Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


14 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 14 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 14 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları 14 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 14 02 2015 burçlar, 14 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 14 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 14 Şubat ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 12.02.2015, 11:13   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 14 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları14 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

14 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 14 02 2015 burçlar, 14 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 14 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 14 Şubat 2015 balık burcu yorumu, 14 Şubat 2015 başak burcu yorumu, 14 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 14 Şubat 2015 ikizler burcu yorumu, 14 Şubat 2015 koç burcu yorumu, 14 Şubat 2015 kova burcu yorumu, 14 Şubat 2015 oğlak burcu yorumu, 14 Şubat 2015 terazi burcu yorumu, 14 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 14 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 şubat ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Şubat günlük burç yorumları, 14 Şubat burç yorumları, 14 Şubat 2015 cumartesi günlük burç yorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün enerjinizi yükseltiyor. Daha once olmadığınız olamadığınız kadar mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz kendinizi bu halinizin sizi seven insanları şaşırtarak mutlu edeceğini bilmelisiniz. Yüksek enerjiniz iş ve özel yaşamınızı çok olumlu bir şekilde etkileyecek. Yenileniyorsunuz kendi içsel dönüşümünüzü gerçekleştiriyor ruhunuzu arındırıyor kendinizle barışıyorsunuz. Hedefleriniz olsun yürüyeceğiniz inançla aşkla kararlılıkla. Tutunun yaşama daha once tutunamadığınız kadar aşkın rüzgarı sarsın ruhunuzu hayat serüvenini deli dolu eğri düz durgun sakin sevgiyle karşılayın yaşayın…
Günün Olumlaması: Ben bugün yaşamın bana sunduğu tüm güzellikleri görmeye niyet ediyorum. Aldığım nefes sağlıkla uyandığım her gün için şükürler olsun. Yaptığım işi seviyorum ruhumdan gelen güzel enerji tüm yaşamsal alanlarıma sevgiyle yansıyor ve gerçek mutluluğu yaşıyorum.
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: İndigo


Boğa Burcu

Kendinizi huzursuz hissedebilir her şeyin üzerinize geldiğini düşünerek geri çekilmeyi yaşananlara teslim olmayı ya da mücadele etmemeyi tercih etme eğiliminde olabilirsiniz. Sizler ZODYAK’ın en güçlü burçlarından birisiniz. KENDİNİZE GELİN! Yaşamak doğumla birlikte başlayan mücadele sanatıdır. Teslim olmak üzerinize oynanan oyunlara mücadele etmeden yenilmeyi tercih etmek sizin seçiminiz olmamalı. Sizi siz yapan değerlerinizi yok sayamaz savaşmadan yenilgiyi kabul edemezsiniz. Kendinizle baş başa kalın ve toparlanın. Dimdik durun yaşamın size kattıklarına karşı. Güne öyle bir uyanın ki Güneş yoldaşınız gökyüzü rehberiniz olsun…
Günün Olumlaması: Güçlü inancım sayesinde dirayetim artarken ruh ve bedenim her doğan günle yenileniyor arınıyor. Ruhumda inancın gülleri rengarenk açarken; Ben yaşama sıkı sıkı tutunuyor daha çok üretip daha çok kazanıyor bolluk ve bereket enerjisini şükürle kabul ediyorum.
Günün kristali: Labradorit
Günün Rengi: İndigo
İkizler Burcu

Gökyüzü pozitif düşünüyor olmanızın nimetleri ile mükafatlandıracak sizleri. Çözümsüz gördüğünüz pek çok konu da yaşanacak keyifli gelişmelerle moral bulacak ve içinde bulunduğunuz şartları olumlu yönde geliştirebilmenin yükselişini deneyimleyeceksiniz. Bugün önemli iş görüşmeleriniz istediğiniz gibi gerçekleşecektir. İnsanların takdir ve hayranlığını kazanmanız için her şey sizinle birlikte ilerliyor. Özel yaşamınızda ise denge uyum huzur aşk sizinle birlikte. BİR Olabilmenin birbirinizi tamamlayabilmenin keyfini çıkarın. Bekar İkizler sizler de bugün duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Evrenle bütünleşiyor, Kainatın güzellikleri ile tamamlanıyor, Kalp kırıklıklarımı olumsuz alışkanlık ve davranışlarımı ruhumdaki güçlü inançla aşıyor dünümde yaşadığımın olgunluğunu alarak yarınıma katıyorum. Sağlıklı dinç ve huzurluyum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: İndigo
Yengeç Burcu

