulmasını beklerler. Ne istediğiniz konusunda net ve olumlu olmanız en doğrusudur.

Kadın ve erkeğin asla söylememesi gereken şey

"Seni seviyorum ama.." dır. Çünkü sevmenin hiçbir koşulu olmaz.

Kadın ve erkeklerin en ***** kıyafetleri

Kadınlar için kırmızı veya çok ***** iç çamaşırı. Erkekler için de şık bir kıyafet veya takım.Aşık Olduğunu Gösteren Durumlar

Her sohbette mutlaka onun da adı geçer. Hatta konuyla ilgisi olmasa da ne yapar ne eder konuyu ona bağlamaya çalışırsınız.

Kendisinden ya da bir başkasından burcunu öğrenip özelliklerini sizin burcunuzla uyumlu olup olmadığını araştırırsınız.

Türlü bahaneler yaratıp onunla karşılaşma ve sohbet etme imkanı yaratırsınız. Onun da içinde bulunduğu arkadaş grubunuzla bir araya gelmek için can attığınızdan herkesi şaşırtacak kadar girişken bir organizatör oluverirsiniz.

Onun herhangi bir kadınla konuştuğunu gördüğünüzde o kadını kıskanırsınız. Hatta onu başka bir kadınla yan yana ya da sohbet halinde gördüğünüzde aralarında bir şeyler olduğundan şüphelenip işin aslını araştırmaya çalışırsınız.

Anlaşılmaz bir biçimde Brad Pitt George Clooney Justin Timberlake veya Johnny Deep hayranlığınız sona erer.

Kolunu kaldırdığında tişörtünün havaya kalkmasıyla aralanan belini görünce ağzınızın sulandığını hissedersiniz. Ya da yakınındayken burnunuza gelen parfüm kokusu içinizde heyecanlı kıpırtılar yaratır.

Onu arkadan görünce çocuk gibi sevinip hemen yanına gitmek istersiniz. İçinizden gözlerini ellerinizle kapatmak ve muzip bir sesle “Bil bakalım ben kimim?” diye sormak gelir.

Yatağa girdiğinizde onun uyurken ne giydiğini ve o anda yalnız olup olmadığını düşünürsünüz. Yanınızda yattığını ve size sarıldığını hayal ederken içinde bir sıcaklık oluştuğunu hissedersiniz.Aşk İle İlgili Bilmediğimiz Gerçekler

Aşk çok güzel bir duygudur. Ve bu duyguyu elbette ki yaşamak hepimizin hakkıdır. Peki aşk sadece güzel bir duygu mudur? Aslında tam olarak öyle değil. Aşk vücudumuzun salgıladığı hormonların miktarlarını değiştirdiği için sağlığımızla da alakalı değişimler yaşamamıza neden oluyor; ve çok ilginç aşk gerçekleri var. Gelin bu gerçeklere kısaca bir göz atalım:

Öpüşmek yaşlanmayı geciktirmektedir. Bunu daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik; ancak bir de sabahları işe giderken eşlerini öpen erkeklerin öpmeyen erkeklere göre 5 yıl daha uzun yaşamaları söz konusu ki bu gerçek aşkın tamamen kendisinden kaynaklanmaktadır. İnsan sevmediği birini öpmez.

Günümüz aşkları hakkında fikirler üretsek de aşk şarkılarının sürekli bir değişim gösterdiğini söylesek de Adem ile Havva’dan başlayan aşk serüveninin bundan tam 4000 sene önce aşk şarkıları yapılmasına neden olduğu gerçeği vardır. Aşk şarkıları sadece günümüzde değil; bundan 4000 sene önce de vardı.

Kadınların sevgilileri ya da eşleri ile birlikte olmak istememeleri; ve bu nedenden dolayı da binbir türlü yalan söylemeleri; kadınların %78′inin birlikte olmak istemediği için değil de; aslında istenmeyen tüyleri olduğu için erkekleri sebebiyle olmaktadır.