Gökyüzü zorlandığınız konularda biraz daha cesaretli davranmanız için harekete geçiriyor sizleri. Susup sıranın size gelmesini beklemeden cesur adımlar atmalı hakkınız olanı almak için harekete geçmelisiniz. İş hayatınızda başarı çıtanızı yükseltecek. Siz yeterki sakladığınız yeteneklerinizi ortaya koyabilecek cesareti gösterin ve zamanı iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle iletişime önem verip biraz daha anlayışlı davrandığınız takdirde sorunları aşacak ve bağlarınızı çok daha kuvvetli duruma getirebileceksiniz. Sevgi emek sevgi sabır ister bunu aklınızdan çıkarmayın….
Günün Olumlaması: Sezgilerimin rehberliğinde ilerliyor farkına varamadığım değerlerimi fark ederek kendimi sevgiyle geliştiriyor, İletişime her zamankinden daha fazla önem veriyor özümden gelen değerlerimi sevgiyle ifade ediyor inançlarımı geliştirerek bolluk ve bereket dolu bir yıla merhaba diyorum…
Günün Kristali: Lal
Günün rengi: İndigo
Aslan Burcu

Gökyüzü maddi konularda oldukça şanslı bir günü sizlere müjdelemekte. Enerjinizi maddi konular için harcamalı ve kendinize olan güveninizi tecrübe sahibi insanların da öngörüleri doğrultusunda cesurca ortaya koymalısınız. İşiniz sayesinde tanışacağınız yeni insanlarla proje ve düşüncelerinizi hayata geçirmek için destek alabilir var olan şartlarınızı iyileştirebilirsiniz. Uzun zamandır iş ilişkisi içinde olduğunuz bir insanın beklenmedik davranışları ona olan sabrınızı taşırarak tamamen yaşamınızdan çıkarma kararınızı almanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise beraberlikleri devam eden Aslan’lar sevdiğiniz insan için özverili olma zamanı onun duygularını anlamaya çalışarak yaklaşmanız gereken bir dönemdesiniz.
Günün Olumlaması: Koruyucu Meleğim yanı başımda, Onun varlığını hissediyor ve desteğinin benimle olduğunu biliyorum. Ruhum en verimli en olgun evresinde istediklerimi biliyor gökyüzünün muhteşem yıldızlarını ruhuma rehber seçiyor ve hedeflerime doğru ışıkla aşkla yürüyorum.
Günün Kristali: Aragonit
Günün Rengi: İndigo
Başak Burcu

Gökyüzü ruhsal fiziksel ve maddesel tüm konularda destekliyor sizleri. Bulunduğunuz ortama Güneş olup ışık saçacaksınız adeta. Başarı şans ve yükselişin yoğun yaşanacağı harika bir süreç. Kararlar alın karşılaştığınız fırsatları değerlendirin. Bu şahane enerjinin getirilerini akıllıca değerlendirerek hareket edin. Önemli başarı ve kazançlar sizleri bekliyor. Kapıları aralayın ve cesaretle ilerleyin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı çekimser tavırlar sergilemeyin duygularınızı ifade edin kızdıysanız kızgınlığını bir tavrından dolayı huzursuz olduysanız bunu ifade edin. İletişimin gücü sevgi ile birleşince aşılamayacak hiç bir sorun yoktur…
Günün Olumlaması: Yüreğimin yara almış yanlarını sevgiyle ve açık sözlü konuşmalarımla iyileştirmeyi seçiyorum. Yaşadığım kırgınlıkları affediyor ve bir daha tekrarlanmaması için geçmiş deneyimlerimden aldığım özle kendimi ifade ediyorum.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: İndigo
Terazi Burcu

Gökyüzü bugün sizleri geçmişte kalan bir ilişkinin yüreğinizi saran fırtınasıyla baş başa bırakabilir. O dönemde yaşadığınız zorlu şartların etkisi ile yanlış ilişkilere yol alarak yüreğinizin sahibi kişiyle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Evrenin size sunmuş olduğu bu şansı sonuna kadar değerlendirmeli ve yüreğinizin sizi götürdüğü yere kararlılıkla gitmelisiniz. Yaşadığınız zorluklar ve acı deneyimler sizleri olgunlaştırdı. Haklarınıza sahip çıkın ve hiç kimsenin mutluluğunuzu etkilemesine izin vermeyin. İş hayatınızda ise bugün tartışmaların içine çekilmek istenebilirsiniz dikkatli davranın ve olayların dışında kalın. Kişisel bakım saç kesme boyama için uygun bir gündesiniz.
Günün Olumlaması: Ben emeğin, ben sevginin, ben hakkın değerini bilmenin şükrü ile bana bahşedilmiş olan tüm yeteneklerimin, bedenimin, sağlığımın, sevdiğim ve sevenlerimin kıymetini biliyorum. Onları sevgimle koruyor ve sahip çıkıyorum.
Günün Rengi: İndigo
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Akrep Burcu

Gökyüzü bugün eş yada sevgilinize karşı kendinizi çaresiz hissetmenize sebep olabilir. Yakınınızda olmasına ragmen aranızdaki uzaklığı aşamıyor olmak elinizi kolunuzu bağlı hissetmenize duygusal patlamalara sebep olabilir. Aşk acısı çaresizlik adına ne derseniz! Geçmişte ekilen tohumların yanlış filizlenmesi belki de şu anki halinize sebep. Şimdi kendinize acımak yerine bu durumu nasıl düzeltebilirim aşka aşkıma nasıl sahip çıkabilirim diye düşünmeli alacağınız tepkilerin karamsarlığının denizinde kaybolmadan yüzeye çıkmalı gerçeklerle yüzleşmeli ve atmanız gereken adımları bir an evvel atmalısınız….
Günün Olumlaması: Kendime güveniyorum yeteneklerime bilgi ve tecrübe güveniyorum. Sahip olduğum güven duygumun beni koruduğuna geliştirdiğine inanıyorum ve biliyorum ki inanarak yaptığım tüm girişimlerimin sonunda maddi ve manevi kazançlı çıkarım.
Günün Rengi: İndigo
Günün Kristali: Kalsedon
Yay Burcu

Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır. Bugün işinizle ilgili tüm planlarınızı yapmalı ve maddi gelirlerinizi kendinizi mesleki anlamda geliştirmeye yönelik eğitimler içinde kullanmalısınız. Özel yaşamınızda ise; Geçmişte yaşadığınız çözüme kavuşturulmadan üstü kapanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu kez son derece net tavırlar sergileyerek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz.
Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere zenginliğe bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum
Günün Kristali: Agat
Günün Rengi: İndigo
Oğlak Burcu

Gökyüzü çalışma ortamında yaşanabilecek gerginliklere işaret etmekte. Bugün sizin fikirlerinizle iş arkadaşlarınızın fikirleri örtüşmeyebilir ve çeşitli engellerle karşılaşabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun bırakın herkes eteğinde taşları döksün. Girişimlerinizi birkaç gün ertelemeniz size hiçbir şey kaybettirmeyeceği gibi kazandıracaktır. Bu sayede kim dost kim düşman görmüş olacak ve çalışma arkadaşlarınıza nasıl davranmanız gerektiğini duygularınızla değil aklınızla belirleyeceksiniz. Özel yaşamınızda aile bireylerinin tavsiyelerine kulak vermelisiniz. Aksi halde size uyarıda bulundukları konularda haklı çıkabilirler.
Günün Olumlaması: Deneyimlerimden, geçmiş hatalarımdan sıyrılarak yepyeni bir hayata, bolluk ve bereket içerisinde olmanın huzuruyla “Merhaba” diyorum. Karşılaştığım Aşk beni tamamen saflaştırıp arındırıyor sonsuz mutluluk ve huzurun keyfini deneyimliyorum.
Günün Kristali: Granat
Günün Rengi: İndigo
Kova Burcu

Gökler bugün yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi iş hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz olumlu enerjiniz birlikte çalıştığınız insanlarında motive olmalarını sağlayacak ve ilgilendiğiniz konularda onlarında desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Özel yaşamda süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir gündesiniz, Birlikteliği olmayan Kova’lar sizler arkadaşınız olan biriyle özel bir ilişkiye adım atabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Kendim olmaktan mutluyum ruhumu arındırmış olmanın huzuru ile yepyeni başlangıçlara yürüyorum. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum. Kendimi seviyorum ve hayatıma sevgi dolu ilişkileri çekiyorum.
Günün Kristali: Rodokrozit
Günün Rengi: İndigo
Balık Burcu

Fırsatların kapınızı çalmasını beklemeden kendi fırsatınızı kendiniz yaratacağınız süreçtesiniz. Kendinize sistemli bir çalışma tarzı benimsemeli size güvenen seven insanların sözlerini önemseyerek bunları yaşamınızda uygulamaya başlamalısınız. Sizi hiçbir eleştirinin ya da yaşamış olduğunuz zorlukların engellemesine izin vermeyin. Söylenenlere kulaklarınızı tıkayın her şeyin bir zamanı vardır. Siz yapacağınız başarılı işlerle en güzel cevabı vereceksiniz. Bunlara takılıp enerjinizi düşürmemelisiniz. Sizin en büyük hazineniz olan yeteneklerinizin hakkını verme zamanı şimdi. Özel yaşamınızda ise duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve bir an evvel ruhunuzun size gönderdiği mesajları dikkate alarak kendinizle yüzleşmeyi öğrenmelisiniz.
Günün Olumlaması: İlahi adalete güveniyor ve teslim oluyorum. Yaptığım her davranışımın ve seçtiklerimin sorumluluğunu kabul ediyorum. Çevremde ki hiç kimse yargıç değil yine hiç kimse beni yaptıklarımdan yaşadıklarımdan dolayı yargılayamaz ve cezalandıramaz. Yaşadıklarımı olgunluğa olgunluğu bilgeliğe katarak her gelen günle gelişerek zenginleşiyorum.
Günün Rengi: İndigo
Günün Kristali: Zebercet

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:46