Kadınların feminist olanlarının aşkta karşı cinse karşı çok sorunlu oldukları düşünülebilir; ancak bu çok yanlış bir düşüncedir. Biliyor musunuz; feminist kadınlar feminist olmayanlara göre daha romantik yaşıyorlar aşklarını…

İlk görüşte aşk kavramına inananlar; aslında olay herkesin diline düşen ilk görüşte aşk duygusundan çok daha farklı… Aşık olmak için kısa değil uzun bir zamana ihtiyaç olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalarda insanların çoğu uzun süre tanıdıkları kişilere daha çok aşık oluyor.
Nasıl aşık oldukları sorulan kişiler bunun nasıl bir süreçte gerçekleştiğini bilmediklerini; aşkın anlatılamayan bir zaman diliminde gerçekleştiğini savunuyorlar.

Aşık olan insanların sinir gelişimleri başarılı bir şekilde aşık olmaya başladıkları ilk bir yıl içerisinde gelişiyor. Aşık olan insan sakinleşiyorve hafızası gelişiyor. Olayları daha çok hatırında tutuyor.


Aşık insanlar aynı zamanda korkan bireyler haline dönüşüyor. Çünkü sevdiğine sıkı sıkıya bağlı olan bir kişi onu kaybetmekten çok korkuyor. Bu durum ise istenmeyen streslerin yaşanmasına sebep oluyor. Aşk korku ve stres demek yani başka bir deyişle.

Aşık olan bir kişi sevdiği kişinin resmini gördüğünde; beyninin ihtiraslar ile alakalı olan kısmında hareketlenme yaşamaya başlıyor.
Güney Pasifik’in Tiwi isimli kabilesinde kadınların doğar doğmaz evlendirildiklerini biliyor muydunuz?

Kore’deki bir telefon operatörü aşk dedektörü isimli bir hizmet sunuyor kullanıcılarına. Bu hizmeti satın alanlar için telefon konuşan kişinin; sevgilisiyle konuşurken ne kadar tutkulu konuşup konuşmadığını analiz ediyor. Ve telefon konuşmasının sonunda telefonun yaptığı analiz kısa mesaj ile kişiye bilgi veriyor.

Kadınlar için birlikte oldukları erkeğin nasıl birisi olduğu erkeklerin birlikte oldukları bayanları önemsemesinden daha önemli. Kadınların %11′i erkeğin internetten araştırmasını yaparken; erkeklerin ise %7’si bunu yapıyor.
Çiftlerin birbirlerine benzedikleri söylenir ki bu genellikle evli çiftler için geçerlidir. Ancak kişilikler de zamanla birbirine benziyor…

İnsanların %65′i öpüşürken başlarını sağ tarafa eğiyorlar.
Bayanların %43′ü erkeklerine bağlanmaya kendilerini hazır hissetmiyorlarsa erkeğin de evliliği düşünmesini istemiyor.
Yeni aşık olan kişiler serotonin hormonunu oldukça az salgılıyorlar. Bu hormon ise obsesif kompülsif hastalığın sebebi. Bu nedenlekendimizi daha yeni tanımış da olsak o kişiye çok fazla kaptırıyor ve çok bağlanıyoruz.
Philedelphia havaalanı en çok aşık olunabilecek havaalanı sçeildi.
Yapılan bir araştırmaya göre hayatımızın aşkını bulmak istiyorsak eğer en az 12 insanla çıkmalıyız. Gerçek aşkı bulmanın en iyi yolu budur.

Erkeklerin sakallarının daha çabuk uzamasının sebebi **** beklentisi içerisinde olmaları..
Romeo ve Juliet’in yaşadığı İtalya’ya her sevgililer gününde en az 1000 mektup gidiyor.
Terkedildiğimiz insanı daha çok seviyoruz terkedildikten sonraki kısa dönemde.
Genellikle birlikte çalışan insanların aralarında aşk doğduğunu görürüz. Bunun sebebi yakınlık samimiyet; ve rahatlıktan kaynaklanmaktadır.
Uzun süreli ilişkilere baktığınız zamanlarda bu ilişkilerden en az birinin başladığı dönemde çiftlerden birinin başka bir ilişkisi olması esnasında başladığı görülüyor.
Romantik ilişkiler yaşayan çiftler çok daha mutlu oluyorlar. Bağlılık derecesi ne kadar yüksek ise mutluluk da o kadar çok...

__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim,
siz cıvıksınız.

.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 02:36


sohbet mariobet giriş mariobet mariobet mariobet giriş sohbet odaları